Winogron Dieta: 3 opcje + czczo dni

Lubisz winogrona? Jeśli tak, to dieta winogron jest przeznaczony dla Ciebie. Mimo, winogrona dotyczy produktów o wysokiej wartości kalorycznej (przyczyną znacznej procentowej fruktozy), możliwe jest, aby wyładować wielką ciała i utratę wagi. Jak to zrobić? Istnieje wiele opcji, z których niektóre zostaną omówione w naszym artykule.

load...

Zawartość:

Przydatne właściwości

„słonecznych”

Jagody. Możemy rozważyć ten produkt berry diety? Odpowiedź brzmi: tak! Mimo, że większość zawartości produktu kalorii (100 g zawiera 65 kalorii), z nim można schudnąć! Oczywiście, poczujesz znaczący rezultat tylko wtedy, gdy duża nadwaga. Dla tych, którzy mają 3-5 dodatkowych kilogramów, to nie jest tak widoczne, ale nadal pozytywne.

load...

Efektem takiej mocy jest związany przyjść:

 • Organizm otrzyma niezbędne witaminy i minerały dla zdrowia;
 • O doskonałych właściwościach przeciwutleniających winogron zostaną wykorzystane do poprawy procesów metabolicznych;
 • Ustabilizować wagę i wzrost poziomu hemoglobiny we krwi.

Jeśli czytasz opinie o tym sposób, aby schudnąć, mówią, że prawdziwe ożywienie organizmu. Można spróbować jedną z opcji i dojść do własnych wniosków.

Rodzaje diet winogron

Jednodniowe czczo dni

Aby schudnąć bez cierpienia emocjonalnego, można zatrzymać się w dniach rozładunku. Wystarczy mu 1 raz w tygodniu (może dwa) w ciągu dnia jeść tylko winogrona. Powinna ona spełniać określone warunki – nie jeść więcej niż 1 kg jagód i wypić dużą ilość wody.

Jeśli robi dni na czczo w regularnych odstępach czasu, można utrzymać wagę na pożądanym znakiem i stopniowo osiągnąć redukcję. Lepiej jest jeść mało, ale często – 5-7 razy dziennie.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Odmiana winorośli nie jest znacząca. Jedz z których jeden dostaje więcej zabawy!

Rozładunek ciało przez trzy dni

Na tak krótkim czasie poczujesz się znacznie lżejsze i stracić do 2 kilogramów wagi.

 • Pierwszy dzień – trzeba jeść w ciągu dnia 0,5 kg winogron.
 • Drugi dzień – dzienna porcja zwiększa się do 1,5 kg soczystych jagód.
 • Trzeci dzień – stopa konsumpcji wybranej diety produktu wynosi 2 kg.

Posiłki powinny być ułamkowa. Norma na dzień powinna być podzielona na 5-6 posiłków i zrobić sobie przerwę 2-3 godzin między nimi. Równocześnie z jagody trzeba, tak jak w poprzedniej wersji, pić dużo płynów – wody mineralne i ziołowe mikstury.

Cztery-dni diety

Jeśli jeść winogrona codziennie, można schudnąć nawet gdy zwykłe pokarmy są w menu. Jednak ich liczba powinna być ograniczona, ponieważ będziesz mieć mnóstwo wysokiej kaloryczności owoców. W związku z tym proponuje menu przez 4 dni.

Pierwszy dzień

 • śniadanie: rozpocząć dzień od filiżanki jogurtu z musli i małej ilości winogron.
 • Lunch: mała porcja pieczonego lub gotowanego mięsa, jeść warzywa do sałatek i te same jagody.
 • Kolacja: pół gotowanej piersi kurczaka i sałatki owocowej.

Druga den

 • śniadanie: jeść kubek jogurtu, dodać rodzynki z orzechami w nim.
 • Lunch: gotowane krewetki zjeść porcję gotowanego ryżu ciemnego i dodać do nich winogrona.
 • Kolacja: ragout z warzyw i kilka jagód jakiegokolwiek rodzaju.

Trzeci den

 • śniadanie: mała kiść winogron i kanapka z serem i zieleni.
 • Lunch: Gulasz kapusta z rodzynkami i zjeść go z ryb parowej.
 • Kolacja: galaretka z winogron z minimalnym dodatkiem cukru.

Czwarty den

 • śniadanie: kromka chleba z serem i smacznych jagód.
 • Lunch: Naleśniki z nich owinięte w
 • Winogron

 • Dinner: mięso z indyka z warzywami umieszczone dodając rodzynki do nich.

Dieta winogron do utraty wagi w tego typu pozwalają schudnąć 3-4 kg. Ale pod warunkiem, że Twój ulubiony produkt można jeść z umiarem i kontrolować wielkość porcji innych pokarmów.

Na diecie jest lepiej wybrać jesień (wrzesień). W tym czasie, w pełni i dojrzewanie owoców zawiera najwięcej składników odżywczych. Będziesz miał więcej możliwości w zakresie doboru odmian. Ponadto, z tego wspaniałego daru natury nie doświadczy głodu! Co ważne, nie przegap tej wspaniałej okazji!

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...