Wedding make-up z rękami: jak sprawić, by był on skuteczny i niezawodny

Gdy „stworzony przez” ręce profesjonalnego wizażystka, make-up nie pasuje dziewczynę w dniu ślubu, wiele. Prawdopodobnie lepiej zaufać w tej samej ważnej kwestii: tak, to jest to i własne upodobania i nawyki na niezmienionym poziomie, wiemy znacznie lepiej niż z zewnątrz. Jako pomysł, to jest właściwe, a które – nie, skoro mówimy o jego twarzy. Więc co ślubny makijaż z rąk – coś na pewno trzeba opanować. To może wydawać się skomplikowane dla tych, którzy „czują” skórę i jest w stanie krytycznie ocenić istniejące „za” i „przeciw”. Zalety możemy ruszyliśmy, i ukryć wady, tak aby nikt ich istnienia nawet nie domyślił.

load...

Zawartość:

Przydatne wskazówki dla narzeczonych

Podstawowe ustawienia dla niezależnych narzeczonych podane są poniżej:

 • Spokoju, bez skrajności, ekperimentatorstva niepotrzebne i sporty ekstremalne, make-up classic – pewna droga do osiągnięcia sukcesu. Próby
 • (Test) jest nie tylko dopuszczalne, ale także bardzo przydatne – do „wydaje się”, że zadowoli nas całkowicie.
 • Kosmetyki

  load...
 • Musi być wybrany wcześniej, skorelowanie ich z ubrania, ozdoby, wizerunku młodej i innych ważnych szczegółów.
 • Nie zapomnij, że wynik wysiłków, aby stworzyć obraz młodej powinna być średnią pomiędzy opcjami w ciągu dnia i wieczorem. Decyzja
 • Zrobić własny makijaż ślubny wymaga starannego przygotowania do sprostania tej procedury nie jest zrobione w dzień lub dwa.

Chic ślubny makijaż European-: lekcja wideo

Przygotuj się zmierzyć nadchodzącą

ślub

Istnieją co najmniej trzy etapy przygotowawcze (kierunkach). Pokrótce je opisać.

 • Skóry Czyszczenie

Linie spożywcze słono-słodkie, tłuste, smażone, staram się nie jeść co najmniej półtora do dwóch tygodni. Rodzaj czyszczenia i nawilża masochki twarzy odebrać wcześniej. Zabrać je w ciągu dnia, przez co najmniej dwa tygodnie. Zastosuj maskę po kąpieli parowej z ziołami – najlepszy sposób na osiągnięcie sukcesu w maksymalnym stopniu. Nie zapomnij tonik: należy przetrzeć skórę za każdym razem po maska ​​jest zmywany.

Jeśli masz zamiar przejść bezpośrednio do makijażu, nałóż krem ​​pre-pokrycia na skórze. Efektem tego działania będzie podwójna: niezawodność (bez połysku) ustanawiają farby i rozmaz ich poprawiania wymagana będzie następujący błąd. Z poćwiczyć rumieniec na długo przed datą ślubu. Jest możliwe, że Twój typ osoby musi być aktualizowany „rumyanyaschego” odcień.

 • Głośności i sposoby maskowania defektów

Fundacja i korektory – ta „broń” w walce o kobiety bez skazy kosmetyczne. Korektor, konsiller – z siebie wszystko. Ale w ogóle, dostroić się do wyniku: fundamencie kremu na ciele nie powinien widzieć nikogo. Ponieważ skład wypróbować wcześniej. Jeżeli przejście od „Tonalka” skóry widoczne, krem ​​powinien być zmieniony jak najszybciej. Kamuflaż warstwa powinna być stosowana tylko do obszarów problemowych. To może być cokolwiek: nieoczekiwany wysypka, pryszcz, niebieski pod oczami, czarnymi kropkami.

Puder w kremie pokryte (ponownie, nie pomyłka z kolorem!). Dekolt, szyję i uszy są zaangażowane w proces też. Tutaj, kolor – te same wymogi jak w przypadku osoby (tj Brak dowodów na przejściu). Wonderful – podczas pylenia użyć szczotki. Jest to niezbędne w końcowej fazie (usunięcie nadmiaru).

 • Działania związane z brwiami

Proces Brovki potrzeby na kilka dni przed ślubem makijaż w domu zostaną wykonane – i nie próbować zmienić swój kształt zbyt wiele. Przechowuj je w całym znanym zarysie – bardzo dobry. Podtemnyat ten szczegół projektanci polecam, ale nie jest tak dramatycznie. I tylko można zdecydować, czy należy zastosować w tym przypadku, tuszu.

Niezależny dzień makijaż ślubny

Skupiamy się na oczy i usta

Kroki związane z pięknem swoich cudownych oczu, nieco.

 • Miejsce, aby zacząć rysować ołówkiem (bardzo cienka linia!) przestrzeń między rzęsami. Lepiej ograniczyć górną powiekę. Linia wraz ze wzrostem rzęsek jest również miłe miejsce – jeśli można trzymać go delikatnie, delikatnie. Chciałbym wyciągnąć dolną powiekę – ołówek Bądź biały lub beżowy. Cienie
 • Są stosowane z małymi szczotkami. Aplikatory są możliwe, ale mniej wygodne. I będą musieli częściej zmieniać: każdy nowy kolor wymaga zmiany aplikatora. Starannie zyskuje „cień” warstwa – nie „przesadzić”, ponieważ usuwając nadmiar makijażu trudne.
 • Toksycznie jasny odcień – nie nagradzany wersji. I mieć nadzieję na wygraną „play” z wyprzedzeniem, tak aby opuścił łącznie eksperymentów w celu potwierdzenia. Po tym wszystkim, aby odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób najlepiej wykorzystać makijaż ślubny – to znaczy być w stanie ustawić się kolor oczu. Oni – najbardziej wyrazista część swojego kobiecego wyglądu.

Mamy nadzieję, że z parą dopasowanie zasady „oko-cienie” Wiesz, ale tylko w przypadku, przypomnieć im:

 • Dziewczyna niebieskooki zaleca się stosowanie miękkiej niebieski odcień, tym lepiej, aby zastosować go do dolnej powieki. Możesz dodać brzoskwinię, ale na górnej powiece.
 • Zielonooki oblubienica wyniesie Light „zielono-oliwki” od dołu, plus różowo-bordowy, fioletowy lub czerwonawo-brązowe Pióra – na górze.
 • O brązowych oczach „gazela” najbardziej udany wybór – sirenevato-różowo-ceglanych tonów na „top”, w połączeniu z lekkim eyeliner subtelnym wzdłuż dolnego konturu.

Mascara trzeba koniecznie wodoodporny. Fałszywe rzęsy są bardzo „do punktu”, a spiczaste wiązki je w kilku miejscach bliżej zewnętrznej krawędzi, stworzy tylko sam wspaniały obraz.

Blush (bardzo delikatne, nie błyszczy) powodują duże pędzla na kości policzkowe i prognoz są wybierane w kolorze cieni do powiek, szminki – tak, że wszystkie utworzone jedność. Wybór szminki zależy od jasności obrazu jako całości. Dziewczyny z punktu bez powrotu (płonącego brunetka, na przykład) przejść szminka jasny czerwony, fuksja. Brązowe włosy nadające odcieniach zbliżonych do naturalnych – różowy i karmelu. Blond zatrzyma się na kwiat różowy – i będzie dobrze.

Jednak wiek, typ twarzy, stylu, odcień, kolorystyka sukni ślubnej może mieć również wpływ na sposób rozdzielania linię warg. Dziewczyny, które postanowiły zrobić ślubny makijaż w domu, zaleca się nie angażować zbyt odporny szminka – to jest bardzo suche usta. W każdym razie, nie zapomnij, aby wykorzystać możliwości złagodzenia efektu blasku. Połączenie „light szminka + połysku Darkly” – najbardziej harmonijne i łatwe do postrzegają otaczającą opcję. Postaraj się go używać.

Udało ci się stworzyć nieważkości, air-dziewczęcy romantyczny obraz? Cieszymy się, dla ciebie – należy mieć to na zawsze.

load...