Wiosna 2017: trendy mody na buty

Choć okno jest szerzący się zimno, a poza domem może być tylko noszenie futer ugg lub nawet lepiej – Polskie buty, wszyscy wiemy, że wiosna jest tuż za rogiem. Zaledwie kilka miesięcy – i będzie można dostać się z antresoli ulubionej wiosennej polubotinochki lub udać się do sklepu po nową parę butów jesienno-wiosenne.

load...

Moda dla obuwia damskiego zmieniają się co roku, więc zróbmy przegląd w szafie buta i dowiedzieć się, co jest w ofercie obute stopy na wiosnę przyszłego roku przez znanych projektantów.

Wcześniejsze sezony minęły pod znakiem klasyki. Łódź, niski obcas, wydłużony nos, naturalne materiały, powściągliwy kolory. Ale w tym roku, projektanci zdecydowali się zadowolić fashionistas i oferują prawdziwy spektakl kształtach, kolorach i rozmiarach. Triumfalny powrót platformy, okrągły nosek „a la uczennica” kolory zwierzęce i wszystkie odcienie tęczy.

Projektanci zwracał uwagę na kształt i kolor pięty. Niemiecka marka Caprice zadowoli fanów i stabilny obcas, fazowane w kierunku centrum, jak buty amerykańskich kowbojów.

load...

I Raphael Młoda został urządzony jedyny jasny wydruk w stylu safari, uderzył na pięcie i wzorów użytkowych.

Co ciekawe, wielu projektantów mody sugerują stosowania agresywnych kolekcje biżuterii metalu w następnej wiosny. Może to być niespodziewane skoki stali na klasycznych pomp, łańcuch wokół kostki buty, pończochy. Kolce na piętach butów przypominają stylu punk, mimo że model może być bardzo kobiece, w pastelowych kolorach.

Innym popularnym trendem w modzie obuwia – czerwony. Projektanci zazwyczaj oddają różnorodne odcienie są jednak faworytami – czerwone, wino, malin i czerwonych krwinek. Zakres ten kolor – tylko dla odważnych kobiet, które lubią się wyróżniać i przyzwyczaić. Jeśli twoje buty wiosenne czerwony uzupełnione modne łańcuchy lub kolce, to pewni – nie będzie niezauważony. Projektanci nie nalegają, że buty i torebka był taki sam kolor, jednak w tym sezonie na wybiegu modelu wykazało prawie ten sam ton butów i akcesoriów.

Co do materiału, to w modzie praktyczność. Jeśli mieszkasz w zimnym regionie, gdzie siły sprężyste Siebie czekać dość długo, nowe buty jesienno-wiosenne nie zamarznie, ponieważ nie będzie obecny obowiązkowa rower, bóbr jagnięcina lub inny materiał ocieplenie. Na deszczowe wiosny projektanci oferują wiele ulubione kalosze lub tekstyliów z wodoodpornego, więc możesz być pewien, że nogi w modnej buty nie zmoknąć.

load...