Właściwy wieczorem makijaż dla zielonych oczu

Zawartość:

Właściwy wieczorem makijaż dla zielonych oczu może zamienić każdą dziewczynę w fascynujący i ekscytujące pani. Ale aby tak Make-up – jest nauką. Szczególnie jeśli wziąć pod uwagę różne odcienie zielone oczy: turkusowy, szaro-zielone, trawa zielona, ​​oliwka, etc. W rzeczywistości, lista jest bardzo długa, bo w przyrodzie nie istnieją żadne czyste barwy. I podkreślić niezwykłe piękno tych cieni do powiek pomoże różnorodnych kolorach. Ale spójrzmy na nich w sposób bardziej szczegółowy.

load...

Co wybrać odcień

Wybór Cień do powiek makijaż, poszukaj odcieniach czekoladowego brązu, z ciemnozielone, miedzi i złota. Kolory te są zwykle dostosowane do właścicieli wszelkich cieniu zielonych oczach. A oprócz nich są idealne szaro-brązowy odcień brzoskwiniowy i że pozytywnie podkreślają ilość koloru zielonego.

Wygląda idealny odcień opal i kości słoniowej, szampana, śmietana i blado liliowy. W ogóle, cała gama fioletowych i czerwonawych odcieni doskonale podkreśla niezwykły kolor oczu i sprawia, że ​​wieczór make-up jest bardzo wyrazisty i atrakcyjny.

Aby uzyskać więcej jasnym wieczorem lepszego wykorzystania śmietaną i ciemno-fioletowym odcieniu z metalicznym połyskiem. Akcentują one całe piękno zielonych oczu w ciemnym świetle. Złoty odcień miedzi lub wieczorem makijaż daje urok i drapieżność.

Ale istnieje też kilka kolorów tabu, trzeba wiedzieć, aby stworzyć idealny makijaż wieczorowy dla zielonych oczach. Zakazane, niebieski, szary cienie i kolory o pochodne. Wykorzystują one tanie piękna zielonooka i sprawia, że ​​zbyt wulgarny. Jedyny wyjątek – to zielone oczy blisko do nieba.

load...

Różowy kolor nawiązuje do fioletowych barwach, które ładnie łączy się z zielonymi oczami, ale należy być ostrożnym z tym, bo ten kolor jest bardzo kapryśna. Ważne jest, aby wybrać odpowiedni odcień, który naprawdę opłacalne podkreślić wszystkie zielone magnetyzm i fascynacji oczy.


Wskazówki dotyczące makijażu dla zielonych oczu

Teraz, gdy wiesz, jakie kolory należy wybrać, dzięki czemu makijaż wieczorowy dla zielonych oczach. Układ do wykonywania każdy wybiera do swoich potrzeb, ale istnieje kilka ważnych i przydatnych wskazówek, które pomogą Ci w drodze do prawdziwie tajemnicza, delikatne i zachęcające.

 • Wyrzucić czarny eyeliner i ołówek. Czarny jest zbyt trudne dla zielonych oczach. Lepiej jest dać pierwszeństwo ołówek antracytowe lub czekoladowych kolorach.
 • Jeśli chcesz optycznie powiększyć oczy i uczynić je bardziej otwarty, użyć białego złota lub ołówka do wewnętrznej wykładziny dolnej powiece.
 • Robi wieczorem makijażu, unikać chłodne kolory, robią zielone oczy mniej jasne i soczyste i ciepłe, wręcz przeciwnie, doda pikanterii wygląd
 • Grać na kontrast. Jeśli zrobić makijaż wieczorowy dla typowej strony świeckich, spróbuj wybrać kolory, które kontrastują ze sobą. Pozwoli to na bardziej wyraziste oczy. Na przykład, połączenie pomarańczowego z fioletowym.
 • Użyj ciemnobrązowy tusz do rzęs. Generalnie nie należy przeciążać rzęsy, a jeszcze bardziej wykorzystać fałszywe, chyba że idziesz do maskarady.

Sprzęt do nakładania makijażu oczy zielone

Jakie jest zastosowanie techniki makijażu do wyboru zależy od tego, jaki efekt musi zrobić makijaż. I, oczywiście, jest to ważne dla każdego przypadku malowania, może to strona firmy, czy może wakacje w nocnym klubie. Zgadzam się, to jest śmieszne zrobić makijaż w stylu disco na przyjęcie? Technika, który jest opisany poniżej, jest klasycznym i idealne na każdą okazję. Z kolorami można eksperymentować do gustu.

 • Nałożyć krem ​​na skórę lub odblaskową bazę;
 • Maskować niedoskonałości twarzy za pomocą korektorów i ton, zastosowanie;
 • Proszek lekko cała powierzchnia i na dekolt;
 • Zwrócić brwi użyciu naturalnych cienie odcień lub ołówek;
 • Lekkie cienie (złoto-biały, kość słoniowa, szampan) mają zastosowanie do wszystkich krawędzi pokrywy do rzęskowych brwi;
 • Podzielić komórkowej powiekę wizualnie na trzy części. Wewnętrzny kącik oka, nie dotykać, a dwa pozostałe dwie trzecie, stosuje się piasek lub brzoskwiniowy odcień i zmieszać je dobrze;
 • Ciemny odcień (czekolada, fioletowy, miedź, ciemnozielona) stosuje się do zewnętrznego kącika oka, a także cienką linię wzdłuż brzegu rzęskowego. Dobre granice mieszanki;
 • Dokonać cienką wykładzinę za pomocą ciemnobrązowy lub antracyt ołówek i lekko rozmazuje cienie linii. Strzałka najlepszą rzeczą do zrobienia jest bardzo mała, a to musi być równoległa do najszerszej części brwi;
 • Jeśli to konieczne, curl rzęsy specjalnym narzędziem i zastosować dwuwarstwową brązowy lub szary tusz do rzęs;
 • Blush kolor brzoskwiniowy umieścić na policzkach, lekko roślin na kościach policzkowych. Dokładnie mieszanka granicy;
 • I ukończenie cały obraz matową szminkę lub błyszczyk naturalny odcień.

Wybierać różne kolory, eksperyment z kombinacjami, linii i efektów. Najważniejsze to nie boi się trudności i wierzyć w siebie. Wtedy na pewno uda. Uzyskaj kroplę wytrwałości i cierpliwości do obrazu okazała się soczyste, jasne i imponujące, a piękno widok zachwycił od pierwszej chwili.

load...