Większość „gorące” suplementy do odchudzania w sklepach internetowych

Zawartość

Nie, to nie jest post o najnowszych zielonej kawy z imbiru. Są cuda chińskiego przemysłu chemicznego dobrze sprzedawać tylko w swoim ojczystym kraju, a także o ich korzyści i szkód nie jest napisane tą różnicą, że leniwy. W skrócie? Czy chcesz wydać trochę pieniędzy – kupić kawę z imbirem. Czy chcesz wydać trochę pieniędzy, aby być szczęśliwym? Kup prawidłową mielonej kawy stopnia prażenia, że ​​lubisz gotować w Turku i cieszyć się. Korzeń imbiru może być nastrogat w każdym naczyniu roślinnego, który wolisz. W pozostałej części świata, o dziwo, trendy są nieco inne – ludzkość imbiru w przeważającej części już „był chory” i sprzedają się dobrze na wszystkich innych cudów BAD naukowych. Czy mogę je jeść tylko to jest pytanie?

load...

[Powrót do spisu treści]

Poliglikompleks lub PGX

Co to „zbiór” błonników rozpuszczalnych i nierozpuszczalnych, które są stosowane do tłumienia apetytu.

Jak to wygląda: W wyznaczonym dniu i czasie wybrać się na wycieczkę do wydania pakietu, w którym rzędy słoików są schludne, podobnie jak słoiki białka. Po otwarciu naczynia, widzisz koraliki. Chciałoby się przypomnieć apteki „łagodny środek przeczyszczający” Fitomutsil ze śliwką i psyllium powłoki, bardzo, jak się wydaje.

Miarka proszku rozcieńcza szklance wody i wypić … lub zastąpić jeden z posiłków lub przed głównym posiłkiem, aby zmniejszyć głód.

Producent ostrzega, że ​​nie poliglikompleks odpowiednie dla wszystkich ludzi, a od wielkich tras w tym samym pomieszczeniu. Prawie jak z herbaty odchudzające z siana i innych ziołowych herezji. To prawda, jak mówią, jeśli spędzić 7 dni z kompleksu można pozbyć się biegunki, ustalenie trawienie, i naprawdę nauczyć się jeść mniej. Organizm przystosowuje.

load...

Efekty uboczne: „poroshochek” jest posiłek drugiego poziomu umiejętności skutecznego odchudzania? Nie, nie jestem zbyt gorący, poziomy są następujące:

  1. Faktycznie uczą się jeść normalnie. Nie salaterki tak przyzwyczajeni od dzieciństwa, a okruchy, ale bardzo słodki jak dowiedział się w młodości. I jako dorosły rozsądnych ludzi. Tak, to będzie musiał albo udać się do dietetyka, więc zapisał swój „matrycą” kbzhu lub wprowadź ciąg wyszukiwarki magiczne słowo kalkulatora IIFYM i pamiętać angielsku. Dlaczego ten kalkulator? To jest bardziej odpowiedni aplikant człowiekiem, ponieważ i uwzględnia różne rodzaje obciążeń i różnych częstotliwości i intensywności treningów i ciało też. Na przykład, jeśli masz zdrowe procent tkanki tłuszczowej i ogólnie sportowiec, pozwoli Ci mieć więcej. Fajne, co? Potem kupił kulinarną łuski pobrane do telefonu, żadnej rymy kalorii i przesyła do utraty wagi w obliczeniach. Nie, nie będzie wyglądać dziwnie, i nie, nie zwariować. W końcu wszyscy, którzy jesteś zalogowany Instagrame zmotywować i zrobić. Można zaobserwować całą sprawę uczciwie, ćwiczenia bez zezwoleń i żyć szczęśliwie i spokojnie. Większość z nas na tym poziomie jest więcej niż wystarczająco, aby żyć zdrowo, przy okazji;
  2. Ty „było gorąco” do udziału w żadnych konkursach ciała zorientowanych lub zawodach. A może po prostu nagle postanowił przekwalifikować jako księgowy model fitness i rozpocząć sztywnej diety, mającej na celu unicestwienie zdrowe, w ogóle, procent tkanki tłuszczowej. Zwykle golodnovato i nie tak dobre, ponieważ nasze ciała nie są przeznaczone do takiego nadużycia. Tu i spożywane poroshochki bezwonny i bez smaku, aby zmniejszyć apetyt

Ale co zwykłym odchudzania z wagi ciężkiej? Osobiście uważam (i mogę oczywiście się mylić), że jammers zakłócać apetyt tylko uświadomić sobie prostą prawdę – nie umrze z głodu, jeśli trochę cięcia kalorii. A społeczność fanów piersi kurczaka z kaszą też nie przyszedł.

Cóż, z biegunką, oczywiście, też jakoś nie bardzo wygodne na żywo. I bezczynności Amerykanie publikuje artykuły o tym, że kletchatochka mogą hamować wchłanianie leków i spowodować „niepowodzenie” swoich pigułek antykoncepcyjnych. Kto wie, może to plan rządu światowego kluczem do zwiększenia płodności?

[Powrót do spisu treści]

Glukomannan

Co to jest: po włóknie, ale z roślin konnyaku

Jak to wygląda: inaczej. Albo jesz makaron niezwykłe nawet jak na „Quest Nyutrishen”, nawet od wuja księcia nawet chińskie know-Neum. Makaron jest dobry, ale nie ma smaku, konsystencji gumy i wymaga silnego sosy rafinacji podczas gotowania. Albo kupić godziwe kapsułek glukomannan lub poroshochke. Jest pijany instrukcji. W procesie picia mają nadzieję na zmniejszenie apetytu lub hazard nie

Efekty uboczne: negatywne emocjonalne tło „konniyachnogo” skandalu, który wybuchł po prostu teraz. Ktoś bardzo lubi pieniądze w tym samym czasie pisał, że gluko … nie tylko przyczynia się do zmniejszenia apetytu i poprawy trawienia, ale również leczyć raka. Onkologia – to poważna sprawa, a do czynienia z problemem, z oczywistych względów, nie podoba mi pisarzy, którzy są gotowi na kilka dolców Badu przypisywać różnego rodzaju właściwości. Ogólnie rzecz biorąc, wszelkie badawcze „przeciwnowotworowe” właściwości leku nie zostały potwierdzone.

A co na temat odchudzania? Znowu inny. Wszystko w zasadzie zależy od dwóch rzeczy:

  • Jak radośnie przewodu pokarmowego spełnia japońskiej elektrowni. Być może, przepraszam, towarzyszy rewolucyjnej niepokojów, regularnego biegania na ultra-krótkiej, lecz niebezpieczną odległość i stały obrzęk. Ogólnie rzecz biorąc, wiele osób tak zmieniony przez wzdęcia i biegunki, która zawraca słoiki z odpowiednimi uwagami;
  • Jak ściśle przestrzegać diety. Jeśli tak, i chcę zapytać: „Jego … to i dlaczego nie magiczne błonnik zmniejsza apetyt sam” Należy zaakceptować fakt, że apetyt – to zły doradca nowoczesne mieszkaniec miasta. Jak wiadomo, apetyt może nie być, ale ciasto, nadal kupować i jeść, po prostu wybrać się na spacer ze swoją dziewczyną. A na grillu iść w obcym kolei ze zmniejszonym apetytem, ​​co? Ogólnie, tabletki z literą „g” nie jest wymówką dla własnej żywności.

W tym poście pod uwagę tylko „tkanka komórkowa” z popularnych suplementów diety. Podsumowując, warto przypomnieć, że „jeść” zalecana dieta 25-30 gramów błonnika każdy zainteresowany może rodzime jabłka, kapusta i marchew. Tak, 5 porcji dziennie, średnia waga 150 g porcji Około okazać się, a jeśli to się nie włącza – dodać kilka kawałków chleba z otrębów, a otrzymasz 100%. To ja na to, że nikt tutaj nie popierają suplementy diety i ich odbiór – nadal jest to kwestia osobistego wyboru każdego dorosłego, bez względu na to, co możemy powiedzieć o niskiej wartości odżywczej tego samego jabłka.

load...