Właściwa samoocena i utrata wagi: jak zatrzymać się ingerować

Zawartość

Nie umiem śpiewać. To znaczy, mam słuch, ale nie ma głosu. I nie wiem jak tańczyć tańce nowoczesne. To znaczy, nie mam nawet czasu, aby śledzić ruch tańczyć jakiś Crump, a nawet go-go. I wiem, że tylko dwa języki, a większość moich przyjaciół – co najmniej trzy. A jednak … Każdy z nas docenić siebie, a jeśli dziecko wydaje się wyobrazić sobie prawdziwego superbohatera, a następnie w miarę starzenia się, być może, nasz własny wewnętrzny dialog nosi pewne podobieństwo do podziwu: „Jesteś taki cool”. Tak, to co robię – w naszym społeczeństwie postanowił leczyć się z odrobiną ironii do punktu sarkazmu. Psychologowie twierdzą, że najlepszym sposobem, aby zabrać się za który zdecydował się na zmiany w stylu życia – to właśnie brak jakiegokolwiek ironia, sarkazm i niepewności, i wysoka samoocena jest płaska spokojna. Jak to osiągnąć, nie zamienia się w „gwiazdę disco dzielnica”?

load...

[Powrót do spisu treści]

Ponieważ nie jestem godzien tego

Czynnik społeczny określa nie tylko to, jak traktujemy siebie i jaki postawiliśmy sobie granice. Czy się to podoba czy nie, ale jeśli dziecko kobiety wokół ciebie uważają, powiedzmy, bardziej wartościowe zdolność do czyszczenia podłogi na co dzień i przygotować nową zupę, zamiast podnieść poprzeczkę, będziesz obwiniać siebie za każdym razem, gdy zdecydują się pisać o podłogę. Opcja Terminal – na ogół przestają szanować się w wyimaginowanej oderwaniu od podłoża, czyli zestaw działań, które zobowiązały się do sukcesu swojej matce, a ją – jej matka, i tak dalej, w dół genealogii schodów.

Co zrobić: Zaakceptuj fakt, że jeśli priorytetem jest nowy zupy codziennie i lizanie i tak czyszczenia podłogi, nigdy nie znaleźć czas dla siebie. I stopniowo nie będą poszukiwać dla siebie, bo się przekonać, że nie trzeba. Na wszystkie kobiety w rodzinie mają tłuszczu bit, dlaczego więc wyjść z drzewa genealogicznego … Wiesz co? Po realizacji tego, chcesz działać. I uchwycenia chwili, gdy rozpoczyna się dusza oprzeć kolejny rondel pozaziemskiego napar, konieczne jest pluć na wszystko i iść do klubu fitness. Tak, to zmienia krąg społeczny i pomóc wyrwać się z kręgu rutynowej „niegodnego”, a zacząć szanować siebie. Wystarczy spróbować za pierwszy miesiąc szkolenia ogólnie nie ocenia ich wysiłki.

[Powrót do spisu treści]

Bo nie było szczęście

Zjawisko to – „syndrom genetyczny”. To jest wyjaśnienie własnej bierności w stosunku do masy własnej, własnych genetyki. W rzeczywistości, w głębi, po prostu cierpi z powodu faktu, że ewentualne środki dotyczące ewentualnej utraty masy ciała może być zbyt trudne, i uczyni twoje życie w piekło. Być może … Ale jest to niezbędne, aby wybrać bardziej odpowiednie podejście, a nie bałagan coś samodzielnie. Genetycznym – drobnych sprawach, jeśli nie mówimy o zostaniu „Miss Olympia”, ale po prostu o stworzenie zdrowej postawy wobec siebie, wykonując wykonalne i normalnej diety.

load...

Co robić: Stop sugerują, że ćwiczenia i zrównoważonej diety opracowany dla nadużywania starszych kobiet. Start (wybacz mi, współpracownicy), z co najmniej obrzydliwe Ci rodzaj aktywności fizycznej. I najmniej uciążliwe pod względem zasad zaopatrzenia zmian (wybacz mi dietetyków). W przeciwnym razie, jeśli będzie usiąść na ziemi, nic nigdy nie zmieni.

[Powrót do spisu treści]

Ponieważ jestem wart więcej

Odwrotna sytuacja – czy myślisz, że gdzieś w głębi duszy może masz nowy Jamie Izon. Albo Natalia Melo. Albo ktoś tam jeszcze fanclub jesteś subskrybentem sieci społecznej. Czy naprawdę ma niezwykły potencjał i może być wzorem. To nie tak. Ale rzeczywistość jest twój cel nie ma znaczenia, tak długo, jak wybrać zbyt rygorystyczne środki w celu przekształcenia.

Próba jego mocy, by popchnąć jego słabe ciało w trudnych standardzie fitness zacząć trenować 2 razy dziennie. Za pierwszym razem, nie czujesz się w tym problemu – a to przecież fitness model robi. Wtedy nie widać rezultatów, przyzwoity standardowy model, a mylone z żywnością. Albo raczej, że zaczyna się obracać w niskokalorycznej diecie prawie zrównoważony wolny od węglowodanów coś tak popularne w świecie kobiecej kulturystyki. A teraz nie będzie takie samo. Brak satysfakcji z jedzenia wszystkie „1000 potrawy gotowane piersi z kurczaka bez soli i dodać inne składniki,” stała ból we wszystkich mięśniach nie są jeszcze model ciała i utrata zaufania. Około czuje dziewczyna próbuje przeskoczyć etap przygotowań i natychmiast wcisnąć się w „Ideal Standard”.

Co zrobić: Weź go za pewnik, że czas trwania swojej transformacji – tylko indywidualnej wartości. Usuń z wszystkich klubów kibica, i przestać porównywać się z kimś innym, ale sobie. Korzystania z jakichkolwiek środków śledzenia których wyniki są odpowiednie dla Ciebie. Nie można zobaczyć liczbę na skali? Uciekać się do fotografii cyfrowej. Tak, prześlij go na swoim blogu z komentarzem w stylu: „Oto ja, ja nadal nie jestem modelką”, to nie jest konieczne. W końcu, nawet stare dobre biuro Test spódnica jest znacznie lepsza niż niekończące się badania siebie w lustrze i porównania z fotografii w błyszczącym magazynu dla „łobuzów”.

I tak, kiedy znudzi samokopatelstvo, pomyśl o tym. Miliony ludzi są w nie idealnym kształcie. Niektóre z nich – więc w straszne. To nie przeszkadza im w ogóle, być genialny naukowcy, uczciwych sędziów, wspaniałą matką i oddanych przyjaciół. Ty – nie tylko ciało, niezależnie od stopnia „prokachannosti” ostatni. Zdając sobie sprawę z tego, ponieważ łatwiej jest i „odchudzania” i „przebijać”.

load...