Web-surfing, czyli jak zarabiać na kliknięcia

Zarabiaj z domu. Dla wielu to był sen. Ktoś zmęczony „nice”, aby komunikować się z drobnej tyrana naczelny kogoś – małego dziecka, który stracił pracę, inni – już na emeryturze. Wszyscy – jego własne powody. Ale za dużo pieniędzy w internecie – jest to okazja, aby zmienić swoje życie, aby jej szczęśliwszy, bardziej interesujący, łatwiej.

load...

Zacząć szukać sposobów na zarabianie pieniędzy w internecie, jesteś zobowiązany do uruchomienia na „surfowanie” koncepcję i spróbuj zrozumieć, jak zarabiać pieniądze z kliknięć internetowych. Dlaczego ten rodzaj dochodu jest tak atrakcyjny dla początkujących? Istnieje kilka powodów.

Pierwszym powodem

Surfing wymaga inwestycji. Zgadzam się, brzmi kusząco? Po tym wszystkim, wystarczająco często ludzie starają się znaleźć pracę – i niekoniecznie w Internecie – mamy do czynienia z faktem, że najpierw coś zaoferować do inwestowania, a dopiero potem – i pamiętajcie, że nie jest gwarantowana! – będzie można coś zarobić.

Wiele osób, które zainwestowało kilka razy „pieniądze” w jakiejś mglistej perspektywie i nie dostaję nic w zamian, po prostu zmęczony niekończącej się oszustwa. Dlatego też okazja, aby zacząć, a nie ryzykować własne pieniądze w tym samym czasie, wydaje się bardzo atrakcyjny.

Drugim powodem

Surfing nie wymaga umiejętności zawodowych. Nie trzeba do „obciążenie” szef nowej wiedzy „kopać” góra informacji, studiować literaturę fachową.

load...

Wystarczy wiedzieć, która strona jest konieczne, aby zbliżyć się do komputera i gdzie jest „magiczny przycisk”, który obejmuje. I, oczywiście, trzeba mieć dostęp do Internetu. A przed „dip” w surf, upewnij się, że masz to nieograniczona.

Powodem Trzy

Surfing – to łatwe i przyjemne. I widzi obraz – wygodnie w fotelu z filiżanką kawy i osiedlić się na kolanach i przekręcenie laptopa do swojej ulubionej muzyki na swoim miejscu … a pieniądze powoli „kroplówka” do wirtualnego portfela.

A co najważniejsze, że po dniu taki ładny spedycji was z czystym sumieniem może powiedzieć, kto przyszedł do domu z pracy do męża: „Byłem w pracy i był bardzo zmęczony, cały dzień”. I niech próbują argumentować! No cóż, nie jest to szczęście?

Powodem Four

Można rozpocząć pracę prosto seychas.Vam nie muszą już iść do wywiadu, wyślij CV i zatrzymanie każdej rozmowy – może to jest to – pracodawca! Nie trzeba do „szarpać” i puzzle nad miejscem, gdzie do mocowania małych dzieci, jeśli nadal można znaleźć pracę. Nie trzeba się martwić o starości ubogiej, a jedynie polegać na skromne emerytury.

Więc, czy coś takiego, twierdzą ci, którzy zdecydowali się zaangażować w web-surfing. A wszystko to brzmi, oczywiście, bardzo fajne.

Jaki jest surfing i jak zarabiać pieniądze w Internecie za kliknięcia?

Najważniejsze jest to bardzo proste. Płacisz pieniądze na wizyty w różnych miejscach. Powstaje pytanie: kto i co to robi?

Reklamodawca płaci – właściciel witryny. I potrzebuje go, aby sztucznie zwiększyć ruch na swojej „potomstwo”, podnieść rankingi i – cóż, oczywiście! – zacząć zarabiać dobre pieniądze.

Jedno zastrzeżenie – płaci web-master nie bezpośrednio, ale przez pośredników – sponsor firma. Kliknięć sponsorzy – są pośrednikami, którzy biorą sobie pewną część pieniędzy, która jest wypłacana z webmasterem. W przeciwnym razie są one nazywane WPR Firma – aktywny system reklamowa – czy książek. Aby rozpocząć surfowanie trzeba zarejestrować się na stronie internetowej sponsora.

Jak znaleźć „prawo” sponsora kliki?

Znajdź kliknięć sponsera – to jest bardzo proste. Nie jest łatwo znaleźć taki, który będzie zapłacić uczciwie zarobione pieniądze. Wiele sponsorzy po prostu odmówić zapłaty, gdy uczestnik wybiera definicję kwoty wyjściowej. Inni mogą po prostu usunąć swoje konto, powołując się na naruszenie pewnych tajemniczych „zasad”. Wiele sposobów oszustwa.

Na co należy zwracać uwagę przy wyborze sponsora?

  1. Brak forum. To jest – bardzo zły znak, bo to było na forum, można poznać opinię ludzi długo i dobrze związanych z firmą. Cóż, jeśli firma nie chce współpracować z nim dyskutowano … Czy ustaleń siebie.
  2. Nieobecność pozytywny i obecność negatywnych opinii. Być może jest to pierwsza rzecz, którą warto sprawdzić.
  3. Działka znajduje się w domenie trzeciego poziomu i darmowy hosting. Stąd, właściciele nie chcą inwestować ani grosza, a nie liczyć na długą pracę i poważny zysk – bardzo zły znak.
  4. Bad luz. Zwykle oznacza to, że administrator nie chce tracić czasu i energii na ich „promocji”. Tak, że nie zamierza angażować się w poważny projekt. Przede wszystkim, ludzie chcą szybko zarobić pieniądze i znikają, nie płacąc nikomu. To samo mówi za błędy ortograficzne, wirusów, bez banerów i informacji zwrotnej od administratorów, jak również rozbieżności cen i warunków na stronie głównej oraz w FAQ.
  5. Warunki płatności. Na przykład, wyraźnie zawyżone minimalną ilość wycofania. Lub płatność tylko wtedy, gdy na koncie premium. Warto też zwrócić uwagę na stosunek reklamy i ceny za kliknięcie. Jeśli CPC jest zbyt duży, to jest prawdopodobne, że po prostu nie będzie płacić.

Zanim w końcu wybrać wielu sponsorów, z którymi masz zamiar pracować, nie leń – zarejestrować się na forach poświęconych zarabianie w internecie i rozmawiać z ludźmi, którzy od dawna są zaangażowani w to.

Ponadto, nie są „czarne listy” na większości forów. Są wymienione skrupułów sponsorzy, którzy nie płacić pracownikom.

Jak mogę się zarejestrować?

Więc sponsorem kliknięcia zostanie znaleziony. Jak mogę się zarejestrować? Cóż, ta procedura jest bardzo prosta i zajmuje dosłownie 2-3 minut.

Jednak przed rozpoczęciem nagrywania upewnij się, że masz już e-portfel. Po tym wszystkim, to jest tam i przyjdą pieniądze. Zazwyczaj stosuje się w torebce WebMoney.

Następnie należy wypełnić krótki formularz wskazując swój adres e-mail oraz numer torebki i czekać na listach. Po otrzymaniu listu, przechodzą na link w nim, aby potwierdzić rejestrację. Wszystko. Ci – internauta.

Co robić dalej?

Następnie rozpocząć pracę. Otworzyć dodatkowe okno, w którym należy wczytać witryn. Nagraj siebie potrzebują od 20 do 40 sekund. Im więcej odsłon – im więcej zarabiasz. Zdarza się, że jeden widok nie jest wystarczające. Zgodnie z warunkami, trzeba jeszcze wykonać małe zadania – na przykład kliknąć na dowolny obraz, lub do głosowania na kogoś.

Podobnie jak, wszystko jest bardzo proste, jasne i męczące. Ale, oczywiście, tego typu dochodów, istnieją wady.

„Pułapki” surfing

To, jak ten świat – wszystkie prace dla pieniędzy. Dlatego głównym pozostaje pytanie brzmi: „Ile mogę zarobić?”.

Niestety, surfing – nie jest zadanie, które może zapewnić komfortową egzystencję. Z reguły mają do czynienia z tymi, którzy są jedynie patrząc na siebie, dzięki czemu bardzo pierwszą próbę zarabiania pieniędzy. Dlaczego nie okazują się dobre pieniądze na surfowanie? Istnieje kilka powodów.

Pierwszy powód. Kontrola rodzicielska. Po rozpoczęciu pracy, sponsor ustanawia pewne ograniczenia. Ma to zapewnić, że jedna i ta sama strona oglądany różne surferów. Z reguły mają one znacznie więcej niż sponsora reklamodawców. W związku z tym, gdyby chcieli, nie można zrobić wiele poglądów.

Drugim powodem. Poziom płatności. Niestety, to proste zadanie i zarabiać bardzo niewiele. CPC jest bardzo niska. Praktyka pokazuje, że jeśli ciężko pracować przez 8 godzin dziennie, będzie w stanie zarobić około 150 -170 pożyczek. Jeśli działa siedem dni w tygodniu, a następnie miesiąc dostać 4500-5100.

Cena 1000 kredytów wynosi około 30-36 rubli. Wynik jest niezadowalający: 135-180 rubli miesięcznie. Mogę zmienić te smutne dane?

Jak zwiększyć przychody?

Jest na to sposób, aby poprawić sytuację trochę. Aby to zrobić, aby zaangażować innych ludzi – skierowania.

Kim są skierowania? Większość projektów sponsorowanych są zainteresowani w pozyskiwaniu nowych członków. Dlatego oni mają program skierowania. Referalstvo co oznacza, że ​​będzie znaleźć ludzi chętnych do wzięcia udziału w tym programie i dostać za to wynagrodzony.

Tych, których zaproszeni są nazywane skierowań – zaproszeni. A ty – referrer, czyli kto zaprosił.

Jak to działa? Mechanizm jest bardzo prosty. Dostajesz osobisty link do projektu. Jeśli ktoś przychodzi do witryny przez ten link i zapisz się, stanie się skierowania, otrzymasz pewien dochód, na to, co robi.

Taki system jest korzystny dla sponsora i uczestników. Sponsor nie zostanie wydane na reklamę – nowi ludzie będą powodować, którzy już pracują. I uczestnik okazją, aby zwiększyć swoje dochody. Im więcej ludzi przyciągnąć, tym bardziej znaczące będą zarobki. Następnie skierowań zacznie przyciągać i budować swoją charakterystyczną piramidę. Im więcej będzie wypoziomowania lepszych wszystkich uczestników.

Gdzie można uzyskać skierowania?

Ściśle rzecz biorąc, istnieją tylko 2 sposoby na przyciągnięcie:

  • Zakupu;
  • Reklama.

I on i inni wymagają pewnego – finansową i czasową – koszt.

Zakup. Być może najtańszy sposób – kupić skierowania od sponsorów. Problemem jest to, że większość ludzi, rekrutowanych za pomocą tej metody – jak praktyka pokazuje, do 90% – w rzeczywistości, nie będzie działać. Oni po prostu dostać swoje pieniądze do rejestracji, a następnie bezpiecznie „zniknąć” z horyzontem.

Innym sposobem, aby kupić skierowania – to miejsce swoją propozycję na forach tematycznych w sieci. Jednak nie powinno być ostrożnym, inaczej sytuacja byłaby taka sama jak w przypadku zakupów za pośrednictwem sponsorów. Lepiej oferują pieniądze na raz, za fakt rejestracji, ale dopiero po osoba zarabia sponsora dowolny uzgodniony wcześniej, ilość.

Reklama. Pierwszy, najprostszy, a co najważniejsze, całkowicie wolny sposób – jest zaproszenie do projektu swoich przyjaciół i znajomych.

Druga metoda jest odpowiednia dla „zaawansowanych” użytkowników. To jest – tworzenie swojej stronie internetowej. Pierwsza strona jest zalecany do stworzenia darmowego hostingu. Jednak należy zauważyć, że „Spin” to nie będzie łatwe.

Po trzecie, być może najtrudniejsza metoda reklamy – tworzenie mailingu. Aby to zrobić, trzeba wymyślić ciekawy temat – na przykład zarobków lub aktualności – i kompetentnie tekście listu. Każda litera może być zalecane do sponsora i zostawić link referencyjny.

Główną rzeczą, nie otwarcie fantazjować i ludzi w błąd. Nawet jeśli uda się przyciągnąć więcej skierowań, które w rezultacie mogą działać przeciwko tobie. Ludzie szybko sobie sprawę, że są oszukiwani, a ty po prostu tracić czas i zepsuć reputację

Jeśli sprytnie przemyślane i połączyć wszystkie te metody, możliwe jest, aby zebrać kilkaset skierowań i z tego powodu, aby przejść do innego poziomu zarobków.

Tutaj, w ogóle, a wszystko z jak zarabiać na kliknięciach. Nazywają to „łatwe” pieniądze, być może niemożliwe. To po prostu normalne zadanie, które wymaga dużo siły, czasu, cierpliwości i wytrwałości. Oczywiście, aby to zrobić, czy nie – ty decydujesz. Niektóre – ich jednostki – wszystko okazuje. Inni – większość z nich – po pewnym czasie znaleźć inne możliwości zarabiania w Internecie, a nawet zrezygnować z tego pomysłu.

Ale, jeśli nie spróbujesz, to na pewno nie będzie.

load...