Witam, lato! Kupujemy rower!

Lato nie że na nosie to, że jest pewny siebie i wszedł w kalendarzu, a zielone aleje, parki i przytulne z ławki, a na ścieżkach leśnych, która jest tak miło jeździć na rowerze. Mówiąc o tych ostatnich, jeździć na nim, należy najpierw nabyć. A jeśli to pytanie jest bardzo istotne dzisiaj, i omówmy. Więc jak wybrać rower? Nie, jeszcze lepiej w porządku, aby rozpocząć, gdzie stosowany jest taki wynalazek.

load...

Aplikacja

Który rowerów do wyboru będzie zależeć od zastosowania. Na przykład, usługi pocztowe w wielu krajach pod koniec XIX wieku. Zaczęliśmy aktywnie wykorzystywać podobną konstrukcję do dostawy gazet i listów. To znacznie przyspiesza proces. W Wielkiej Brytanii, całkowita liczba listonoszy „RV” wynosi 37 000 osób.

Rowerzyści wybrać i patrolować ulice. Posiada wysoką manewrowość, który pozwala poruszać się swobodnie w miejskiej dżungli, a jeśli mówimy o wsi, to ta forma transportu dla mieszkańców to nie luksus, lecz środek codziennego transportu.

Nawet rower spółki została wybrana jako pojazd o własnych pracowników na ogromnym obszarze korporacyjnych. Tak samo fabrykę „Mercedes-Benz” w Niemczech. Były nawet specjalne oddziały w czasie pierwszej wojny światowej, które były zaangażowane w operacje wywiadowcze, a jako jeden, a drugą ręką.

Możemy nadal być długa lista, która użyć takiego transportu. Ale przyszedł czas, aby spotkać się z nim bliżej.

Rodzaje transportu

Nie myśl, że dziś istnieje tylko jeden model, który zabierze Cię do wszystkich miejscowości są równie miłe. Wcale nie. Podobnie jak samochody podzielone są na ciężarówki, samochody, itp, jak to się dzieje w naszym przypadku. Dlatego też, wybierając rower, należy zdecydować, gdzie najlepiej się gorąco, a co za ulga powierzchnia będzie występują najczęściej.

load...
 • Droga (Rowery miejskie) wielki bezbarwny nadaje się do obszarów miejskich i małych wyjazdów rekreacyjnych. Bardziej istotny czynnik – wygoda.

Jak wybrać rower na drogach i jakie są różnice? Przede wszystkim patrzeć na siodle. Powinien on być wysoki siedzenia i dobra amortyzacja. Najczęściej hamulec nożny, przełączanie prędkości jest wykonywany w stanie statycznym. Zapewnia dobrą ochronę przed zabrudzeniem wszystkich głównych części.

Jak wybrać rower dla miasta, więc było również wygodny i praktyczny? Wybierz model z bagażem. To praktyczne i wygodne: można odebrać pasażera i może być – niewielki ciężar. Pokrywa koła ze skrzydłami, który nie występuje w innych modelach. Generalnie nie wymagają szczególnej opieki. Ale to, co można zauważyć, jak wielkim i dość znaczącą wadę – jest ich waga (ponad 14 kg).

Jak wybrać rower dla miasta na silniejszy i słabszej płci? Bardzo proste. Dostępny z kobiet (open) ramy i samca (zamknięte) są dostępne opcje. Dlatego też, wybierając rower dla miasta, dyskryminacja Nike „wygodne” funkcja nie znajdziesz. Jedyną rzeczą, jaką zauważyłem jest to, że ekstremalne obciążenia nie powinny być podane, to nie jest przeznaczony dla nich. Tak więc, wybierając rower drogowy, rozejrzyj się najpierw: czy „wybory” do obezwładnić proponowaną krajobraz.

 • Highway – zaprojektowany specjalnie dla dużych prędkości jazdy na nawierzchni asfaltowych o dobrej jakości. Na takiej struktury mogą brać udział w maratonach i wyścigach.

Jak wybrać rower na drogach i nie przeliczyć? Powinniśmy zwrócić uwagę na kształt kierownicy: jest wyjątkowy. Zauważyliśmy, sportowcy, którzy schylać podczas jazdy i trzymać się „rogów baranich”? Ich wybór – road rower, ponieważ jest to forma kierowania Cechą charakterystyczną tych modeli. Wygięty docelowej jeźdźca nazywa aerodynamiczny.

Jak wybrać odpowiedni rower do jazdy na drodze do niej poruszać, i co to ma zalety. Co jest z pewnością ważne przy wyborze roweru sportowego, jest wyjaśnienie jego moc transmisji, ponieważ prędkość – jeden z najważniejszych wskaźników w konkursie, w którym być może zdarzy ci się być zaangażowana.

Typowy lekka i cienka ramka. Koła o średnicy 622 mm lub 700 mm (cale) systemu powinna być mała, a opony – wysokiego ciśnienia (około 10 atmosfer).

Wybierając rower wagowych, należy pamiętać, że w większości przypadków mają łatwy w masie mniej niż 3,5 kg, jak wykorzystanie nowoczesnych materiałów węglowych, tytanu, aluminium, magnez.

 • Mountain (kolarstwo górskie) – Model ten jest przeznaczony dla zejść z gór. „Off-road” świat cycling.

Kolarstwo górskie, jak wybrać, jakie funkcje. Jest rzeczą oczywistą, że nie powinno być dużo narzędzi, najlepszym rozwiązaniem – ponad 20. Zgadza się przy wyborze roweru, koło dotykowego. Muszą być mocne i szerokie opony. Należy także sprawdzić, co widelec zawieszenia, który jest przeznaczony do pochłaniają wstrząsy.

Jakie wybrać rower górski i nie zgubić się w swoim rodzaju? Aby to zrobić, przynajmniej na krótko zapoznał i dostępne opcje.

Bez amortyzatora (sztywne) -The najprostszym modelu poziomu początkowego. To dobrze radzi sobie z autostrady i dobrej jakości podkładu. Ramka ze stali lub stopu, jak innych materiałów znacznie trudniejsze dla braku amortyzacji. Ten rower górski powinien zostać wybrany, gdy dopiero zaczynają jeździć, a doświadczenie jeszcze.

Hardtail (hardtail)-klasycznego rama i widelec. Urządzenie może być zarówno profesjonalny i poziom wejścia. Ten rower górski jest wybrana do udziału w wyścigach cross-country lub złej jakości dróg.

Softtail (Softtail) – aby wybrać odpowiedni rower górski, należy zdecydować, jak ważne jest dla Ciebie amortyzacji. W tym modelu, z przodu amortyzator tylnego koła jest lekko ruchoma w stosunku do ramy. Z energicznym pedałowania tylnego zawieszenia nie zawaha.

Pełne zawieszenie (Full-zawieszenie) – jak wybrać rower górski tego typu i co my go potrzebujemy. Po pierwsze, zawiera dwie zawiesiny (na kole). Po drugie, stosunkowo silny, ale ma dużą masę i silne kołysanie pedałowania. Najczęściej stosowany do szybkiego równolegle lub opadania.

Który rower jest najlepiej wybrać zejście nie mogę powiedzieć, że wszystko zależy od poziomu kształcenia początkowego, lub jego całkowity brak. Mimo, że początkowo jest lepsze opanowanie umiejętności jazdy na najprostszym „Unit”.

 • Racing – rodzaj drogi, używane do jazdy na rowerze. Jak wybrać rower wysokiej prędkości dla różnych imprez, które są niuanse. Należy zauważyć, że istnieją różnice między modelami dla Przełajowe i oddzielić stare gdy wyścig z czasem. W drugim modelu, specjalna konstrukcja kierownicy: istnieją rura podłużna i zamknij „podłokietniki”. Siedzenie jest krótki, geometria rama jest typowe.

Wybierając rower szybki, prowadzony przez kierunek swojej jazdy i cech różnych turniejach.

 • Track – są one wykorzystywane do ścieżek rowerowych, problemu – rozwój maksymalnej prędkości na odcinku płaskiej. Nie było żadnych hamulców lub przełączniki prędkości. Najważniejszą rzeczą – nie ma wolnego wyciąg z powrotem koło.

Jak wybrać najbardziej właściwy rower sportowy będzie w stanie określić tylko raz wybrać dla siebie gatunek priorytetowe rowerowej.

 • Touring rower – jak wybrać, przystanek dla niektórych modeli. Zdecyduj, co będzie transportowany ładunek, duży, średni lub bardzo małe. Model jest bardziej podobny do autostrad, a nie góry. Jeśli wybierzesz rower turystyczny na długi i przygód podróży, nie martw się, jego konstrukcja jest solidna, a ciało jest bardzo silna. Jak wybrać rower do jazdy na rowerze, ma około jasne, można podążać

Istnieje wiele modeli, z których każdy ma swoje własne cechy, ale nie będziemy zagłębiać się w ten temat, ale pytanie: jak wybrać rower w szczegółach i szczegółach.

Najczęstsze pytania przy wyborze roweru

Pytanie: Co wpływa na wybór?

Odpowiedź: Przede wszystkim wzrost. Wszystkie zabawy na nartach może popsuć nieodpowiednio dopasowane ramki. Jak wybrać rower do wzrostu? Aby to zrobić, należy wiedzieć, że producent produkuje „Rostovka”, czyli model w kilku rozmiarach, nie wszystkie z nóg z uszami rosnąć. Wybierając rower dla wzrostu, trzeba sobie wyobrazić, w jaki sposób określono wielkość ramki. Ta odległość od osi systemu (przewozu) do przecięcia z trzpieniem podsidelnogo rury podsidelnoy, pomiar wykonywany jest w calach. Herezje ‚pewien zgodność ramki tabeli i wzrostu człowieka.

Rower jest lepiej wybrać „wraz z osprzętem”, ponieważ różni producenci mogą mieć różne rozmiary „dopasowania”.

Pytanie: Jak wybrać dziecku rower?

Odpowiedź: W celu dokonania sensownego zakupu, ważne jest, aby nie stracić z oczu wielu szczegółów. Jak wybrać rower dla dzieci, będziemy teraz dyskutować.

Zwane główne modele pojazdów nie są dzieci. Przeciwnie, jest to zabawka „dorosłego życia”. Wybierając rower dla dzieci, pamiętaj, że Twój maluch rozwija się bardzo szybko, ale nie spiesz się wybrać model bardziej. Po tym wszystkim, aby opanować ‚konia jeździć, trzeba zręczności, koordynacji ruchów i, oczywiście, odwagę.

Jak wybrać trójkołowy dla dziecka było wygodne i przyjemne. Charakterystycznymi cechami tych mini modeli: są one przeznaczone dla dzieci 2-3 lat, dzieci powinny być wzrost 95-103 cm (w przybliżeniu), pedały są sztywno zamontowane na przednim kole. Produkty Operacja jest bardzo prosta. Jak wybrać rower dla dzieci, jeśli dziecko jest gotowe nauczyć się podstaw „velosipedovozhdeniya” bardziej dokładnie? I tu należy się skupić na bardziej „dorosłych” modelach kategorii.

Wybór trójkołowy dla starszych dzieci, można wybrać wariant, w którym trzecie koło – dodatkowy, tak zwany „Model szkolenia.” Taka postać wykonania jest przeznaczona dla dzieci 3-7 lat z wzrasta od 105 cm do 128 cm.

Teraz pamiętać o kilku wskazówek, jak wybrać rower dla dzieci:

 1. Znając średnicę koła można odebrać wzrost rowerów. Powinien być równy 2,5 średnic.
 2. Rama musi być niska, aby umożliwić dziecku zejść z roweru w razie potrzeby.
 3. Łańcuch jest obowiązkowo być chronione przez obudowę.
 4. Przy doborze roweru dziecięcego powinna być oparta na czynnikach psychologicznych. Jeśli chodzi o układ hamulcowy (hamulec lub „beztormoznoy”) Pomyśl o tym, co można kupić rower trochę później, ponieważ przejście z jednego modelu do drugiego jest trudne. Który rower wybrać dziecko – myślę, ale raczej zapewnić dziecku pomóc dokonać wyboru, ponieważ właściciel sklepów i główny zawodnik będzie do niego.

Jak wybrać rower dla dziecka rozumiemy trochę. O kolorze i różnych wzorach, jak sądzę, nie gadać, to pojęcie indywidualne i dla każdego takiego wyboru – kwestia gustu.

Ale jest jedno małe pytanie: jak wybrać trójkołowy czy okruchy stopy nie dosięgnąć pedałów i kupić „katatelnoe” oznacza bardzo pożądane! W tym przypadku, wszystkie dzieci velosipediki z podnóżkami, albo w ogóle, ponieważ stopy Twojego dziecka powinna osiągnąć oba pedały i ziemi. Co trójkołowy wybrać? Oczywiście, najbardziej bezpieczne dla okruszków.
Zobaczyć, przymierzyć, sprawdzić bezpieczeństwo łuku, które są obecne w modelach dla najmłodszych. Nie zapomnij o kosz na zabawki i parasol od słońca, które mogą być pakowane.

Pytanie: jak wybrać model dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat?

Odpowiedź: Jak wybrać rower dla nastolatka, gdy dziecko jedzie naprawdę jak, oczywiście. Konieczne jest, aby wybrać mniejszą kopię poważnego modelu dorosłych. Taka opcja byłaby odpowiednia do długich podróży, ma dobrą szybkość i potrwa dłużej.

Wybierając rower dla nastolatek, należy pamiętać, że pojazdy o średnicy koła 24 cali i krótszej podstawy, może być trudne. Jak wybrać nastoletnia rower jeśli dziecko wzrosła ponad swój wiek? Po prostu trzeba spróbować, spróbuj usiąść i jechać. Stojąc przy oknie i ochotę samochód może być niewygodne w użyciu.

Pytanie: Jaki rower spółka wybrać?

Odpowiedź: Na rynku istnieje duża liczba producentów, niektóre z nich zostały już zdobył szacunek innych tylko wprowadzanych do veloprodazh rynku. Jakiej marki rower wybrać, zdecydować. Wolno nam tylko zadzwonić kilka z nich, to jest do was-all:

 • Stark. Najtańsza oferta. Wszystkie modele z poziomów podstawowych i średnich. „Tani i wesoły” – dość dobra oferta z akceptowalnej jakości.
 • Atom. Firma posiada krajowe i ich klatek na Tajwanie. Coś jak „produktu narodowego”. To zasługuje na uwagę.
 • Merida. „Brand Ludowej” w Rosji. Dobra jakość w przystępnej cenie.

Następnie, po prostu listę możliwych opcji, a będziesz już odebrać sobie pytanie: KHS, autor, Haro, GT, Scott, Gary Fisher, Trek, Cannondale, Klein, Pinarello, pomarańczowy, Santa Cruz, intensywny, Stels, Schwinn, Fuji, Stork , NORDWAY, Mangusta ROCK URZĄDZENIE Stinger, Jamis Mustang Forward, jeep, filcu, Flyte Alpina SL Alpina HT etc.

Pytanie: jak wybrać rower?

Odpowiedź: To wszystko zależy od tego do kogo wybrać, i jakie zadania urządzenie jest ładowane.

Jak wybrać rower dla kobiet? Tak więc wzory charakteryzuje otwartej ramki (rura pomiędzy siodła i kołem jest obniżona, i nie jest zamknięty trójkąt). W rzeczywistości, zastanawiając się, jak wybrać rower dla dziewczynka weszła do sklepu, powinieneś zapytać „kobiece ramkę”, więc to będzie prawidłowe i dokładne. Niedoświadczonych sprzedawców po prostu nie mogę zrozumieć. Cechą charakterystyczną takich struktur można nazwać elegancja, lądowania więcej niż w „męskim” model, płynny ruch (po wszystkim, pani idzie, nie kowal) jest w odległości krótkiego spaceru do, co pozwoli jej właściciel, aby cieszyć się pięknem okolicy.

Jak wybrać rower na wadze? Trzeba zapytać, z jakiego materiału jest wykonana rama, jeśli nie można go podnieść i poczuć osobiście.

Wybierając rower dla dorosłego mężczyzny, a można wziąć tańszy model z cięższej ramie, ale nastolatek podnosić takiej maszyny może być dość trudne.

Rodzaje ramek:

 • Stal – stosowany w tańszych modelach, wystarczająco silne, ale są ciężkie -okolo16 kg.
 • Stal Hrommolibdenovaya – waży mniej, jest on również stosowany na niedrogich modeli. W postaci czystej, w połączeniu z prawie produkować stal.
 • Aluminium – to całkiem dobry stosunek wytrzymałości / wagi. Klasa cena nie poniżej średniej.
 • Titanovaya- traci na wadze, koszt nie zawsze jest uzasadnione, choć ma znaczną siłę.
 • Magnez – koszt jest wysoki. Ale wystarczająco lekkie i mocne.
 • Kompozyt ramy (węglowe, Kevlar) Łatwy do zaprojektowania, ale są bardzo wrażliwe na wstrząsy mechaniczne.

Jak wybrać rower dla osoby dorosłej w takiej odmiany, a nie tylko mówić. Prawdopodobne, aby kierować ich możliwości finansowych i fizycznych. Wybierając rower dla miasta, a jeśli nie zamierzasz go nosić centners ziemniaków lub cukier, można zatrzymać wzrok na segmencie środkowym, a w tym samym czasie, byliśmy bardzo zadowoleni.

Wybierając rower dla kobiet, wolą łatwość i komfort, a także projekt, ale nie kosztem innych ważnych cech. Ponadto, wybierając rower dla dziewczynki, upewnij się, że może ona łatwo dotrzeć kierownicę nawet zgięte ramiona. Stanowisko to pozwala uniknąć zmęczenia i przekazać większość dziewcząt nie są tak napompowane jak u mężczyzn.

Kilka wskazówek, jak wybrać model niskich kosztach

 1. Lepiej zrobić to w sprzęcie jak najmniejszym stopniu tworzyw sztucznych;
 2. Nie kupuj projekt z „nieznany” producentów;
 3. Lepiej wybrać prętów aluminiowych.
 4. Wąskie siodło.
 5. Liczba „wodotryski” zwiększa koszty, ale nie jakość.
 6. Sztywny widelec jest o wiele lepiej niż jakikolwiek zły amortyzacji.
 7. Jeśli zdecydujesz się pojechać poważna, to lepiej nie oszczędzać, modele te będą trwać przez jeden sezon, a następnie rozpocząć łamanie.

Więc pomyśl o tym, jak wybrać pierwszy motocykl, wiesz, my nauczyliśmy się wybrać rowery dla dzieci, a także wybrać rower dla dziecka, też będą mogli bez trudności. Jedyną rzeczą, nie możemy pomóc – to wielki, aby nauczyć się jeździć, bo to jest praca każdego człowieka i odwagi. Pragniemy w dziedzinie velokatany świetna zabawa i dobre dla organizmu!

load...