Ważne wtórne i fitness

Zawartość

Osobiście zawsze zapobiega wciągająca naturę. Że taka jest natura chwyta ciężary w środku treningu na siłę, przejażdżki dwugodzinnych na dowolnym polu w środku planu na masę, a następnie dławiki przydatnych kleik w ilości wystarczającej na pokrycie deficytu. Okresowo, staram się zmniejszyć entropię i zrównoważyć ich wiele rodzajów działalności, w pozory planu. Ponadto, dodaje się do zabawy, tak, że wszystko, co mam – działać na zupełnie różne projekty, w tym samym czasie, połączenie naprawy, relokacji i serii podróży. I jako dziecko pojechałem do wszystkich klubów, które były w Pałacu Pionierów, tak. Ponieważ post o znaczenie drugorzędne i piszę przede wszystkim z osobistego doświadczenia. Który, nawiasem mówiąc, doprowadziła mnie do tego, że ja osobiście działa lepiej na niektórych umiejętności sportowych, a nie na pewnych efektów wizualnych.

load...

[Powrót do spisu treści]

Dur i moll w szkoleniu na odchudzanie

Kiedy poproszono mnie, nie wiem, czy pompowanie mięśni skierowany umieściła mnie w swojej internetowej rutyny MRT w wielkim stylu. I, szczerze mówiąc, ja „wisiał” na 10 minut, w rzeczywistości, szkolenia „dla utraty tłuszczu” i „, aby ustawić wagę” jako takie nie istnieje w naturze. Jest on zwykle na zestaw planów i spalanie. Różnica w tym, co się tutaj:

Planu

  • Spalić cały cel – stworzenie odpowiednich niedoborów energii i „utrzymać” masę mięśniową na akceptowalnym poziomie;
  • Pod względem zestawu – stworzenie nadwyżki i dać wystarczającą zachętę w postaci ładunku elektrycznego do mięśni „rosnąć”

W związku z tym ważne jest, aby zaplanować spalanie tłuszczu jest tutaj, że:

load...
  • Równowagi pomiędzy intensywnością treningu siłowego, jej wielkości i wartości subiektywnej, który łączy możliwość odzyskania w niedostatku energii i zwiększyć apetyt po intensywnym treningu. Dlatego szkolenia, nad którymi się śmiejemy w holu (dobrze, wszystko bikini-kołowa z gronem izolacji ćwiczenia na biceps i triceps) naprawdę są bardziej prawdopodobne, aby pracować dla łatwej utraty wagi niż uczciwy „Czy podstawą do odmowy, dobrze, można umocnić swoją bazę w społeczeństwie. ” Bilans jest ustalane indywidualnie. Nie ma jeszcze teoretyczne wyliczenia na ten temat. Dla mnie działa „oznacza w szpitalu” MRT do średnich ciężarów i bez masowego heroizmu, podobnie jak 10 powtórzeń z wagi, które można podnieść 5 razy. Ale na klientach działa inaczej …. Ktoś musi napisać o planach deficytu „prostując nogę w symulatorze,” wybacz wszechświat. Ktoś – pokazują trening gorącym żelazem i całkowicie wykluczyć klasyczną pracę z żelaza.
  • Bilans

  • Pomiędzy odzysku i zwiększenie aktywności fizycznej. Cóż, rozumiem – nie tylko zrozumieć, porady o tym, jak częstsze treningi z forów bilderskih. Co działa na Cutler, nie działa dla większości z nas. Oczywiście, dobrze zbadane na masy ciała bildersky rozłamu w połączeniu z cardio i może „suszy”. Jeśli organizm normalnie śpi, je i sitowie szalonego kiełbasa na biznesie 12 godzin dziennie. Są ludzie, normalne treningi odchudzające 6 tygodniowo, są tacy, którzy muszą cofać do 3 dni odpoczynku, a to, przepraszam, spacerowych. Ponownie, równowaga jest poszukiwany przez selekcję.

[Powrót do spisu treści]

Dur i moll w szkoleniach, aby ustawić

Masę

W ostatnich latach tematem cykli rekrutacji i suszenia stał się bardzo popularny w kręgach amatorów. A jeśli ludzie są więcej mitów na temat spacerów suszy, kobiety „nieznane terytorium” oznacza masę. Przerażające historie zarastanie cellulit do brwi i o tym, jak waga „spacerów” na 15 kg w cyklu trzymiesięcznym. Równie przerażające historie o tym, jak nie ma do 8 razy dziennie i pić każdy posiłek Gainer zyskać co najmniej 2 kg mięśni.

Ważne w planach korekty danych liczbowych lub „Ustaw wagi” jest tutaj, że:

Równowaga między intensywności treningu i możliwości Twojego organizmu. Osobiście uważam – 90% początkujących siłowni nie należy robić pętle w / suszenia, przynajmniej w pierwszych 2 latach eksploatacji. Po pierwsze, konieczne jest pracować nad techniką, wytrzymałość i wydajność zasilania i zaakceptować fakt, że doskonałość magią się nie dzieje. To dlatego, że dla normalnej ludzkiej potrzeby przerostu dość wagi ciężkiej. I żeby doprowadzić człowieka, który nie może usiąść bez wagi, tak aby kolana nie są ograniczane Iksom. Gipertrofiyny zgodnie z planem, do obrażeń ciała. Specjalnie dla dziewczynek – główny powód, że jesteśmy tłuszczu na masę tylko usterki w hali. Jeśli chcesz, aby dostosować kształt treningu w stylu „3 zestawy po 15 powtórzeń,” jeść lepiej na potrzeby i wierzcie w rekompozycję ciała. Na szczęście, dla początkujących jest naprawdę.

Równowaga między podażą i wykorzystania nadwyżki. Co robi swoją młodą osobę, aby ustawić wagę (tak, on jest owsiany Gainer myje dół, nie mniej), to nie jest konieczne, aby zrobić dla Ciebie. Musimy – obliczyć zbilansowaną dietę z niewielką nadwyżką w rejonie 200-300 kcal / dzień. Nie organizuje dziennie ogromny tort, nawet jeśli naprawdę chcesz. A jednak, to lepiej go nie liczą się najbardziej, i idź do dietetyka sportowego. Potem pizza w planie będzie mniej, a białka – tyle, ile potrzeba, aby utrzymać zdrowe i rosną, w końcu.

Wszystko inne, jak cardio lub nie robią, albo nie mają gainer waga – rzeczy mają charakter wtórny. I tak, aby po prostu mocniej figurę, jeśli dane począwszy – nie 20 kg nadwagi i zmęczenia, nie trzeba robić pętle „Weight-suszenie”. Wystarczające jest powiedziane nudne opowiada zdrowego stylu życia, trzy treningu siłowego, kilka lekcji „Cardio” i zrównoważony, nie jest zbyt głodny mocy. Oraz wprowadzone zostaną cykle gdy praca w hali o kilka lat. Cóż, czy zdajesz sobie sprawę, że nie jest to potrzebne i nie są zainteresowani, a guzki w rozwoju nowych umiejętności sportowych.

load...