Wazony własne ręce: oryginalne pomysły na kreatywność

Zawartość:

Najlepszy prezent, jak wiadomo, jest wykonany własnymi rękami. Jednym z wariantów oryginalnej i piękny prezent dla mamy, dziewczyny lub dobrego znajomego – miska z rękami. Będzie to świetna dekoracja wnętrza, dzięki czemu przytulny i jasny odcień. Jest o wiele bardziej interesujące niż prostego zakupu wazonie. Jeśli trafisz na pomysł, aby zrobić wazon z własną rękę, to dla ciebie kilka non-standard, ale proste pomysły, aby uświadomić sobie, że moc nawet dla małych dzieci.
Powrót do spisu treści

load...

Papier wazon

Pierwszy przykład wykonania – wazon z papieru. Do tego trzeba żadnej szklany pojemnik. Może to być butelka lub słoik. Ponadto, użyteczne kolorowy papier falisty i decoupage klej, który ma być rozcieńczony w stosunku 1: 1.

Przede wszystkim cięcia papieru falistego, jak chcesz. To może być kwadraty, prostokąty, lub dowolny arbitralny kształt. Każdy kawałek papieru klejem do butelki tak, że plastry poszedł na siebie i na wierzchu papieru stosuje się kolejną warstwę kleju, który po wyschnięciu nie będzie zauważalne. Klej wyschnie? Teraz obejmuje produktu lakierem ustalić wynik.

Ten wazon jest bardzo proste, ale wygląda jasno i oryginalne. Jeśli nie masz papieru falistego, zamiast może korzystać ze stron magazynu. Lepiej jest wybrać najbardziej jasne, kolorowe strony też trzeba oderwać lub pocięte na kawałki.


Powrót do spisu treści

Wazon z balonu

Bardzo prosta wersja niezwykłego wazonie. Trzeba będzie szklanka jasnego szkła i wszelkich balon. Przede wszystkim piłka przecięty na pół w najszerszym miejscu. Następnie górną część trzeba ciągnąć na szklanej górze. „Dome” z Tuck kuli wewnątrz. Wazon jest gotowy! Można ozdobić samego szkła. Przyklejone do jego plasteliny, udekorować papier – wiele wariantów!
Powrót do spisu treści

load...

Wazon nici

Bardzo ładny wygląd oryginalny wazon, wykonane z przędzy. Do tego jest przydatna klej do decoupage. Jeśli nie ma takiego, weź zwykłego kleju PVA. I, oczywiście, trzeba kupić łańcuch z jednego lub kilku kolorach, w zależności od rodzaju wazonie chcesz zrobić.

Najpierw nałóż klej na niewielkiej części butelki, ponieważ szybko schnie. Teraz zaczynają nawijać przędzę na powierzchni butelki. Sprawiają, że wystarczająco mocno i ciasno – między nitki powinna być wolna przestrzeń. Wiatr gwintu do szyi. Nawiasem mówiąc, zamiast nici można stosować i kolorowe wstążki.
Powrót do spisu treści

Wazon z spinaczy do bielizny

Bardzo łatwo zrobić wazon z zwykłych banków, nawet z puszki! Potrzebne będą nowe kołki, najlepiej drewniane. Wszystko, co jest wymagane od Ciebie – to obwód całego słoika umieszczone clothespins. Aby to zrobić rzemiosło jaśniejsze, mogą być malowane clothespins w jednym kolorze, lub złożyć miskę wielobarwny, malować każdy clothespin w określonym kolorze. Ten wazon jest raczej dekoracyjne, łatwe do dekoracji pokoju – wlewanie wody nie jest konieczne.


Powrót do spisu treści

Filc wazon

Bardzo ładny wygląd wazony wykonane z butelek lub puszek i odczuwalne. Trzeba całą pojemność i kolorowego filcu. Dla ozdoby mogą wziąć przyciski, wstążek lub kulek. Cóż, jeśli masz broń kleju: pozwoli to dobry poprawkę na czuł dekoracji powierzchni. Wystarczy owinąć materiał słoik lub butelkę. Można użyć jednego lub więcej kolorów. Na szczycie filcu przycisków kleju lub taśmy pojemność taśmy. Takie czuł wazony wyglądać dobrze w przedszkolu.
Powrót do spisu treści

Wazon z drewna

Jeśli lubisz naturalne motywy we wnętrzu, to na pewno będzie jak wazon, ozdobione kory brzozowej. W rzeczywistości, wszystko jest bardzo prosta: regularne mogą zawijać za pomocą suchej kory. Jego krawędzie należy po prostu zamknąć pistolet kleju. Jeśli takie urządzenie nie, można użyć prosty, ale mocny klej. Najlepiej jest wyciąć korę z zwalone drzewo. Jednak zamiast kory może być dowolny inny materiał drzewny.

Nawiasem mówiąc, to kolejny oryginalny pomysł – użyć gałązki do dekoracji wazonie. Wystarczy wyciąć plasterki gałązki różnych średnicach. Za pomocą kleju do przymocowania ich do banku, ale w tym przypadku zamiast banki lepszego wykorzystania gliniany garnek. Jeśli wklejanie drewniane koła z cyny, to zaleca się do czyszczenia powierzchni za pomocą papieru ściernego. Pozwoli to lepiej trzymać klej do banku.

Gałęzie mogą być wykorzystywane w różny sposób. Weź oddział różnych średnicach i dać im taką samą długość od dziesięciu do dwudziestu centymetrów, w zależności od samego statku. Zapiąć gałązki razem w jednej tkaninie i owinąć je wokół obwodu słoika. Takie rozwiązanie wymagałoby więcej czasu, jednak wynik wygląda bardzo oryginalnie.

Jak widać, aby zrobić ciekawe, nietypowe i stylowe wazony własnymi rękami nie jest trudne. To nie wymaga wiele czasu i znacznych kosztów finansowych. Jedyną rzeczą, którą trzeba – jest wyobraźnia i chęć tworzenia. Możecie być pewni, że taki prezent będzie mile widziane. Twórczy Ci sukces!

load...