Wiemy, jak stać się pewnym siebie i podnieść samoocenę!

Jak to wygląda Pewna kobieta? Wyprostował ramiona, lekko dumna postawa, pewny krok w miękkim chodzie, gładka, stosunkowo twarde i przenikliwe oczy …. Patrząc na nią na ulicy, słychać melodię Elvisa Presleya, a zdaje się, że jest doskonały. Mężczyzna widok towarzyskie takich osób. Uwielbia sport, wypoczynek, i zawsze wie, czego chce. Tu leży najczęściej najbardziej. Ważne jest, aby wybrać i jednocześnie wiedzieć, co chcesz. I chcesz stać się pewny siebie, skuteczne i nowoczesne kobiety. Zamknij oczy i wyobraź teraz sobie to, w jaki sposób chcesz być!

load...

Kto widzisz: Angelina Jolie, Angela Merkel, Uma Thurman, Nicole Kidman? Można, oczywiście, być kopia jednego z nich, ich idoli. Można nawet decydują się na desperacki krok i przejdź do chirurga plastycznego, ale trzeba zrozumieć, że można dostać już od klonu. Mężczyźni, którzy będą pod ręką na wygląd nie widzą swoją duszę, i to jest tak ważne.

Tak, i właściciel „gwiazda” danych zewnętrznych trzeba mieć unikalny charakter. Spróbujmy jeszcze obecne, ale teraz sama. Musimy to zobaczyć siebie i te cechy, których tak brakuje w życiu, podnosząc samoocenę. Co chcesz zostać? Takie siebie i wyobrazić: pewny siebie, silny i zmysłowy w tym samym czasie, w stanie zdecydowanych działań, ale gotowi do kompromisu.

Jak rozwinąć pewność siebie i poczucie własnej wartości poprawić

Psychologowie twierdzą, że niepewność może powstać u ludzi we wczesnym dzieciństwie i mogą pojawić się dość świadomy wiek, zwykle od śmiesznych zwrotów, wykroczeń i tym podobne. Można zagłębić się w lekturze Freuda Ebbinghausa, Arystotelesa, można skorzystać z profesjonalnej pomocy psychologa, ale można po prostu wysłać wszystko do piekła i staje się pewny siebie. Jak podnieść samoocenę? Pytaj, uczymy, zmusić!

load...

Pierwszą bronią pewni osoba – uśmiech! Tak, najbardziej zwykły uśmiech – to potężna broń, prawo własności, które otwiera nowe horyzonty. To nie znaczy, że trzeba się uciec do pobliskiej kliniki dentystycznej i stworzyć idealny uśmiech. Spójrz na sześciomiesięcznym dzieckiem, są tylko dwa zęby, co do zasady, ale ile uroku .. Sekret jest prosty – po prostu szczery uśmiech. Wniosek: zawsze uśmiechnięty nadoiskrenne, nawet jeśli masz tylko dwa zęby!

Te psychologów po niektóre z eksperymentów stwierdzono, że kobiety, które noszą seksowna bielizna, pewny siebie bez względu na to, co noszą na wierzchu. Tak, trzeba kupić najbardziej śmiały, sexy, szczery bieliznę, i pamiętaj, aby ustawić. Jeśli masz wspaniały biustonosz wykonany z francuskiej koronki i majtki w Cheburashka, nie jest zaskoczeniem, uczucie będzie jak Cheburashka koronką, z odpowiednim samoocenę. Jak mogłoby być inaczej?

Ogólnie rzecz biorąc, istnieje kilka zasad, których należy przestrzegać przez absolutnie wszystkich kobiet:

  • Nie nosić „worka” z otworem na głowę

Jeśli umieścisz na ostatnim wolnym cięcia, dno po prostu musi być obcisłe. Jeśli koszula doskonale dopasowuje się do ciała, możemy pozwolić sobie rozszerzoną dno. Mile widziane niewielkie bared łopatki, bo mamy niesamowite bieliznę i nic złego się nie stanie, jeśli fragment jest widoczny, ale najmniejszy. Jeśli nawet nie można nauczyć się łączyć rzeczy w obecnych trendów, nie powinien zrezygnować i zwinąć szafce bezkształtne rzeczy klasycznej czerni. Spójrz w lustro. Jakiego koloru są twoje oczy? Wybierz topy, sukienki i bluzki wszystkich odcieniach i być pewien, że będzie Ci odpowiadać. Zwróć uwagę na wygląd zewnętrzny gwiazd na czerwonym dywanie. Albo, jak bohaterów ubranych w romantycznych filmach, postać, która jest podobna do Ciebie, a następnie po prostu w sklepach podobne ubrania.

Dość często, właściciel wspaniałej formy nie może sobie pozwolić, aby wycofać się z klasyków daleko idących powodów, ale po prostu powiedzieć – z powodu niskiej samooceny. Tak, to naciągane! Whoopi Goldberg, Twoim zdaniem, idealną figurę? Ale brak „magazynu” formie nie przeszkodziło jej z coraz ogłuszania aktorka nieskończonym uroku i milionów fanów! Anfisa Czechow, zbyt daleko od 90h60h90, ale nie ma człowieka, który przeszedł przez to nie będzie odwrotu. Oszałamiająca, seksowna, pewna siebie i słodkie w tym samym czasie, w jaki sposób można go przegapić? Możesz przenieść te historie bez końca, ale jeśli czytasz te słowa, wchłonąć trzeci gigantyczną kanapkę, to jest problem.

  • Jedz, piękne, smaczne

„Jesteś tym, co jesz!” – Bardzo dokładny opis wewnętrznego świata człowieka. Czy kiedykolwiek widziałeś smukłe, piękne kobiety, pilnie nadziewane ogromne hamburger, izmazyvaya cienkich zgrabne palce w tkankę tłuszczową, majonezu, a wychodzenie z ustników sałaty? Nie, ja prawie nigdy nie zobaczyć! Żywność – jest filozofią duszy! W przypadku dystrybucji do „duszy” w godzinach porannych kiełbas tłuszczowych z keczupem, z tego co śpiewa twoja dusza?

Ale tosty z serem i kubek kawy naturalnej – to jest to, czego potrzebujemy. Dodaj sałaty i plasterek ogórka …. Widzisz różnicę? Więc dusza czuje. Kocham hamburgery? Nikt nie zmusza ich do rezygnacji. Pieczone kotlety nie gorzej smażone na patelni, ale znacznie bardziej użyteczne! Wypróbuj różne recepty, i pozbyć bezpośrednich szkodniki: majonez „, bułki, tarty” masło, śmietanę, śmietanę … i tak dalej. Lubisz czekoladę? Idź do gorzki. Możesz zacząć od 55%, to jest trochę bardziej słodki, a ponadto zwiększyć procent. Generalnie wykluczyć z diety słodkiej wody gazowanej. To wywołuje pragnienie, zamiast ją zaspokaja – to od dawna dla nikogo nie jest tajemnicą. Tak, samoocena wzrośnie, kalorie – spadać!

Jeśli nie masz do czynienia z głodu i po prostu nie radzi sobie z nimi, możemy zacząć od prostego. Przed każdym posiłkiem wypić pełną szklankę wody, od razu zauważyć zmniejszeniem apetytu. Przyzwyczaić się do dnia dzisiejszego. Dla czystej wody twoje ciało będzie dziękuję ogromnie. Według statystyk, około 78% ludzi na świecie cierpi z powodu odwodnienia! I to nie są ludzie z Afryki, a my jesteśmy z wami. Jak dużo czystej wody pijesz dziennie? Szkło lub dwa, o ile nie brak, w ilości dwóch litrów dziennie. Człowiek w 70-80% składa się z wody. Herbata, kawa, soki nie zastępują wodę! Pijemy dużo dobrej czystej wody!

Zrób to z reguły w domu mieć nóż i widelec. Wstaw przed lustrem i spojrzeć „z” jak pięknie wyglądasz podczas posiłku. Nie lubimy korygowania błędów nravitsja poprawę techniki!

  • Mówić ładnie

Pamiętaj mądrości „najgłośniej szczekający pies cichej i vyderzhka- są charakterystyczne dla tej rasy.”. Mówimy zawsze jest łatwe. Są to małe i proste tajemnice oratorium, jak piękne i spójne powiedzieć. Wyobraź sobie, że – wiodącej wiadomości i ponownie przeczytać artykuł, ale głośno o wypowiedzi; Można spojrzeć na siebie w lustrze w tym momencie, a nawet nagrywać odczyt na rejestratorze. Za trzecim razem, to najbardziej jak dźwięk głosu. Trenować i nie zauważy zaczynasz mówić jak w życiu codziennym.

I, oczywiście, czytamy klasyków! Słownictwo powinno pozwalają wyrazić myśli. Brak słów-pasożytów, a tym bardziej brzydki język! Chcecie usłyszeć – krzyczą chcą być wysłuchane – mówią cicho! Ankieter będzie intuicyjnie słuchać cichego dźwięku. Jednocześnie nie zapominamy, że milczenie jest złotem, oraz z powodzeniem wprowadzony do rozmowy zdanie może odnosić się do losu twego boku jest.

Po Faina Raniewska spotkał młodą, utalentowaną aktorkę aspirujących, wykonane jej komplementy mówiąc, że wygląda dobrze. Aktorka powiedziała w odpowiedzi, że chciałaby, aby odpowiedzieć na ten sam komplement, ale, niestety, to byłoby kłamstwo. Czy wiesz, jak reagować Ranevskaya? Wyrażenie: „Czy kłamać, tak jak ja!” I świetnie uniknąć zakłopotania przez pomyślne zwrotów dźwięcznych!

  • Dbamy o siebie

To nawet nie jest regułą – to jest prawo! Jak Coco Chanel powiedziała kiedyś: „Ręce dziewczyny – to jej wizytówka, szyi – jej paszport, klatka piersiowa – paszport”. I nie mów, że teraz drogi manicure, kosmetyczka może zostać zniszczony. Wszystko, co można zrobić samemu, a nie gorzej niż w salonach kosmetycznych. Bezbarwny lakier daje zdrowy połysk schludne czyste paznokcie. Trzy tabletki aspiryny z łyżką wody – to prosty i niedrogi sposób, aby pozbyć się małych czerwona wysypka na twarzy, aw rzeczywistości tylko trzeba wymieszać składniki, stosuje się na twarz i zmyć po 10 minutach. Nic skomplikowanego, prawda?

Pragnienie – tysiąc możliwości, niechęć – tysiąc powodów. Jakie powinny być zawsze odrębną pozycję w budżecie – fryzjerką. Włosy powinny być zawsze ułożone. Po dobrej jakości strzyżenie pana nawet pospiesznie zebrane ogon włosy będą wyglądać stylowo. Kolejna zasada: włosy powinny być tylko na głowie! Ciało może być bardzo pachnący balsam dla ciała. A jeśli okno jest zima, to nie uprawnia nas do ignorowania tej reguły. To nie ma znaczenia, że ​​nikt nie może zobaczyć. Ważne jest, aby to zobaczyć samemu.

Oto, na przykład, jesteś wszystko tak, zignoruj ​​tę regułę, przecina ulicę na wysokich obcasach i potknął się podwinąć noga. Wokół tłum gromadzi spowodować „szybko”. Trener Pochodzi z czerwonym krzyżem na bokach i to wychodzi z mężczyzną swoich snów w białym fartuchu. Podnosi ręce, niesie na kanapie … .chto prosi, a gdy jesteś tchu i nie słyszeć jego słowa, patrząc w głąb jego dna niebieskich oczach, on podwija ​​nogawkę do ciebie, a potem … oh, horror! Powiedzmy, że jest mało prawdopodobne? Nie tylko, ale prawdopodobne. Musimy zawsze być gotowy na każdą kolei losu!

Tak długo, jak nie podoba się, że nikt nie będzie tego robić. Kochać siebie takim, jaki jesteś. Jeśli nie podoba ci się odbicie w lustrze z powodu dodatkowych kilogramów, to nie ma znaczenia, wybrać siłownię w pobliżu swojego domu. Drogie? Więc wykonywać ćwiczenia w domu dla siebie. Lenistwo? Tak, włącz swoje ulubione piosenki i tańca! Tak! Tańcz! I musi to być taniec energiczny. Pretekstem „nie mogę” nie na miejscu i tu. Nie żyjemy w epoce kamiennej. Zapisuje się na lekcje tańca nowoczesnego, zaskakuje swoim domu, a jednocześnie podnieść samoocenę!

Ogólnie rzecz biorąc, opinia innych jest zawsze trzeba patrzeć „przez palce”, zwłaszcza jeśli chcesz podnieść samoocenę. Po Faina Raniewska (? Nadzieja w tym, że był przekonany o 200%, nie ma wątpliwości) powiedział: „Nie obchodzi mnie, co o mnie myślisz nie sądzę o sobie w ogóle.”. Więc niech nas nie wyważać otwartych drzwi, wszystko jest przemyślane do nas.

Zrób to z reguły codziennie rano przy filiżance kawy przeczytaniu kilku mądrych powiedzeń wielkich ludzi i za ich radą. Po tym wszystkim, wiemy dokładnie, co chcemy! Aby odnieść sukces, a tym samym pewność siebie! Powiedzmy, że ci z głowy nie wychodzi pewien problem, po prostu nie może sobie z tym poradzić. Więc idziemy na odwrocie, a jeśli nie możemy zmienić tę sytuację, należy zmienić nastawienie do niego. To pomoże Ci stać się pewny siebie osoby z wysoką samooceną.

Teraz znowu zamknąć oczy i wyobrazić sobie być tym, czym możemy być teraz, po przeczytaniu tych linii – dość pewny siebie osoby. Spójrz na siebie. Piękne, świecące w słońcu włosy, które rozwija się wiatr, pewny siebie, zalotne spojrzenie spod bujnych rzęs. Wdzięku palce idealnych paznokci naturalnie trzymać torebkę tak, że w połączeniu z lekkim stylowej sukni, ukrywając niesamowite seksowną bieliznę. Elegancki krok lekki i mieć pewność – prawdziwy uśmiech. Tak, jest to nowa ty, który udało się podnieść samoocenę!

Pamiętaj, że bardzo silne, pewni ludzie są zawsze wielkie serce pełne miłości. Nie bój się zmian, miłość dookoła.

Zapraszam coś zmienić w swoim życiu, zwłaszcza jeśli chcesz to serce i duszę! Za każdym razem, wychodząc z domu, przekonani, że dzisiaj jest cud zdarzy się w swoim życiu, nawet jeśli małe, ale mimo to cud. Zatrzymać … .a dlaczego to nie wspaniałe?

load...