Watermelon Diet – minus kilka kilogramów plus oczyszczanie organizmu przez 3 dni

Watermelon dieta jest wyjątkowo dobre dla utraty wagi, i oczyścić organizm. Używać słodkich latem jagody na tym, że jest to źródło witamin, substancji mineralnych, przeciwutleniaczy dla organizmu. Do utraty wagi, można użyć mono-diety, lub dodać do każdego spożywanego pokarmu kilka małych kawałków czarnej lub chleb żytni. W tym trybie je optymalnie od 3 do 5 dni (maksymalnie 10 dni).

load...

Zawartość:

Dietetyka o arbuz diety

Korzyści z arbuza i przeciwwskazania dieta

Ludzie, którzy chcą schudnąć, korzystać z różnych sposobów. Najbardziej sztywna różne mono-dieta, których skuteczność została wielokrotnie kwestionowana. Mimo, że ma niesamowite owoce – arbuz, z którymi nie jest zbyt trudne do jedzenia tylko jeden produkt przez kilka dni z rzędu. Berry ma doskonały smak, gasi głód, ma wspaniały zestaw witamin (PP, C, B9, etc.), pierwiastków (potas, fosfor, żelazo, wapń, magnez), cukry lekkostrawne (sacharoza, glukoza, fruktoza) śladowych.

load...

Watermelon – żywność niskokaloryczna. 100 g produktu przypada 27 kcal. Włókno owoców oferty, ma delikatne działanie na narządy przewodu pokarmowego. W uzupełnieniu do powyższego, arbuz zawiera przeciwutleniacz karotenoidów nazwie likopen, co zmniejsza nadmierne gęstość krwi, co zapobiega tworzeniu się płytek miażdżycowych, który ma właściwości przeciwnowotworowe, etc.

Arbuz diety nie jest odpowiedni dla ludzi cierpiących na gruczolaka gruczołu krokowego, odmiedniczkowe zapalenie nerek, cukrzycę, choroby trzustki, zapalenie okrężnicy, jak również tych, którzy mają kamieni nerkowych, wrodzone zaburzenia układu moczowo-płciowego, tendencja do biegunki. Z tej metody odchudzania należy odmówić obecności procesów adhezyjnych pooperacyjnych. Jest wysoce zalecane uprzedniej konsultacji z lekarzem przed uruchomieniem arbuza diecie, zwłaszcza jeśli masz problemy z nerkami.

Warianty dieta

Klasyczna wersja odchudzania za pomocą arbuza – mono-dieta dla 5 dni z całkowitym wyłączeniem innych produktów spożywczych (z wyjątkiem wody, herbata). Dla tych, którzy są zbyt trudne do jedzenia tylko arbuzy może być wskazane, aby umieścić w menu, żyta lub czarnego chleba w ilości dwóch sztuk przy każdym posiłku (nie więcej niż 8-10 dni). W celu określenia ilości arbuza jeść przy stosunku 1:10, co oznacza, że ​​na każde 10 kg masy trzeba wziąć 1 kg jagód. Na przykład, gdy 70 kg 7 kg produktu przyjmowanego dziennie.

Jednakże, dla wielu osób pracujących trudno będzie przeznaczyć 5-10 dni, w tym mono-diety. Powodem jest to działanie moczopędne i aktywacja pocenie się. Można jednak znaleźć sposób – dieta arbuz na 3 dni i punktem kulminacyjnym dla utraty wagi, takich jak weekendy. Arbuz jest prawie w całości składa się z cieczą, jest jednak możliwe zastosowanie mineralnych, zwykła woda, zielona herbata. Należy jednak wykluczyć alkohol.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Dzięki tej diecie nie stawia ścisłych terminów na posiłki. Można zjeść w przypadku głodu, średnio 5-6 razy dziennie. Jednocześnie nie istnieją żadne ograniczenia dotyczące żywności przed pójściem do łóżka. Innym dobrym rozwiązaniem, które pozwala schudnąć z pomocą arbuza – pić świeży sok z jagód. Weź go 4-6 razy dziennie po 100 ml przed posiłkami.

Posiłki przed i po utracie wagi arbuza

Watermelon diety dla utraty wagi jest dobre w czasie żniw szczyt, który przypada w sierpniu-wrześniu. W szczególnie gorące lato, można zacząć od lipca. Wcześniej, nie jest konieczne, ponieważ maksymalne korzyści przyniesie tylko te owoce, które są dojrzałe w warunkach naturalnych, zawierają minimalną ilość azotanów. Watermelon dieta jest dość skuteczny. Średnio odpowiedzialna postawa może stracić około 3-5 kg ​​tygodniowo. W pierwszym dniu redukcji masy ciała odbędzie się wyłącznie kosztem depozytów woda i sól.

Ważnym niuans przygotowuje się do diety i wyjścia z niego, co pozwala utrzymać wynik. Zalecane żywności białka węglowodanów (chude ryby, drób, sery, jajka, warzywa, zioła, zboża). W ciągu tygodnia przed rozpoczęciem codziennego użytku wody-melonów powinni przygotować swoje ciało za pomocą postu dni. Zastosowanie powinny być wszystkie takie same jagody. Po całym dniu jedzenia normalnej diety żywności.

Z diety powinny być w ciągu kilku dni, stopniowo włączając w diecie pierwszych, warzywa, produkty mleczne o niskiej zawartości tłuszczu, a następnie kasza, mięso, drób, ryby. W kolacji arbuzy Menu powinien znajdować się w ilości, która jest obliczana zgodnie z proporcji 1:30, czyli 30 kg na 1 kg wagi potrzebne jagód.

Przed rozpoczęciem jedzenia arbuza ważne jest, aby upewnić się, że to nie nastąpi jagody są nadwrażliwe. Należy pamiętać, że dieta powinna być zatrzymana, jeśli czujesz się źle.

Dodatkowe kilogramy są przyczyną doświadczeń wielu ludzi. Można użyć arbuza mono-diety, co jest dobre, aby oczyścić organizm, aby rozwiązać ten problem. Jeśli to jest bardzo trudne do jedzenia tylko jeden produkt, a następnie dodać do chleba żytniego diety. Jeszcze kilka dni takiej diety dać dobre rezultaty.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...