Witamina maski do włosów w domu: zbiór receptur

Jakie leki są przepisywane głównie przez lekarza, kiedy czujemy, że nie ma znaczenia? Co przyczynia się do podniesienia układ odpornościowy, przyspiesza powrót do zdrowia i uciec ze szponów choroby wytrwały? Oczywiście, witaminy. Podobnie jak magiczne pigułki kolorowe słoiki i naturalny – w postaci słodkich pomarańczy, kiwi tarta z cytryny lub słonecznych. Zasady te stosuje się do urody. Do „chorują” loki maskę witaminy włosów – najlepsze lekarstwo.

load...

Zawartość:

Tajemnice witaminy Impact

Zanim nauczysz się jak zrobić maskę witaminy włosy w domu, jest przekazanie pewnego programu edukacyjnego, ponieważ wiele witamin, jak wybrać ten, który rozwiąże Twoje problemy. A może chcesz, aby dać pierwszeństwo do całego kompleksu? Po pierwsze trzeba zidentyfikować problemy.

Na przykład, włosy traci połysk, kolor, objętości, siły? Złom stalowy, mylić? A może boisz się, świąd, łupież, nadmiaru tłuszczu? Gdy zostanie ustalone, że ci to przeszkadza, można przystąpić do zapoznania się z charakterystyką i możliwościami znanego nauce witamin. Rób notatki, podkreślając te, które pod wpływem siły woli do rozwiązania pojawiających się problemów. Następnie poszukaj receptury, która jest udziałem swoich wyborów i traktować loki.

load...

Przydatne właściwości

Zapoznaj się z listą witamin, które mogą pomóc przywrócić zdrowie włosów i urody, a także ich cudownych właściwościach:

 • A, zmaga się z suchą skórą, łamliwych włosów i zmatowienia;
 • E, zwiększając przepływ krwi do korzeni, chroni warkocze od „zła” słońca i dbanie o jasności kolorów;
 • PP – najlepszy „broń” w walce z wypadaniem włosów i środków do „Wake Up” uśpione żarówek;
 • D – „killer” łupieżu, a także chronić skórę głowy z łuszczenie, stany zapalne, świąd, nadmierne wysuszenie, eliminując łuszczycy; Grupa
 • B, do rozwiązywania złożonych zadań (B5 odbudowuje strukturę włosów, B6 loki daje siłę i łagodzi podrażnienia skóry, B12 pobudza wzrost i wraca świecić);
 • F, co eliminuje suchość, podrażnienie skóry, pomaga łupieżu wygrać.

Warto zwrócić uwagę! Najbardziej skuteczne połączenie witamin – Au E, których efekty wzajemnie się wzmacniają. Szczególnie dobre są roztwory olejowe substancje takie cud, że mogą być stosowane nie tylko w maskach i po prostu czyste, uderzając w korzeniach włosach i tkaniny, które zgodzą, bardzo wygodne.

Postuluje

Procedurę

Jak zrobić maskę do włosów witaminy? Czy jest coś w tym procesie niektóre funkcje?

Zapamiętać podstawowe zasady:

 1. Jeśli nadal wykorzystywane wyłącznie Makeup Shop, a następnie, w sumie, nie wiem z oczu, że domowe maski w większości przypadków stosowane są suche, nieumyte włosy, podczas gdy zastosowanie nabytych aktywów obejmuje obsługę czyste, w przeważającej części, wciąż mokre włosy. To zasadnicza różnica Zwierzęta witaminowe preparaty ze sklepowych odpowiedników.
 2. Składniki

 3. Muszą być świeże, na fiolki należy sprawdzić datę ważności.
 4. Mszy należy przygotować bezpośrednio przed użyciem, nie mogą być przechowywane.
 5. Naczynia i narzędzia muszą być czyste i suche.
 6. Łączenie składników lepiej w pojemnikach szklanych i porcelanowych.
 7. Mieszaniny

 8. Należy wytworzyć ściśle przylegającą do zaleceń podanych w wybranej recepturze.
 9. Perederzhivat kompozycji na włosy, tak samo źle jak przed czasem prania.
 10. Kalejdoskop recepty

  Nadszedł czas, aby przejść do praktyki. Zacznijmy najczęstszych masce witaminy włosów.

  • Restorative mieszaninę

  Podłączyć na łyżeczki witamin A i E, olej, które są w każdym z aptek i oliwy z oliwek (można i rycynowy). Dokładnie wymieszać składniki. Czym otrzymany masy tkaniny do włosów, od korzeni. Przykryć głowę polietylenowej, odczekać godzinę. Umyj głowę, jak zwykle.

  • Przepis wrócić głośności i jedwabistość

  0. Podłączyć jeden zupa łyżka rokitnika, łopianu i olejkiem migdałowym, świeże wcześniej pobity jajko i 1 ampułka z apteki witamin B2, B6 i B12. Deal warkocze struktury i korzenie. Przykryć zamki celofan i ręcznik. Czekać pół godziny, następnie spłukać.

  • Nourishing Mask

  Fryzura przypomina mniszka lekarskiego, który stracił część swoich „ubrania”? Więc włosów głodny, i nadszedł czas, robią „ucztę”. Zapamiętywanie główny „danie”. Podłącz małą łyżeczkę miodu, świeżych żółtek jaj i 1 ampułka z soku z aloesu, a także witaminy B1, B6 i askorbinki. Masa ruch na włosy, przykryj jego głowica prysznicowa korek. Godzinę później spłukać.

  • Kompozycja do grubości włosów

  Jeśli chcesz, aby zwiększyć głośność, sprawiają, że „obudzić” uśpione cebulki, zrobić loki dłużej, należy użyć następującego przepisu. Wymieszać olej łyżka łopian, witaminy E, A, 2 łyżki tej samej wodzie mineralnej, proszek gorczycy i świeżego żółtka. Przetwarzanie w tym przypadku trzeba tylko korzenie. Przykryć głowica prysznicowa korek i zrobić efekt sauny, owijając ciepłe projekt ręcznik. Poczekaj musi wynosić co najmniej kwadrans. Czy każda sesja zwiększyć czas, ale jeśli piec jest nie do zniesienia, spłukać.

  Jednak, witamina maska ​​do włosów – to jest proste, dostępne i skuteczne? Dołącz teraz!

  Wideo: uniwersalna recepta witamin

  Maski

load...