Właściwa pielęgnacja – i zwiotczenie skóry twarzy potrwa

Zawartość:

Świeże, różowe, napięta skóra twarzy pokazuje nie tylko swoją młodość i urodę, ale także dobrego stanu zdrowia. Dla naszych wewnętrznych problemów bezpośrednio wpływają na wygląd. Matowe włosy, kręgi pod oczami, zwiotczenie skóry jest szara, pokryta zmarszczkami mesh, – przygnębiającym obrazem, prawda?

load...

Czy to możliwe, aby uniknąć takich nieprzyjemnych związane z wiekiem zmiany w twarz? Oczywiście, że tak, choć pragnę zauważyć od razu, że Makropulos, został jeszcze wynaleziony. Dlatego też nie należy oczekiwać cudu, ale słuchać rad, jak prawidłowo dbać o zwiotczenie skóry twarzy, jest koniecznością.

Dlaczego nasza skóra traci odwołania

Zdrowie i piękno iść, jak mówią, w parze. I aby trwale zachować piękno i młodość, konieczne jest, aby dbać o zdrowym stylu życia, prawidłowego odżywiania, ćwiczeń fizycznych konieczne, aby powiedzieć „nie” do złych nawyków. Wierz mi, że ciało jest pewien odpowiedzi na te obawy.

Najgorszym wrogiem każdej kobiety są alkohol i palenie. Jeśli znasz takiego grzechu, opisz swój styl życia, w przeciwnym razie bardzo szybko zobaczyć w lustrze, że sam szary twarz z zwiotczenie skóry, co wspomniano powyżej. Po tym wszystkim, aby wyglądać dobrze, nie trzeba zbyt wiele wysiłku: prawo dieta, właściwy tryb pracy i odpoczynku, aktywności fizycznej. Spróbuj co najmniej miesiąc, aby żyć w tym trybie – a zmiany w wyglądzie będzie mile zaskoczyć.

Biorąc piętno na naszej skórze i gwałtowny wzrost masy ciała i dramatyczną utratę wagi. Nadwaga ozdabia nikt, a co najważniejsze, negatywny wpływ na zdrowie. Problem zaczyna się od stawów, serca i naczyń krwionośnych. W tej sytuacji utraty wagi wystarczy medycznie – mówi wam każdy lekarz.

load...

Co zwykle zrobić? Zgadza się, jedziemy do skrajności, wybierając wyraźnej dietę, biorąc cud pigułkę. Co jest najbardziej interesujące, a często jedno i drugie daje widoczny efekt. Ale musimy mieć świadomość, że efekt trwa zwykle przez krótki czas, a potem wszystko wróciło do normy, często staje się jeszcze większą wagę. Ponadto, szybka utrata masy ciała – to zawsze luźne, zwiotczenie skóry (odnosi się to również do twarzy i ciała). Ciało po prostu nie jest w stanie dostosować i odpowiednio reagować na takie gwałtowne zmiany.

Aby nie doprowadzić się do takiego stanu, należy po prostu przestrzegać pewnych zasad.

  • Utrzymanie stabilnej masy ciała, unikanie ostrych wahań (zwłaszcza jeśli jesteś trochę … – figura zastępować).
  • Jeśli numer na skali nie pasuje, należy skonsultować się z kompetentnym dietetykiem, który opracuje indywidualny długoterminową dietę. Dzięki niej będzie można zmniejszyć wagę bez szkodliwych skutków dla zdrowia i wyglądu.

Podstawowe zasady pielęgnacji dla skóry skłonnej do ugięcia

Codzienna pielęgnacja

Aby doprowadzić do powolnego twarzy odcień skóry, bardzo dobrego do korzystania z różnych masek, okłady, kompresy.

Dobry efekt jest podana przeciwstawne kompresy. Będzie potrzebne są dwa pojemniki z gorącego i zimnego (lodowatego), korzystnie wody i serwetki. Zastąpienia gorących i zimnych okładów przeprowadzić procedurę można łatwo sprasowany powierzchnię lodu. Następnie należy nałożyć lekki krem ​​na dzień, odpowiedniego rodzaju skóry. Dziś rano procedura.

Wieczór opieka jest usunięcie makijażu specjalne środki, wówczas twarz i szyję można wycierać aktywny tonik lub balsam, który jest odpowiedni dla Twojego typu skóry.

I ostatni etap – krem ​​na noc, które powinny być stosowane przez co najmniej godzinę przed snem. Po 30-40 minutach, należy usunąć z powierzchni resztki kremu, będzie można zaoszczędzić od obrzęk.

Specjalne zabiegi z domu środków

Luźna skóra wymaga starannej i regularnej pielęgnacji. Może być używany jako gamy produktów specjalnych (kremy, balsamy, maski) z czołowych producentów i dostępnych produktów naturalnych, które są dostępne w każdym domu. Główną cechą – regularność.

  1. Dobrym tonik do powolnego atoniczny skórze wycierania Zimny ​​roztwór soli fizjologicznej – łyżeczkę soli morskiej jednej szklance wody. Po takich opakowaniach zdecydowanie należy zastosować krem ​​odżywczy.
  2. Doskonały do ​​podnoszenia, oczyszczanie i ujędrniające działanie ma maskę z cytryny, który jest prosty i łatwy do przygotowania w domu. Aby przygotować maska ​​cytrynowy należy wlać wrzącą wodą, usunąć skórkę i rusztu. Dokonać masek podobieństwo gazy z otworami do oczu i nosa, cytrynowy kleik impregnować je i nałożyć na twarz czysto myje smarowanych warstwy tłuszczu śmietany lub oliwa z oliwek. Maska czas ekspozycji – 15-20 minut. Przetrzyj twarz i szyję i zastosować balsam odżywczy lub nawilżający.
  3. Dobry Ton zwiotczała skóra maska ​​z ogórkiem. Ekspozycja taka maska ​​20 minut, następnie skóra na twarzy należy przetrzeć tonikiem ogórkowym śmietaną i zastosować odpowiednie.
  4. Dla tłustej atoniczny dobre jak maska ​​pomidorów i kapustą – wzmacniające to oczywiste po pierwszym zabiegu. Jeśli skóra jest cienka i sucha, w celu uniknięcia podrażnienia, które mogą powodować taką maskę, należy je umieścić na bazie tłuszczu.

Wszystkie te zabiegi (okłady, maseczki), musimy realizować kurs (10-15 sesji), w odstępie 2-3 dni. Wynik z pewnością cię zadowolić.

Salon dla atoniczny leczenie skóry

Obecnie rynek jest powszechnie polecanych produktów do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, w tym produktów o wysokiej wydajności do zastosowań profesjonalnych. Zaawansowane salony działają tylko z wysokiej jakości kosmetyki, oprócz nich jest najbardziej nowoczesny sprzęt, który pozwala kilkakrotnie zwiększyć sprzężenie produktów do pielęgnacji skóry.

Jeśli masz czas i zasoby (i nie są takie usługi w salonie nie jest tani), ma sens, aby zwrócić się o pomoc specjalistów. Oferuje holistyczne zabiegi, które pomogą uporać się z problemem zwiotczałej skóry.

Ponadto kabina możesz zaoferować tzw plastikową masaż twarzy, który jest idealny dla osób z luźnej skóry. Kurs składa iz15-20 procedury, w wyniku dostaniesz dokręcone dobrej napięcia skóry i jasne owalnej twarzy. Zazwyczaj takie uzupełniające masażu specjalne maski, które poprawić jędrność i elastyczność skóry.

Jedyną rzeczą, którą chciałbym zwrócić uwagę – nie jest to proste do masażu i nie wszyscy są w stanie to zrobić poprawnie. Zgodzić się na taką procedurę tylko wtedy, gdy jesteś absolutnie pewny kwalifikacji kosmetyczki.

Jak widać, problem zwiotczenie skóry jest całkowicie rozwiązany. W tym celu musimy tylko chęć wyglądać dobrze i trochę czasu.

Posłuchajcie naszej rady – i będzie sukces!

load...