Wieczór panieński przed ślubem w nietradycyjnym stylu

Wiele hollywoodzkich filmów opowiada o przygodach zabawy i zawadiacki facetów, którzy zdecydowali się zauważyć niezwykły wieczór kawalerski jednego z jego przyjaciół. Ale w tym wieku równości obu płci i kobiet szukacie chwały zabawy i świętować swoje pożegnanie do życia niezamężnej w wielkim stylu.

load...

Najbardziej tradycyjny scenariusz, w którym odbywa się wieczór panieński na wesele – to zespół przyjaznych spotkań kobiet w każdej restauracji lub, na przykład, grill przy domku. A najbardziej popularne i raczej znudzony cała zabawa na to święto – zamówić prywatny taniec dla panny młodej. Można nawet powiedzieć, że tego rodzaju tradycji, ale nie lap dance, bez względu na to, jak namiętna i erotyczna, nie było, nie sprawiają, że wieczór jasny, niezapomniany i równie atrakcyjne dla wszystkich jego uczestników.

Jeśli marzysz o jasnym i nietypowym ślubie, to dlaczego nie dać sobie wieczór panieński? Można użyć własnej wyobraźni lub użyć jednego z już istniejących, ale jednocześnie bardzo oryginalne pomysły.

Tematycznie panieńskie

Jeśli uważasz się za dzielną kobietę, banalną wycieczkę do baru lub restauracji można zmieniać rodzaju procesji przez miasto. Wraz z koleżankami odebrać ubrania w tym samym kolorze, a nawet przygotować specjalne stroje tematyczne, awansować zagotovte plakaty i bannery, wszelkiego rodzaju otoczenia. A potem, z tym wszystkim, dobry humor i wesoły śmiech przejść ulicami miasta, po drodze będzie do upadków na drodze barów i kawiarni. Ludzie na ulicy szczęśliwym wspierać swój nastrój i pomóc, aby ten wieczór był niezapomniany.

Jeśli jesteś zwolennikiem bardziej relaksujące hobby można zrobić prawdziwe Slumber Party. W zasadzie pre-wedding tych kobiet zgromadzeń cała akcja odbywa się na miękkiej sofie lub wśród poduszek na podłodze, a wszystkie jej państwa członkowskie muszą być zawsze ubrany w koszulę nocną lub piżamę. Jako uzupełnienie tego panieński można zorganizować wieczór wspomnień, Przygotowanie posiłków z przyjaciółmi, którzy kochali jako dziecko, kupił słodycze i zweryfikować ich wspólne zdjęcia z dzieciństwa, że ​​najbardziej zabawne historie z jego dzieciństwa. Szarża dobrym nastroju podałeś!

load...

W ostatnim czasie stały się popularne partia w stylu retro i mody dla gangstera Chicago lat trzydziestych nie oszczędził i panieńskie. Zorganizować wieczór może być w domu lub w stylowej restauracji lub klubu. Zapraszanie znajomych do tego wieczoru, nie zapomnij, aby określić przedmiot i ubioru. Dywersyfikacji wieczór może być konkurs talentów. Wszystkie numery muszą być stylizowany na tematykę wieczoru.

Jeśli możesz sobie na to pozwolić, można zorganizować wieczór panieński lub za granicą, takie jak nad morzem. Jednak takie zdarzenie będzie wymagało sporo wysiłku, aby przygotować i pieniędzy. Więc jeśli chcesz zorganizować wieczór panieński na drodze, jest o wiele łatwiejsze, aby przejść do centrum rekreacji lub do najbliższego ośrodka.

Wieczór panieński można spędzić w spa lub salonie kosmetycznym. Nic nie jest bardziej relaksujące, jak zabiegów kosmetycznych w najlepszych przyjaciół firmy. Na tym festiwalu można naboltal mało, ponieważ w czasie małżeństwa, nie będą miały dużo czasu na ich koleżanek.

Konkursy i inne rzeczy zabawa

Powiedzmy, że styl swoim panieńskim i jego miejsce zdecydowali. Ale jest też inna ważna kwestia: co zrobić z gośćmi na festiwalu. Rzeczywiście, między posiłkami, szampan, tańca i szczerych rozmów trzeba jakoś zabawiać gości. Kluczem do sukcesu każdej wakacje – różnorodność i ciągła zmiana aktywności.

Przetargi na wieczór panieński przed ślubem – najprostszy sposób na zajęcie i zabawiać gości. I opcje takie konkursy są ogromne.

  1. Broszura duży plakat z wizerunkiem ulubionych gwiazd męskich i pożądane jest, aby na zdjęciu wybrać, to było minimum odzieży. Następnie zakupić męskie stringi ai pinezkami. Istotą konkursu jest prosta, ale w międzyczasie, to zawsze wywołuje burzę emocji pozytywnych. Wystarczy zamontować obraz gwiazdy na ścianie, związać jedną oczach dziewcząt i podał jej stringi, przebili przycisk. Zadaniem uczestników – zawiązanymi dołączyć bieliznę do gwiazdy, i właśnie w miejscu, gdzie powinien być.
  2. Podzielić na dwie drużyny gości i dał każdemu z nich kilka rolek papieru toaletowego. Jest lepiej, jeśli będą w kilku różnych kolorach. Każda drużyna musi wybrać jego narzeczonej (można je dostać, albo być prostą partię), a następnie w ciągu określonego czasu, aby zbudować swoją suknię ślubną z tego papieru.
  3. Dziewczyny cały czas miłości i miłość odgadnięcia. Uczynić to częścią ich tradycji wieczór panieński. Kanapki Cooka, w tym składników, które sera. Zagotovte małych notatki z życzeniami lub przewidywań przyjemnych. Toczyć je do probówki i umieścić go w kanapkę. Każda dziewczyna może wybrać przekąskę jednocześnie uzyskać dobre życzenia na przyszłość.
  4. Aby zwiększyć aktywność swoich gości, można użyć aktywnych konkursów. Na przykład, nadmuchiwania balonów, wypełniając je barwić ryżu. Następnie podzielić gości na dwie lub trzy zespoły i rozdać każdemu uczestnikowi w zwykłym widelcem. Istotą konkursu jest podać piłkę do pierwszego członka zespołu, aby ten ostatni, wykorzystując jedynie wtyczką. Uczestnicy tych, którzy mają pierwszy wybuch miał odpowiednio stracić. Alternatywnie, można użyć konkurs z przelewania wody: wybrać dwóch uczestników i przedstawił im dwie szklanki. W tym przypadku jeden z nich musi być wypełniony wodą. Celem każdego uczestnika – przelać wody z jednej filiżanki do drugiego, z wykorzystaniem wyłącznie rury.

Można rozpocząć przygotowania zdarzenie samodzielnie lub poprosić kogoś, aby pomóc Ci zorganizować wieczór panieński przed ślubem: konkursy musi nie tylko wybrać i przygotować się, ale również wydać mądrze i prowadząc talent jest, niestety, wcale nie. Należy zwrócić szczególną uwagę na muzykę na wieczór panieński, ponieważ głośna i wesoła muzyka, co do zasady, jest jednym z głównych składników dobrej nocy.

Wiele dziewcząt w wątpliwość, czy obecny uruchomiliśmy młodej na wieczór panieński. Etykieta na tym koncie nie daje dokładnych zaleceń, ale mały prezent, w każdym przypadku, tylko podnieść winowajca uroczystości nastrój. Zwykle jest to dzień pożegnania do swobodnego życia prezentuje seksowną bieliznę i inne akcesoria do kobiet.

load...