Wegetarianizm – styl życia czy dieta?

Tak szybko, jak ludzie nie starają się schudnąć! Niektóre „siedzieć” na diecie kefir, inne odmawiają z węglowodanów, inni jeść jagody goji do utraty wagi, czwarty … wiele sposobów, a każdy człowiek wybiera sobie prawo do niego pośród tej różnorodności. Jednak wiele metod odchudzania są kontrowersyjne. Z ich pomocą nie tylko uzyskać cienkie, jak wiele szkody dla zdrowia. To można powiedzieć o wegetarianizmu?

load...

Wstępie, że wegetarianie są różne. Nie jest „czysty” wegetarianie: nie jeść cały żywności pochodzenia zwierzęcego. Nazywane są weganie. Nie psevdovegetariantsy, pozbawiając się tylko w mięsie. Niektórzy – a lakto ovovegetariantsy – pozwalają sobie yaytsesoderzhaschie i produkty mleczne. W najlepszej sytuacji są tacy, którzy używają produktów zwierzęcych, zwłaszcza ryb. Ale czy to możliwe, aby schudnąć z tego typu jedzenia?

Nie wszystko zależy od tego, czy jesz mięso, czy nie, oraz rodzaj i sposób wytwarzania produktów mięsnych. Jeśli to stek tłuszczu lub smażone udko z kurczaka z papieru ściernego, który przewyższa liczbę kalorii – to jedno. Ale zupełnie inna, kiedy będziesz używać kawałek gotowanej wołowiny lub piersi z kurczaka. Można gotować na obiad bez mięsa, i pyszne słodkie naleśniki. A co myślisz, masz szansę, aby schudnąć?

Dlaczego jest to, że nie ma wśród wegetarian fatties?

Wegetarianie – zwolenników zdrowego stylu życia. Więc: uprawiać sport, jeść umiarkowanie, nie jeść dużo słodkie i słone. Mają normalny metabolizm, tak wiele chorób ich nie zagrażają, w tym otyłości.

Tak więc, wybór metody odchudzania jest zatrzymany na poluvegetarianstve. Pamiętaj podstawowe zasady :

  • Wyeliminowanie szkodliwych produktów z diety.
  • Przeanalizować swoją dietę: jeść mocniej rano iw porze lunchu i kolacji, a wręcz przeciwnie, musi być niskokaloryczne. Jeśli chcesz szybko schudnąć, to jeden posiłek może być zastąpiony przez koktajl Fito Slim bilansie.
  • Zrezygnować z alkoholu. Pobudza apetyt. Ponadto, alkohol zawiera dużo kalorii.
  • Przenieś więcej. Ruch „przyspiesza” metabolizm. I to pomaga szybko zużywają akumulacji tłuszczu.

Jakie produkty powinny być w diecie

  • Płatki śniadaniowe, chleb pełnoziarnisty.
  • To może być gotowane jaja i produkty mleczne o niskiej zawartości tłuszczu.
  • Świeże owoce i surowe lub gotowane na parze warzywa, owoce.
  • Chude ryby.
  • Rośliny strączkowe (groch, soja, soczewica, fasola).
  • Około 2 litrów płynów każdego dnia.

Jeżeli możesz trzymać się tej diety, nie tylko stracić znienawidzonych kilogramów, ale także poprawić stan skóry, wzmacniają układ odpornościowy.

load...

load...