Warszawa, dzieci i kliniki weterynaryjne

Wiadomo, że moda to nie tylko ubrania, buty i kolor włosów, ale także zwierząt. Raz ludzie widzieli w telewizji swoje ulubione gwiazdy, uczestniczy w różnych wydarzeniach społecznych z małym lapdog, popyt na nie wzrósł wielokrotnie, zwłaszcza wśród płci pięknej. I inni, jest fanem słynnego polityka, nie mógł się oprzeć Labrador, a teraz są one również bardzo popularne.

load...

Wiele nabycie psa, nie sądzę, że jest to żywa istota, która może być chory i być może w niedalekiej przyszłości, właściciel będzie musiał znaleźć ogłoszenia: „demodectic świerzb traktowanie psów” Po tym wszystkim, nawet mały pies – nie zabawka, w którym można po prostu wymienić baterię w razie kłopotów. Ale inny, poważniejszy problem występuje, gdy dziecko pojawia się w rodzinie. Poprzez zakup psa w młodości chłopca czy dziewczynki nie patrzeć daleko w przyszłość i czworonożnych przyjaciół (z zastrzeżeniem obchodzi zasady) żyć przez długi czas, a ich właściciele mogą w tym czasie nie tylko stworzyć własną rodzinę, ale także myśleć o wyglądzie dziecka.

W tym przypadku, gospodyni mały piesek może mieć obawy, że dziecko może uderzyć ją „dziewczyną”, tak, że będzie musiał znaleźć odpowiedź na pytanie „zwichnięcie w leczeniu psów.” Ale właściciele większych ras przeszkadzać inne myśli: jak przyjąć psa odwiedzenie rodziny „konkurenta”, nie byłoby „sceny zazdrości”? Tak, i krewnych ze swoimi znajomymi zacząć powiedzieć przerażające historie o tym, jak na psa z „sąsiadów lubię dziecko i ugryzł go.

Najważniejsze w tej sytuacji – nie panikuj i, oczywiście, nie starają się pozbyć psa. W pierwszej kolejności, szczególnie rygorystyczne wymagania muszą być obecne, aby obserwować stan zdrowia nie tylko ludzi, ale także czworonożnego przyjaciela. Ale raczej, że jest to wymóg dla właścicieli. Jeszcze przed pojawieniem się noworodka w domu, konieczne jest, aby trzymać psa worming robaki. I nawet jeśli wcześniej nie miała problemów ze zdrowiem, poszukiwanie najbliższej przychodni wystarczy wpisać w wyszukiwarce „kliniki weterynaryjnej w Warszawie.” Nie trzeba sprawdzić pod kątem obecności pcheł pies, który może również zarazić swoje robaki. Dopóki dziecko jest rok, najlepiej codziennie wycierać czworonożnego przyjaciela wilgotną ściereczką. Po tym okresie – tak często, jak to miało miejsce przed pojawieniem się dziecka w domu.

Aby pojawienie się w domu dziecka nie ma żadnych konfliktów w komunikacji z psem, trzeba myśleć z wyprzedzeniem o stylu jej wychowaniu i jak dobrze właściciel zna swojego zwierzaka. Częściej niż nie, problemy pojawiają się, gdy pies jest używany tylko czuć się w centrum uwagi ze strony właścicieli. Jeśli pies nie od razu zabiera sympatię dla dziecka, nie zmuszaj go do siły (szczególnie dużych ras) zakochują się w niej i znosić wszystkie dziecinne figle. W takiej sytuacji lepiej jest, aby nie zakłócać lub być niepotrzebne inicjatywę. W przeciwnym razie, nałożenie niepotrzebnego dziecka może wywołać agresję ze strony zwierzęcia. Istnieje wiele przypadków, gdy pies nie objawiać się najpierw w odniesieniu do uwagi dziecka, a następnie (gdy dziecko dorasta i zaczął dbać o niego), stał się prawdziwym prawdziwym przyjacielem.

load...

Pożądane jest, idąc na spacer z dzieckiem, i zabrać ze sobą swojego psa. Dopóki dziecko śpi, to będzie możliwe, aby zwrócić uwagę na nią, z nią bawić, bez poświęcania czasu prywatnego. Najlepiej, aby zmniejszyć możliwość wystąpienia konfliktu, pożądane jest, nawet przed dom będzie dziecko, aby zmienić swoją codzienną rutynę, biorąc pod uwagę, co to będzie, i skorygować ewentualne braki w wychowaniu psa.

load...