Warunki parkowania pojazdów. Porady dla początkujących auto-Lady

Zakup upragniony samochód i dostać się długo oczekiwana jazdy, najbardziej niedoświadczony auto pani mieć trudności podczas parkowania. Trudno nazwać w kieszeni parkowanie na parkingach, inni zostawić swój „żelazny koń” w podwórku jego domu, a następnie nie może iść, ponieważ podróż jest utrudnianie innym nieprawidłowo zaparkowanego samochodu.

load...

A kierowcy trzecie początkujący nie są dobrze poznane zasad ruchu drogowego, regularnie otrzymywać kary za parkowanie samochodów na przejściach dla pieszych, w miejscach publicznych, przystanki autobusowe. Jak uniknąć wpadnięcia w takiej nieprzyjemnej sytuacji, która powoduje negatywne emocje tylko męskiej części kierowców? Odpowiedź jest prosta – trzeba dokładnie przeanalizować zasady parkowania pojazdów, umożliwiając lub zakaz zatrzymywania lub parkowanie w niektórych miejscach, a potem zawsze ściśle przestrzegać instrukcji. I starają się zrobić to w każdej sytuacji, nawet jeśli są dobrze, bardzo dużo w pośpiechu i że za kilka minut z urządzeniem niczego nie wydarzy.

Jak zaparkować samochód na ulicy?

Kiedy jesteś w pośpiechu, w interesach, staraj się nie zostawić samochód na ulicy, zwłaszcza w dużych miastach, nie bądź jak niezdyscyplinowanych kierowców, którzy preferują to alarm i zostawić samochód na jezdni. W przeciwnym razie nie będzie musiał tylko zapłacić grzywnę imponujące, ale spojrzeć na samochód dla całej pola karnego miasta, jako oddanych w nieodpowiednich miejscach samochodów można odebrać laweta.

Zawsze zwracać uwagę na znaki, które umożliwiają lub zabraniają parking. Należy pamiętać, że w zimie i wczesną wiosną w wielu obszarach metropolitalnych na parkingu przydrożnego jest dostępny tylko w niektóre dni – parzyste, czy nieparzyste. Jest to niezbędne dla normalnej jazdy pług śnieżny lub innego sprzętu specjalistycznego.

Jeśli jesteś już przyzwyczajony do mieszkają w pobliżu znaku „zakaz zatrzymywania”, wyjaśniając nielegalnego czynu i decyzja natłoku bardzo ważnych kwestii, albo potrzebą szybkiego pasażerskiego drop-off, aby wykorzenić ten zwyczaj. Spróbować zmusić się jeździć dalej i szukać bardziej odpowiedniego miejsca do zaparkowania. Z biegiem czasu, będziesz automatycznie wybrać odpowiedni punkt na parkingu.

load...

Pamiętaj, że parking jest zabronione, nie tylko na przystankach autobusowych oraz w pobliżu przejść granicznych, ale również na mostach, a także na platformach, więc gdy planuje się na wycieczkę po mieście, pozostawić swój samochód na parking płatny. Ale nie zapominaj, że zapłata za pracę swojego konia „żelazo” pad nie uratuje samochodu przed uszkodzeniem, a odpowiedzialność za jego integralności nie będzie ponosić żadnej. Można zostawić samochód na specjalnie dedykowanych obszarach w pobliżu sklepów i supermarketów jest absolutnie za darmo na tych samych warunkach, oszczędność środków własnych.

Jak prawidłowo zaparkować samochód na podwórku?

Jeśli nie chcesz, każdej nocy, aby odpędzić swój samochód na parkingu lub w garażu na pastę rano po opuszczeniu domu można uruchomić silnik i iść do pracy, lub w innych przypadkach, na własne ryzyko zostawić samochód w nocy na dziedzińcu. Ale nie do pracy w godzinach porannych z nieprzyjemnymi sytuacjami, gdzie nie można wziąć samochód i idź do miasta, poznać zasady parkowania w podwórzach domów nawet w momencie uzyskania prawa jazdy. Jeśli dom jest zbudowany kondominium, zapytać na spotkaniu kwestię lokatorów korzystać lokalne, a miejsca, gdzie można zaparkować samochód swobodnie.

W miejscach, gdzie lasy zielony nasazhden6iya lub wyposażone trawniki, samochód nie może odejść, nawet jeśli nie jest to wyraźnie określone w niniejszym Regulaminie i wspólnym terytorium. Parking jest bardzo niepożądane w miejscach, gdzie jest to możliwe, aby zablokować przejście do budynku mieszkalnego, umieścić przejście innych prywatnych pojazdów lub pojazdów specjalnych, a także na chodnikach. Parking w podwórzu, należy zwrócić uwagę na lokalizację sklepów domu, drzwi serwisowych, które złożyły rozładunku lub załadunku towarów, zgodnie z zasadami samochodów osobowych mogą parkować tylko w odległości dziesięciu metrów od drzwi.

Jak parkować w odwrotnej kolejności?

Oprócz analizy miejsc i miejsc, gdzie można zostawić samochód na krótki lub długi okres czasu, należy poznać zasady odwróconej parkingowych i umiejętności pracy po przyjeździe w kieszeni parkingu. Sytuacja ta jest dobrze rozgrywa się we współczesnych szkołach jazdy, gdzie programy szkoleniowe są przeznaczone dla kobiet kierowców. Jeśli już udało się uzyskać prawo jazdy, konieczne jest, aby znaleźć specjalne kursy mistrzowskie, gdzie w ciągu kilku lekcjach będziesz uczyć się sztuki popularnej „policji parkowania”.

Co to jest „policyjny parking”? Jest to tradycyjny parkowanie tyłem, który odbywa się w kilku etapach, ale pozwala szybko przejść do zajmowanej powierzchni. Ta umiejętność na pewno się przyda, zwłaszcza w ciemności, w sytuacjach, w których po prostu trzeba zostawić samochód w nieznanym miejscu. Aby dowiedzieć się, jak manewrować w odwrocie, dobry, wyregulować lusterko wsteczne, inaczej zamiast oglądania okolicę trzeba będzie rozważyć niebo.

Przy odpowiednim dostosowaniu wnętrza lustro powinno pokazać stronę swojego samochodu, a głównym powierzchnia lustro pokaże jezdni znajduje się za samochodem. Należy zwrócić szczególną uwagę na ustanowienie właściwej lusterko wsteczne, jak to będzie twój główny asystent podczas parkowania „policja”. Nie zapomnij, że gdy zatłoczone bagażnik lub odebrał w samochodzie kilka samochodów osobowych muszą prosyadet, więc regulacji lusterka muszą być ponownie uruchomiony.

Zasady parkowania równolegle i prostopadle

Chcąc zaparkować swój samochód w mieście – na uboczu, na krawężnik lub na utwardzonej powierzchni między dwoma nieruchomego pojazdu, stosując technikę parkowania równoległego. Najtrudniejszą częścią własnego uznania topi swoje pragnienie, aby wycisnąć samochód w bardzo ograniczonej przestrzeni, a następnie po zakończeniu manewru z przodu i tyłu „Iron Horse” pozostanie minimalna odległość od innych samochodów.

Ale ten manewr może nauczyć się wykonywać „doskonale”, musimy tylko trenować duży park na stronie internetowej i uzyskać odpowiednie umiejętności. Spróbuj zadzwonić w obszarze pomiędzy dwoma samochodami na przekątnej, w tym kopii zapasowych i idzie do kieszeni parkingu. W czasie manewru lewy rogu tylnego zderzaka powinny być prawie płasko na zderzaku samochodu, stojąc z tyłu, a tuż koło samochodu będzie blisko krawężnika.

Pamiętaj, że nie jest konieczne, aby dotknąć granicy koła, jak to ma miejsce w samochodzie jest o wiele trudniejsze manewrowanie podczas parkowania. Następnie wystarczy obrócić pokrętło w prawo, aż zatrzyma się i ostrożnie podejść do samochodu, który jest zaparkowany w przód. Następnie skręcić kierownicę w lewo, cofnąć się i spróbować wyrównać swój samochód tak, że jest równolegle do krawężnika.

Prostopadłe parkowanie jest uważany za najtrudniejszy opcja, czek na parkingu na pochyłości. Tutaj musimy przede wszystkim starać się nie zaszkodzi samochód znajdujący się na parkingu, na przemian wykonanie kilku manewrów. Ale po opanowaniu zasad i techniki równoległej i prostopadłej parkingu, nie będzie boi się trudności, ponieważ realizacja wymagań przepisów pozwoli Ci zaoszczędzić od płacenia kar i szukać w całym mieście ewakuowano maszyn i umiejętności odpadów pozwoli zaparkować samochód, nawet w ograniczonym zakresie.

load...