Wieczór makijaż dla brązowych, niebieskich i zielonych oczu: zdjęcia i wideo przykłady

8. Wieczór makijaż znacznie różni się od wariantu dzień zastrzeżonym gdzie dominuje naturalność i naturalności. Gdzie można bezpiecznie uwolnić bling i świecę, ponieważ uroczystość tej chwili wymaga odpowiedniego ubioru i makijażu – jasne, wyrafinowane, a nawet efektowne, dobre światło sztuczne daje dużo swobody w grze z kolorem i fakturą skóry. Umieść na wspaniały strój wieczorowy jest ważne, aby nie zgubić się w tle, i naturalnie uzupełniają i podkreślają jej piękno wykwintne makijażu. Ustawić dźwięk z wieczorem makijażu pomogą kolor oczu, bo to jest zielonooka dama nie może przejść do właścicieli niebieskich lub brązowych oczach.

load...

Zawartość:

Ogólne zasady stosowania kosmetyków

True Tone – kluczowym czynnikiem

Wieczór makijaż dla brązowych oczach

Brązowe oczy ze względu na jego niesamowite kompatybilność z większością kwiaty są naprawdę płodne „gleba” dla wszelkiego rodzaju eksperymentów. Będą patrzeć doskonałe zarówno monochromatycznych i kontrastujące makijażu. Z reguły dość brązowe oczy wyraziste przez naturę, więc to dobry efekt można osiągnąć tylko eyeliner i tusz do rzęs.

load...

Przy wyborze odcienia dla brązowych oczu, ważne jest, aby wziąć pod uwagę ich naturalny odcień, ponieważ mogą one być jasny brąz z odcieniami zieleni i żółci i ciemnej czekolady, prawie czarny. Na oczach ciemnym kolorze czekolady doskonale pasują odcienie beżu i różowe, a także zakresu niebiesko-fioletowego. Dokonywanie urok jasnobrązowe oczy mieszają jasnoróżowe, a kolory śliwki. Kare-zielone oczy będzie dobrze wyglądać z odcieniami szmaragd i khaki. Sprawdź, brązowe oczy o odcieniu bursztynowym bardziej wyraziste pomoc bzu i fioletowe odcienie.

Na miękkim, ciepłym, ale mimo to urzekającym makijażu używać brązowego zakres klosza: czekoladowy brąz, złoty i blade odcienie piasku. Oczy sumowanie węgiel czarny lub ciemny brąz ołówkiem. Ciemne kolory rozróżnić kontury zewnętrzne okolice oczu i fałdzie górnej powiece. Narożniki wewnętrzne oczu i okolicy podbrovnogo cieniu jasnym perłowym odcieniu. Na rzęsy przy użyciu czarnego atramentu. Aby rzęsy wyglądają dłużej, bujnej i naturalne, zaraz przed nałożeniem tuszu na proszek powinien być.

Smoky makijaż dla brązowych oczach w ciągu hipnotyzujące dźwięki purpurowe z srebrne ramki pomaga sprawić, że oczy posmak tajemniczości i wyrafinowania. Wybierz trzy lub cztery odcienie fioletu i kładziemy je na górnej powiece, w wyniku klasycznego kanonu, czyli w kolejności od intensywności koloru od zewnętrznego kącika oka do wnętrza malejącym. Wewnętrzna rogu jest zacieniony błyszczącego metalu lub srebra odcienie. Podsumowując oczy srebrzysty ołówek lub cień. W dwóch lub trzech warstw czarnej maskary i stawiamy wykończenia wprowadzonych błyszczyk przezroczyste.

Aby stworzyć spektakularny kontrast makijaż na górnej powieki działki to „fuksja”. Użyj czarny lub kolorowy eyeliner. Na zewnętrznych kącikach oczu i nieruchomej części górnej powieki działki zielona lub szmaragdowy odcień. Korzystanie maskara wydłuża rzęsy, ale glamour „sezon” wszystko błyszczy.

Wieczór makijaż dla niebieskich oczach

Niebieskie oczy – oczy marzenia, gdzie można opadają ani nie wznoszą się ku niebu. Dla uroczych niebieskich oczach są idealne blady róż, srebrny, fioletowy, fiolet, złoto, perły, szaro-brązowy, piaskowy, odcień lawendy. Otten głębokie niebieskie oczy i brązowe pomóc złote odcienie. Niebieski i niebieski doda jasność i wyrazistość. Żółte i pomarańczowe odcienie w połączeniu z bladych odcieniach różu i brzoskwini, aby pomóc stworzyć coś spektakularnego i ekstrawagancki. Ale od zieleni, ciemnobrązowy, węgiel czarny i czerwony kolor odcienie niebieskie oczy pociemniały, a makijaż wygląda zbyt ciężkie, więc wskazane jest, aby rozcieńczyć inne odcienie.

Dla niezwykle zniewalającym wpływem tajemniczej delikatności i urzekającym głębokości za pomocą dwóch odcieniach niebieskiego cienia z zadymionej odcieniem. Po pierwsze, na górnej powiece wykreślić ciemniejszy odcień niebieski, przedłużenie linii z zewnętrzną krawędzią części oka. Na dolnym wykresie powiek lżejszy odcień niebieskiego. Ten sam odcień użytkowania i obszaru podbrovnogo. Aby oczy bardziej wyraziste, w kącikach oczu może spowodować sporo ciemnych cieni. Na wierzchu górnej powiece działki cieniu czarny eyeliner, wdziękiem linię gięcia na zewnętrznej krawędzi oka w górę. Dwie warstwy kładziemy czarny tusz do rzęs i śmiało iść na imprezę lub uroczystość stałej.

Ci, którzy są blisko jasności i pasji, odpowiedniego makijażu w intensywnych odcieniach błękitu ze złotym dotyku. Wybieramy cztery odcienie kolorów: intensywny niebieski, ciemny niebieski, fioletowy i złota. Na górnej powieki działce pasy od dołu do góry cień w następującej kolejności: granatowy, ciemny niebieski, fioletowy. Złoty odcień jest stosowany bezpośrednio pod czoło. Wyraźnie podsumować kontury górnej i dolnej powiece i stosowania tuszu do rzęs.

Tworzenie znakomity wieczór makijaż dla niebieskich oczach a la morskiej fali pomogą odcień koloru akwamaryn, złota i jasnoniebieskiego z zimnym połyskiem. Aquamarine jest umieszczany na górnej powiece tła. Granica górnej i dolnej powiece jest zacieniowane niebieski i złota zrobić na górnej powieki cienką strzałkę. Łatwy do stosowania eyeliner na górnych i dolnych powiek, tusz do rzęs i stosowanie wydłuża rzęsy.

0. 1.

Jak uzupełnić zielone oczy na stroną

Zielone oczy najbardziej rzadkie i tajemnicze. Czym się różnią i piwne bogata paleta kolorów, począwszy od oliwy z szaro-zielone, zielnych i brązowo-zielonego do turkusu i szmaragdu.

2. 3.

Dla zelenoglazok idealnym ciepłych kolorach, które podkreślają naturalny kolor oczu: brązowy, czekolada, złoty, fioletowy, beżowy, opal, brzoskwinia, całej gamy odcieni różu i koloru pomarańczowego. Optycznie powiększyć oczy, dając im jednocześnie wyrazisty i enigmatyczny, wieczorem makijaż pomoże intensywne śliwki, fioletowe i purpurowe odcienie, ale jeśli oczy są żółto-zielone, a fioletowe i fioletowe cienie podkreślają zażółcenie niż zieleni, która będzie również wyglądają bardzo soczysty. Aby wybrać blasku złota i miedzi tonów. Bardzo imponujące wygląd makijażu w stonowanych odcieniach szarości z zielonych eyeliner. Nie poddawaj zelenoglazke przejść niezauważony i wieczorem makijażu z efektem „kocie oczy”, który może być osiągnięty poprzez zastosowanie cień na powiekach czekolady z cienkim paskiem złotym kolorze. Terakota i ciemny niebieski odcień pomoże dać oczom szmaragd zielony odcień. W celu zrównoważenia liczby nasycenia wieczorem i Frank różnorodności makijażu i uczynić bardziej spektakularne, jak podstawa stosowana neutralne pastelowe odcienie brzoskwini i szaro-brązowe.

4. 5.

Aby stworzyć makijaż wieczorowy dla zielonych oczu na górnej powieki działki fioletowy cień. Narożniki zewnętrzne zacienione przez brązowych cieni. Pod brwiami korzystających jasnobrązowy lub złoty odcień. Ostrożnie cały odcień, kolory gładko i płynnie jedna w drugą. Na dolnej powieki nakłada się cienką brązowego strzałką. Strzałka na górnej powieki powinny stopniowo rozszerzać w kierunku zewnętrznego kącika oka. Na rzęsy nie używaj czarny i brązowy tusz do rzęs. Gotowe!

6. 7.

W każdym makijażu wieczorem zapraszamy jasność, połysk, wyraziste, a nawet pewna popisowość, ale nadal zafascynowany procesu twórczego, nie należy zapominać o znaczeniu środków w celu uzupełnienia wspaniała okolica, i można zobaczyć.

Maszyny sprawiają uniwersalne wideo

Konieczne jest jedynie, aby wybrać odpowiedni ton, właściwego koloru oczu i skóry.

load...