Wiadomość dla pieniędzy – czy to możliwe, aby komunikować się na forach?

Prawdopodobnie wpis dla pieniędzy – jest to jeden z najlepszych sposobów, aby „ułożyła” kapitału początkowego dla tych, którzy nie mają specjalistycznej wiedzy i tylko sprawia, że ​​pierwsze kroki, próbując zrozumieć, co i jak można zarabiać w Internecie.

load...

Oczywiście, aby się wzbogacić na to małe szanse powodzenia tego rodzaju działalności. Ale można poczuć pierwsze pieniądze zarobione w Internecie i uświadomić sobie, że zarobki w sieci – to jest prawdziwe. Co więcej, można to zrobić w jak najkrótszym czasie.

Co to jest wpis?

Zamieszczenie na forach – co to jest? Nazwa delegowania pochodzi od angielskiego słowa „The Post”, co przekłada się na „poinformowanie”, „dać pełne dane.” Kto, kto i co daje najwięcej „pełnych informacji”?

Wydaje się, że prawie każdy, kto kiedykolwiek korzystały z Internetu, do czynienia z pewnego rodzaju online „klubu interesów” – forum. Forum zrzesza wiele osób chętnie na jakiejś ogólnej idei, problemu lub po prostu chce rozmawiać. Dzielą się swoimi przemyśleniami, dyskutować interesujące tematy, opowiadać historie, zapytać o radę, etc. Jak oni komunikować, nie widząc lub słysząc siebie? Bardzo proste! Publikują swoje posty i komentarze. Teksty te są nazywane stanowisk, a co robią – zamieszczenie na forach.

Jak zarabiać na delegowania?

Dobrze, załóżmy, że delegowania wszystko jest jasne … Ale jak można zarobić? Dlaczego właściciele witryn zapłacić komuś za stanowisko?

load...

Odpowiedź leży na powierzchni. W Internecie ogromna liczba różnych forach. Dlatego też, gdy jest nowy zasób, jego właściciel jest niezwykle trudny do wyrażania siebie i uzyskać konkurencji. W celu „korkociągu” forum, i musiał uciekać się do pewnych sztuczek. Z których jeden – płatność do biura.

Właściciel takiego forum reklamuje i negocjuje z kilku plakatów na temat płatności. Otwierają one tematy, publikowania komentarzy, support chat. Stopniowo, gdy tematem forum jest istotne i interesujące „doganiania” i innych stałych użytkowników. Forum zaczyna żyć. A właściciel – aby otrzymać pieniądze z zasobu.

Co trzeba zrobić, aby stać się plakat?

Po pierwsze, trzeba mieć wirtualny portfel – że przyjdzie zarobione pieniądze. Lepiej jest go utworzyć w systemie WebMoney – zdecydowanie najbardziej popularny system płatności i pracować z nim niemal wszystkie usługi.

Następnie trzeba zarejestrować się na kilku forach i giełdach, które oferują pieniądze za komentarz. Rejestracja na kilku zasobów w celu zwiększenia wolumenu zamówień. Staraj się wybierać jedynie sprawdzonych i zaufanych witryn. Uważnie przeczytać warunki płatności. Na różnych zasobów, mogą być bardzo różne. Określić minimalną kwotę, która może być wycofane z konta. I – do roboty!

Co trzeba Twoich postach sukces? Istnieje kilka prostych zasad, które robi zwiększyć swoje szanse stać się „zaawansowany” plakat:

  1. Wiadomości powinny być ciekawe, pouczające i dobrze przemyślane. Musisz mieć co najmniej kilka zrozumienia tematu, na których można pisać. Jeśli czujesz, że istniejąca wiedza nie wystarczy – nie leń się, szukać dodatkowych informacji. Dlaczego jest to tak ważne? Fakt, że bezsensowne stwierdzenia są daleko od tematu dyskusji – są one nazywane powódź – są śledzone i usuwane przez moderatora. W rezultacie, pieniądze dla takiego delegowania na forach ty nie zarabiać.
  2. Twoje posty powinny być unikalne. Co to znaczy? Oznacza to, że muszą napisać samemu. Niedopuszczalne jest, aby użyć kopiuj-wklej – aby wiadomości z innym forum lub frazy z cudzego artykułu i wklej je jako post. Lepiej opowiedzieć ulubiony MYL własne słowa. Takie chwile są również łatwo zweryfikować.
  3. Treść postu nie może zawierać wulgaryzmów, błędy ortograficzne, slang lub żargonu. Nie kłócą się z użytkownikami forum – nie powinno być nikogo poniżać i obrażać.
  4. Staraj się unikać drażliwych kwestii – na przykład, omówienie zagadnień religijnych i narodowych.

Ile można zarobić na wątku?

Ceny dla delegowania, oczywiście, nie jest zbyt duża. Po tym wszystkim, praca jest prosta, nie wymaga wiele wysiłku. Radzenia sobie z nim można nawet uczeń. Średnio jedna wiadomość kosztuje 0,05 WMZ – czyli około 5 centów. I to, oczywiście, nie dla jednego słowa, 2-4 zdanie napisane na meritum kwestii. Dlatego, nawet jeśli są dobrze zorientowani w temacie, ten post będzie można od jednego do trzech minut. A jeśli trzeba szukać więcej informacji i więcej. Oznacza to, że w ciągu godziny, z ciężkiej pracy, można napisać o 20 stanowisk. W ten sposób pracuje 8 godzin dziennie, siedem dni w tygodniu, można zarobić około 240 dolarów miesięcznie.

Oczywiście, wpis nie można zaliczyć do „łatwych pieniędzy” i żyć wyłącznie od tego dochodu prawdopodobnie nie będzie działać. Ale pracowała tam przez jakiś czas, będzie można zainwestować pieniądze w bardziej poważnych projektów i rozpocząć swój biznes online od podstaw, bez przyciągnięcia funduszy z „prawdziwe”. Zgadzam się, że to brzmi kusząco?

Zamieszczenie na forach ma inną wielką zaletę. Począwszy rozmawiać, nie można pomóc, poznać nowych ludzi, może znaleźć przyjaciół i mieć pewność, aby dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy. W szczególności, a także o innych sposobów zarabiania w Internecie. , A tym samym być w stanie poruszać się „na nowy poziom”. Po tym wszystkim, nic nie jest ceniony tyle informacji. Dlaczego nie spróbować?

load...