Wieczorem make-up lub magiczna transformacja

Zawartość:

Wieczorem make-up – prawdziwą sztuką. On trudniejsze dni i wykonane przez znacznie dłużej. Wiele kobiet o tym wiedzą, ale nie wiedzą jak prawidłowo stosować makijaż na wyjściu nocy. Jakoś wydaje się, że w świetle księżyca będzie dobrze wyglądać absolutnie wszystkie kolory tęczy, a w tym samym czasie. Jednym słowem, aby zobaczyć twarz dziewczynki pod grubą warstwą „gipsu” jest czasami nie uzyskano. A szkoda. Jesteśmy przekonani, że piękna połowa ludzkości jest, aby pokazać światu. Dlatego opisać jak zrobić wieczorowy makijaż, tu i teraz.

load...

Zacznijmy od tego, że otworzą wam trochę prawdy: to jest niemożliwe, aby skupić się na wargach, a oczy w tym samym czasie. Podkreślić jedną rzecz, inaczej będzie przypominać malowane lalki. Po pięknym i modnym makijażu – to nie jest mnóstwo kosmetyków, lecz umiejętne jej wykorzystanie.

Kolejność wykonywania wieczorem makijażu:

 • Wstępne oczyszczanie twarzy;
 • Nawilżają skórę;
 • Maskowanie niedociągnięć;
 • An_2 zastosowanie środków;
 • Makijaż oczu, brwi, usta, itd.

Przygotować z wyprzedzeniem wszelkie niezbędne środki, wybrać kolory, myśleć o przyszłości obrazu. Na przykład, makijaż oczu – to ogromne pole dla wyobraźni. Dla niego równie dobrze nadaje się i cekinów i jasnych odcieni cieni, szminki i wszelkiego rodzaju możliwości, a nawet koloru tuszu do rzęs. Najważniejsze – nie przesadzaj inaczej, zamiast łatwego i porywający rzut oka może to mieć coś wulgarnego i odpychające. Ale jak zrobić makijaż wieczorowy, aby wyglądać dobrze? Oferujemy Ci krok po kroku instrukcje.


Przygotowanie twarz

Przed rozpoczęciem wieczornego makijażu, trzeba przygotować skórę. Aby to zrobić, należy usunąć resztki makijażu i pyłu dziennych depozytów ze skóry w ciągu dnia, używając do usuwania makijażu mleko z an_2ikiem. Następnie nałożyć krem ​​na skórę i makijaż bazę z odblaskowymi cząstek, które ukryje nierówności skóry i zniszczyć go świecić.

load...

Nawet an_2e

Po oczyścić skórę, trzeba przygotować „płótno”, na którym będzie można narysować swój modny wizerunek. Aby to zrobić, należy nałożyć cienką warstwę fundamentu całej twarzy, aby uzyskać ładny nawet kolor. Nie zapomnij dobry odcień granicy, tak aby nie stworzyć efekt maski. Nieco sponzhikom chodzić ze szczątkami an_2alnej ram na uszy i szyję.

Jeśli masz wypryski skórne, które nie mogą maskować krem ​​an_2owym, należy użyć specjalnego konsillery i korektorów. Kiedy już wyrównać koloryt skóry i ukrył wszystkie wady, lekko Proszek twarz naprawić wynik.

Zadbane brwi

Nic dziwnego, że Francuzi uważają, że najważniejszą rzeczą w wieczorem makijażu – to piękny gładki kolor skóry i przyciąć brwi. Trzeba tylko zapomnieć o nich, a makijaż wygląda niedokończone i niechlujny. Dlatego starannie podciąć brwi poprzez wzrost włosów. Jeśli używasz tego ołówka, warto pamiętać o kilku prostych zasad:

 • To musi być naostrzone i dość trudne. Nie należy używać ołówka do brwi przeznaczony dla eyeliner.
 • W żadnym wypadku nie spędzają długi ciągłą linię. Próby zastosowania krótkich uderzeń, jakby każdy prorisovyvaya włosów.
 • Hue ołówek powinien być dokładnie w cieniu an_2u brwi lub nieco ciemniejszy.

Jeśli używasz eyeliner odcień brwi, nie przesadzaj z jasnością. Lepiej jest iść na brwi aplikatora kilka razy, stopniowo dodając intensywności niż przerobić cały makijaż wieczorowy. Jeśli nadal trochę zbyt daleko z cieniami, delikatnie rozczesać nadmiar Pędzel do brwi.


Wymowne oczy

Oczy – zwierciadłem duszy. Warto więc dowiedzieć się, jak stworzyć prosty i jasny make-up, mogą być istotne w każdej sytuacji. Aby to zrobić, pasuje prawie każdy odcień: matowe, satyna, perłowe lub brokatu. Nawet kolorystyka nie jest ograniczona – można korzystać z najbardziej nieoczekiwane kombinacje kolorów. Należy jednak przestrzegać kilku wskazówek, tak aby nie wyglądać jak pstrokacizna papugi:

 • Wybór odcieni cieni rozważyć tsvetotip.
 • Nie zapominaj, że nawet najpiękniejszy wieczór makijaż oczu powinien być w harmonii z ubrania i akcesoria.
 • Należy zwrócić uwagę, w jaki sposób wybrany makijaż będzie wyglądać z fryzury.
 • Wewnętrzny kącik oka, zawsze zastosować cień najlżejszy cień.
 • Nie zapomnij stworzyć spojrzeniem lekkie cienie pod czoło. Jest to „ujawniają” oczy i uczynić je optycznie większe.

O Rezerwa na oddzielnych oczach rozmowy. Jeśli chcesz ścisłej i wyraźnej linii, użyj płynnego wykładziny. Należy jednak pamiętać, że po raz pierwszy, aby utrzymać idealną linię jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces. Potrzebują szkoleń. Jeśli nie chcą ryzykować, użyj eyeliner. Mogą też narysować dość wyraźną linię, ale można stworzyć efekt zamglenia. Główna zasada strzelca – nie uczynić je zbyt długo lub zbyt wysokie. Strzałka powinna nadal naturalnej linii rzęs, a kończy się w przybliżeniu na końcu brwi.

Wybór tuszu ponownie zróżnicowane. Najlepiej jest użyć wodoodporny, więc to trwa dłużej i nie kruszy się w środku partii. Jeśli wybrałeś niezwykły sposób, to będzie odpowiedni kolorowy tusz do rzęs lub sztuczne rzęsy. To wszystko zależy od charakteru imprezy, do którego idziesz. Prosty biznes obiad zapewnia rygorystyczny sposób. Party z przyjaciółmi umożliwia najbardziej śmiałych opcje makijażu.

Pociągający usta

Znowu: główny zasada makijażu – jasny akcent jest ważny tylko na jednej stronie twarzy. Jeśli zdecydujesz się zrobić wyraziste oczy, to wystarczy lekko podkreślić połysk szminki lub warg. Cóż, jeśli chcesz – piękne i jasne pomadki, to warto zastanowić się kilka wskazówek:

 • Aby szminka dłużej, konieczne jest proszkiem usta, ich krąg zarys ołówkiem.
 • Szminka należy nakładać pędzlem, tak aby nie wykraczać poza obrys ..
 • Nałożyć drugą warstwę szminki i flary poprzez błyszczyk. Aby to zrobić, przejdź główny kolor na ustach wszystkich, a następnie wyruszył blask z najważniejszych części wargi. Więc sprawiają, że usta bardziej obszerny i wyrazisty.

Zakończenie obraz

Na swojej drodze patrząc doskonały zastosować rumieniec. Podkreślają, kształt twarzy i nadać świeżości. Ale to musi być zrobione tak dokładnie jak to możliwe, aby stworzyć jasny i lekki makijaż. Po tym wszystkim, tylko jeden zły ruch, a piękna kobieta będzie przypominać gniazdowania lalki z kreskówek dla dzieci. Nie chcesz te podobieństwa, prawda?

Teraz dla samego rumieńcem. Żadne piękne i modne obraz nie jest kompletna bez tej części. Blush stosowane stopniowo, że nie ma wyraźnych granic lub plamy. Kolor jest najlepiej wybrać neutralnego an_2u lub brzoskwiniowej szminki. Zamiast zwykłej sponzhikom użyj dużego pędzla do makijażu. Zadane? Teraz sprawdź, jeden policzek nie rosier drugi był. Gotowy? Teraz zakończyć makijaż proszku – i voila! Jesteś gotowy, aby wejść do światła!

load...