Wiertarka dla dziewcząt. Wybierz prawo!

Zawartość:

Mężczyźni i kobiety są zupełnie różne postrzeganie pojęcia „pięknej nowiny”. Jeśli widzisz przedstawicieli silniejszy płciowych idealnych mięśni brzucha w formie trzech rzędów kostek, piękna połowa ludzkości uważa, że ​​atrakcyjne i sexy czyni je cienką elastyczną brzuch i talię. Aby osiągnąć ten cel w zakresie wykonywania pomóc własne wiertarka organizmu dla dziewcząt.

load...

Jak zbudować prasę?

Jak wiadomo, tułów ulga – jest duża i pompuje mięśnie brzucha, które uzyskać piękny kształt po regularnej pracy nad nimi. Mężczyźni coraz naciśnij ulgi, może sobie pozwolić na kilka dodatkowych centymetrów w talii, mówimy o masy mięśniowej, a nie tłuszczu. W przypadku dziewcząt, pojawienie się dwóch dodatkowych centymetrów w obwodzie talii w wyniku treningu siłowego – to „tragedia uniwersalnej skali.” Ale te problemy można uniknąć przestrzegając poniższych wskazówek.

Większość dziewcząt próbuje ściągnąć prasy w domu. Angażować się w takich ćwiczeniach bardziej odpowiednie na pusty żołądek. W rezultacie, można pozbyć się tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha. Ponieważ podczas snu reszta ciała spala energię podczas ćwiczeń wieczorem przed jedzeniem żywności automatycznie spalanie tłuszczu. Rankiem talii jest mniejszy, a zatem obciążenie mięśni prasy w tym stanie znacznie zmniejsza ryzyko nabycia dodatkowych centymetrów.

Po wykonaniu ćwiczenia dla prasy, należy jeść śniadanie. To nie znaczy, trzeba jeść do sytości. Śniadanie powinno być lekkie i łatwe do obejmują węglowodany (płatki) lub białko (ser, jajka, kurczaka). A co najważniejsze: nie nadużywać ciastka, czekoladki i inne ciężkie jedzenie. Korzyści przyniesie.

load...

Trzeba angażować się regularnie. Ale znacznie gorliwy nie warto, bo codzienne zajęcia daje ulgę, chociaż, ale nadal obszerny brzuch. Aby zapisać talii zaangażowane trzy razy w tygodniu jest wystarczające. Szkolenie powinno trwać około 10-20 minut.

Podczas ćwiczeń nie powinno być zrobione Samodzielne ćwiczenia na mięśnie brzucha regionu. Gotowych transparent, ćwiczenia taneczne, skakanka. Oni spalanie nadmiaru tłuszczu, przygotować się do stresu.

Wzmacnianie mięśni brzucha w domu

 1. Curl – ćwiczenia na górne mięśnie brzucha. Połóż się na plecach, przyjąć pozycję startową. Zegnij kolana i łokcie rozpuścić w rękę, ramię blokady szyi. Mocno ściska pasa do podłoża, powoli podnosić górnej części ciała, a następnie powoli powrót do pozycji wyjściowej. Powtórz to ćwiczenie w trzech zestawów 50 razy.
 2. Skręcanie ukośnie do pompowania mięśnie skośne. Weź przepisu podobnego do oryginału w powyższym ćwiczeniu. Pochylić się do przodu, tak aby prawy łokieć dotknął kubek w lewym kolanie i vice versa. Wykonaj te ćwiczenia na przemian zbocza po obu stronach w trzech zestawach po 30 razy każdy.
 3. Rewers nachylenia do poziomowania dolny przycisk. Połóż się na plecach, przyjąć pozycję startową, a ręce wyciągnął wzdłuż tułowia. Napinając mięśnie brzucha, unieś obie nogi tak wysokie, jak to możliwe, z dala od płyty podłogowej. Korzystanie napięcie mięśni brzucha, powolne tempo powrotu do pozycji wyjściowej. To ćwiczenie jest wykonywane 3 zestawy 12 razy każdy.
 4. Podwójne skręcanie do pompowania dolną i górną część prasy. Połóż się na plecach, przyjąć pozycję startową. Zegnij kolana pod kątem 45 stopni i zawieść ręce za głowę. Jednocześnie, powoli podnieś głowę i stopy, zbliżając je do siebie. W tym samym powolnym tempie, powrót do pozycji wyjściowej. To ćwiczenie odbywa się w trzech zestawach 25 razy.
 5. Wyrównując dolny przycisk. Połóż się na plecach, przyjąć pozycję startową. Wyprostuj obie nogi i ramiona rozciągają się wzdłuż ciała. Podnieść prostymi ramionami, tworząc kąt tułowia 90 stopni. Ćwiczenia wykonuje się 10 razy, a następnie prawą nogą podniesioną trzymając ją kosztem 1-10. Wykonaj tę samą procedurę z lewą nogą. To samo ćwiczenie można wykonać z pozycji leżącej na boku. Skutkiem takiego szkolenia – redukcja obwodu pasa.
 6. „Brzucha próżni”. Pozycja wyjściowa: Stań na czworakach, plecy proste. Wziąć pełny oddech z rozluźnienia mięśni i naciśnij następnie maksymalnej wciągania brzucha. Oddychać przez nos, bez opóźnień i nadal ciągnąć mięśnie. Zamrozić pierś zakontraktowaną przez około 20 sekund i rozluźnij mięśnie brzucha. Powtórz około 12 razy, stopniowo każdy kolejny trening zwiększając liczbę do 25.
 7. Kolarstwo. Połóż się na plecach, z położenia wyjściowego, ręce za głowę zwinięty. Ugnij nogi pod kątem 45 stopni. Śledzić ruch, symulując jazdę na rowerze. Udać się płasko na podłodze.
 8. Zamyka i otwiera książkę. Połóż się na plecach, z oryginalną pozycję, wyciągnij ręce za głowę, wyprostuj nogi i przynieść ze sobą. Podnieś jednocześnie nogi i tułów tak, że jego czoło dotknęła jego kolana. Wtedy powoli brać pozycję wyjściową. To ćwiczenie odbywa się w trzech zestawach 10 razy dla rozwoju górnych i dolnych mięśni brzucha.
 9. Jest bardziej wyrafinowana wersja tego ćwiczenia. Aby powrócić do początkowego położenia tułowia i nogi nie jest całkowicie obniżony (w przybliżeniu 15 cm nad dnem pudła) i po krótkiej przerwie obejmuje odzyskiwania fazy. Te ćwiczenia w domu dla prasy nie jest najtrudniejszy, ale przez ich prawidłowe i konsekwentnej realizacji zależeć będzie od wyniku.

Krwawienie z dolnej i bocznej prasy

Trenować dolną część prasy położyć się na podłodze i położył głowę pod małą poduszkę. Ugnij nogi pod kątem 30 stopni, z prosto. Sprawował tę funkcję i, kładąc dłonie na krawędzi, ruch w poprzek brzucha wmasuj go. Ciśnienie nie może być zbyt silny, amplituda, jak i szybkość przepływu jest dowolnie wybrana. Głównym celem tego ćwiczenia – ogrzewanie tłuszczu i mięśni w dziedzinie masażu. Dla namacalny skutek jego konieczność wykonania przynajmniej 15-20 sekund.

Ćwiczenia fizyczne dla prasy bocznego odbywa się w pozycji stojącej z prostymi ramionami, które są zainstalowane na szerokości ramion i ramiona są wygięte na łokciach i głowicy do głowicy. Gromadzą się w żołądku i połączyć w kubek skręcanie prawym kolanie z lewego łokcia. Ustalają położenie i powrócić do pozycji wyjściowej. To samo ćwiczenie powinno być wykonywane lewym kolanie i prawym łokciu.

 1. Pobieranie boczne mięśnie brzucha. Połóż się na plecach, biorąc pozycję wyjściową, wyprostuj nogi. Ręce ugnij łokcie i połóż dłonie na podłodze. Zginać kolana prawą stopę, obracanie biodrami, zostaje przeniesiony na lewo, aż dotknie podłogi z kolanem. Powrót do pozycji wyjściowej. Wykonujemy te same ćwiczenia, zgięta w kolanie lewej nogi. Przenieść go na lewą stronę, a więc silnie obracać biodra i kolana dotykają podłogi. Podczas wykonywania złożonych ćwiczeń trenować mięśnie dolnej i bocznej prasy powtarzać je codziennie przez 15-20 razy.
 2. Zbocza na potrójnej rachunku. Połóż się na plecach, jak to zwykle odbywa się w prasie huśtawka. Zaczynają liczyć i unieś ramiona nad podłogą, a następnie wspiąć się kolejne kilkadziesiąt centymetrów i zakończyć nachylenie na trzy. Następnie obniża korpus w kierunku przeciwnym do kierunku, lecz nie znajdują się na podłodze i zamrażać nad nią w odległości około 5 centymetrów. Powtórz ćwiczenie 25 razy, odpocząć i wziąć kilka podejść, a prasa będzie w ciągłym napięciu.

Zalecenia dla aktywnych kobiet

Jeśli masz w końcu zdecydowała się wykonać ćwiczenia w domu dla prasy, wziąć pod uwagę kilka bardzo przydatnych wskazówek. Tak więc, nie częściej niż jest to wymagane przez przepisy huśtawka mięśnie brzucha. W przeciwnym razie ryzykujemy szybko zepsuć efekt i piękno własnego brzucha.

Nie zapomnij o prawidłowym oddychaniu podczas wykonywania skomplikowanych wybrane ćwiczenia. Pamiętaj, że pełny wydech powinny towarzyszyć czasie najsilniejsze napięcie mięśni. Jednocześnie wyciągnąć długą ściankę brzucha i relaks żebra. Jednocześnie muszą schodzić. Na wdechu, nie należy rozluźnić mięśnie brzucha. Żołądek będzie pęcznieć głównie na boki i do góry.

Zwykle dzień po pełni ćwiczeń większość dziewcząt cierpi na silny ból w mięśniach, który uległ obciążenia. To nie jest powód do wypowiedzenia kompleks ćwiczeń dla prasy. Powinno być po prostu tuż przed głównym treningiem zrobić dobry trening, a zauważysz jak ból ustępuje, a ostatecznie całkowicie opuszcza ciało. Zrezygnować z ćwiczeń i przenieść go do innej dogodnej dzień jest dozwolone tylko wtedy, gdy ból mięśni nie do zniesienia.

Podczas ćwiczeń dla prasy, starają się powstrzymać przed przeciążeniem mięśni brzucha. To jest, w najlepszym razie, ryzyko, że nie zmieści się w swoją ulubioną postać dopasowaną sukienkę. Korygowanie tej sytuacji mieć szybki i wielu powtórzeń pompowania prasie, że będzie odpędzić nadmiar tłuszczu z boków i brzucha.

 

Aby zwiększyć skuteczność ćwiczeń dla prasy użyć kulkowe, koło lub wałkiem, a następnie właściwej techniki wszelkie niezbędne ruchy. I, oczywiście, nie zapomnij o swoim nastroju – powinna mieć pozytywne nastawienie do walki z nadwagą i obwisłych mięśni.

load...