Wesoły minut dla dziecka – wakacje dla mamy

Moja matka zawsze jest wiele różnych spraw i obowiązków rodzinnych: pralka, sprzątanie, gotowanie. Z tego wszystkiego, czasami moja głowa jest spinning i chcesz po prostu odpocząć. Dziecko wymaga stałej uwagi. Jak znaleźć najlepszą opcję, aby wziąć dziecko i matkę i trochę wolnego czasu?

load...

Istnieją pewne proste, ale skuteczne „przepis”, w jaki sposób urzekają klas potomnych ciekawe dla niego i dać mamie kilka minut odpoczynku. Najważniejsze, że mała małpa był zawsze w zasięgu wzroku matki – i spokojniejsze dziecka i matki.

  • To może być wylana do małej miski trochę wody do uruchomienia zabawki i niech dzieciak pozwala łodzie.
  • Bielizny – wielofunkcyjne zabawki z którego można dostać się do niczego: rzucać, do powieszenia na lalkę grać córki i matki jako zajęty matek mycia.
  • Pomocnikiem wielkiego matki – projektant lego, które mogą trwale urzec zainteresowanie dziecka oraz budowę gry z różnych samochodów, lalek, samolotów. Najważniejsze – aby wybrać odpowiedniego projektanta, odpowiednie do wieku dziecka.
  • Dzieci uwielbiają grać w piłkę, yuloy, piramidy. Ponadto dzieci mogą budować piramidy z niczego – od garnków, pudełek i innych przedmiotów, które złapał go za ramię. To oczywiście nie da się porównać z lego, ale nadal bardzo ciekawe.
  • Gra „dress up” – zarówno rozrywki i edukacji. Dzieci lubią nosić rzeczy, szczególnie moją matkę: sukienki, skarpetki, buty, koszule. Można badać części ciała na raz, przez palce, w lewo / prawo.
  • Jeśli mama nie żal rolki papieru toaletowego, to można dać mu okruchy na wilki – i pół godziny relaksujące wakacje podałeś.
  • Dzieci naprawdę rozważyć podobne kolorowe i jasne obrazy – w albumach, w książkach. Daj mu to przyjemność. W tym samym czasie, można dowiedzieć się nazwy zwierząt, a nawet dźwięki oni czynią.
  • Możesz dać dziecku pusty 5-litrową plastikową butelkę i pozwolić mu napełnić go co on uzna za stosowne. Następnie znajdziemy tam ołówki, grzebień, papieru, klipy, szczegóły projektant, a wszystko, co jest możliwe do wprowadzenia. Jednak, aby wrócić do wszystkich treści będzie miała cały samą matkę.

Nie jest to pełna lista różnego rodzaju gry i zabawy dla dzieci. Może to być własne, indywidualnie w każdej rodzinie. Najważniejsze – aby podejść do tego z fantazji i pożądania, biorąc pod uwagę preferencje dziecka.

load...
load...