Watermelon diet: dwie opcje, a właściwa droga z arbuza diecie

Diety są smaczne i soczyste. Najlepszym dowodem na to – arbuz diety, która pozwala tylko 5 dni do utraty trzech do siedmiu dodatkowych kilogramów! Jednakże, nadaje się tylko dla tych, którzy naprawdę kochają te niezwykłe jagody. A korzyści z ciała i to będzie zrozumieć tylko wtedy, gdy owoce będą „poprawne”: brak azotany, metale ciężkie i inne szkodliwe substancje. Najlepszym rozwiązaniem – arbuz z własnego ogrodu. Mimo, że nie może być porównywana z tak smaczne i pachnące zakupione „wieloryb”, ale można być pewnym jego czystości i przyjazności dla środowiska. Dieta arbuz jest jednym z najbardziej proste, smaczne, tanie i dyskretny. To nie tylko pomaga w jak najkrótszym czasie, aby pozbyć się kilku dodatkowych kilogramów, ale również skutecznie oczyszcza organizm z toksyn, więc jest bardzo popularny, nawet wśród osób z prawidłową masą ciała.

load...

Zawartość:

Opinia Dietetycy z arbuza i

Diety.

Watermelon dieta jest dwojakiego rodzaju

Pierwsza opcja: + Arbuz Arbuz ARBUZ +

Dieta przeznaczone do pięciu dni. Podczas pięciu dni w menu powinno być tylko jedno danie: arbuza. Arbuzy należy spożywać na 1 kg masy na 10 kg masy ciała, tj jeśli waga wynosi 70 kg, a następnie dzień należy jeść nie więcej niż 7 kg arbuza. Wszystkie inne gadżety – tabu. Nie istnieją inne ograniczenia dotyczące jedzenia tam. Jedz arbuza o każdej porze dnia i nocy, ale najlepszym rozwiązaniem jest korzystanie z arbuza co trzy godziny, czyli 5-6 razy dziennie. W diecie jest to absolutnie konieczne, aby całkowicie wyeliminować alkohol. Pić w nieograniczonych ilościach jest dozwolone tylko czystej wody (demineralizowanej i niegazowanej) i zielonej godzinę, ponieważ napoje te nie uniemożliwiają proces oczyszczania i nie zaostrza głód.

load...

Druga opcja: ARBUZ + Rye

Chleb

Diety przeznaczony jest do 8-10 dni. Różni się on od pierwszego przykładu wykonania tym, że każdy otrzyma kolejna porcja arbuz, można dodać dwa małe kromki chleba żytniego. Wszystkie pozostałe są wyłączone z diety. Nawet w takim wykonaniu, więcej niż 10 dni w celu spełnienia arbuz diety nie jest konieczne, w przeciwnym razie doprowadzić organizm nie jest dobre, ale szkoda.

Diety dla bezpiecznego zjazdu

Śniadanie: niesłodzone płatki owsiane, plasterek niskotłuszczowego sera twardego, soki niesłodzone lub filiżance kawy.

Obiad: 150-200 g gotowanej ryby lub kurczaka, surówka, oliwą z oliwek.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Obiad: 500-800 gramów arbuza.

Ta dieta musi być stosowana przez dwa lub trzy dni po diecie. Aby skonsolidować wpływ na kolejne 10 dni, zaleca się stosować głównie niskotłuszczowe pokarmy węglowodanowo-białkowe: ryby, kurczaka, płatki, jajka, jogurt, twaróg, warzywa, owoce i zioła.

Co stanowi o skuteczności diety

Arbuza. Wysoka sprawność arbuz dieta polega na silnym działaniu moczopędnym arbuza. W rzeczywistości, te owoce są naturalne moczopędne, 90% składa się z wody. Tylko woda, która nie jest całkiem proste, a najbardziej, że nie żyje. Absorbujące dojrzałe soczyste mięsa, organizm zaczyna aktywnie wydalane przez nerki wszystkich toksyn, toksyn i innych szkodliwych osadów, a wraz z nimi, i tłuszcz tak znienawidzony. W przeciwieństwie do innych leków moczopędnych, czyszczenie arbuz korpus jest w miękki i łagodnie, ale także dobrego użytkowania.

Watermelon przyciąga ludzi nie tylko ze względu na niepowtarzalny smak, ale także cennym związkiem. Zawiera łatwo przyswajalne cukry (glukoza, fruktoza, sacharoza), najważniejsze pierwiastki śladowe, minerały, pektyny, witaminy B, witamina C, PP. Miąższ arbuza zawiera duże ilości kwasu foliowego (witamina B9), niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania układu krążenia i układu odpornościowego. Ponadto, arbuzy są bogate w błonnik, który normalizuje jelit i poprawia trawienie. Ponieważ włókna arbuz jest szczególnie miękki, ma delikatne działanie na przewód pokarmowy. Usta podlewania arbuz pulpa zawiera inny unikalny składnik – karotenoid likopen jest silnym antyoksydantem, który ma właściwości przeciwnowotworowe, spowalnia proces starzenia, zmniejsza lepkość krwi, oczyszcza krew szkodliwych substancji, zapobiega tworzeniu się na ściankach naczyń blaszek miażdżycowych, chroni i regeneruje skórę stosuje się do zapobiegania osteoporozie i chorób wątroby. W ogóle tego arbuza ma niską kaloryczność: 100 g jadalnej części dojrzałego owocu zawiera tylko 27 kalorii.

W arbuz diety najlepiej jest siedzieć na koniec lata – wczesną jesienią, gdy oba zestawy arbuza sezonu. Najprostszym sposobem, aby spełniać arbuz diety w czasie upałów: arbuz jest spożywane z hukiem, a ciało zostanie oczyszczone nie tylko przez układ wydalniczy i potu przez skórę. W przeciwieństwie do różnych napojów w czasie upałów arbuza nie tylko kompensuje straty w płynach ustrojowych, a także mikroelementów. Paski jagoda jest bogaty w niezbędne substancje, takie jak fosfor, żelaza, wapnia i potasu. Szczególnie dużo magnezu w miąższu melona, ​​który wyświetla się nadmiaru złego cholesterolu, dzięki czemu skóra jest bardziej elastyczna i stonowanych mięśni, normalizuje funkcjonowanie nerek i wątroby oraz stabilizuje ciśnienie krwi.

Korzyści z arbuza diety

  • Główną zaletą arbuz diety jest jego łatwe przenoszenie, bez poczucia ostrego głodu, który nieuchronnie dąży osoba podlegająca ścisłej ograniczającego mono-diety. Jeść melony mają jeden, ale można to zrobić w dużych ilościach i bez żadnych ograniczeń czasowych, jeszcze przed pójściem do łóżka (jeśli nie boją się perspektywą przerywania snu na następny wyjazd do toalety).
  • Kolejną zaletą arbuza dietę ze względu na wysoką wydajność, która zostanie wprowadzona w jak najkrótszym czasie.
  • Dużym plusem jest prostota metody, które nie wymagają ciągłego liczenia kalorii i głodu. Głównym wymogiem – stosowanie dużych ilości arbuza – 1 kg miąższu dojrzałych jagód na każde 10 kg masy ciała.
  • Krótki dieta pozytywnie wpływa na ogólną kondycję organizmu: toksyny, toksyny, zanieczyszczenia i osady, normalizuje przemianę materii i przewodu pokarmowego.

Wady ulga waga z arbuza

  • Główną wadą arbuz diety jest niemożność jej wniosku o łamanie czynności nerek i układu moczowego (odmiedniczkowe zapalenie nerek, kamica nerkowa, niewydolność nerek), a także cukrzycy. Wynika to z tego, że całe obciążenie na oczyszczania ciała w czasie diety zatrzymać się na nerki, które w obecności odchylenia po prostu nie może znieść. Wstępne konsultacje lekarz nie przeszkodzi nawet zdrowych ludzi.
  • Niekwestionowanym arbuz dieta netto, a jej sztywność, co wymaga użycia tylko jednego z arbuzami. Jednak w lekkich możliwości ewentualnego włączenia do diety małej ilości suszonego chleba żytniego, ale ma niewielki wpływ na sytuację, a także rozszerza dietę.
  • W pierwszych dniach odchudzania się nie stanie z powodu utraty tkanki tłuszczowej, a przez wydalanie nadmiaru płynu.
  • Silne działanie moczopędne jest trudne do pogodzenia z nasyconych harmonogramu pracy, więc wskazane jest przeznaczyć dni wolne od pracy na diecie arbuza.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...