Warkoczyki afrykańskie

Raz widziałem chwytliwe afrykańskie warkoczyki na ulicach polskich miast może być dość rzadkie, a nawet wtedy – tylko przedstawiciele innych narodów. W pewnym takim nietypowym wyglądzie spowodowane radość w innych – co najmniej zastanawiające. Jak wymiana kulturalna pewnie nabiera tempa, warkocze przestało być egzotyczne polskich piękności. I jak tradycyjne „popyt tworzy podaż” nie został odwołany, możemy śmiało powiedzieć, że liczba wykwalifikowanych rzemieślników i salonach kosmetycznych, które mogą warkocz warkocze, nieubłaganie rosną.

load...

Dla właściwego zrozumienia tego, co warkocze, należy zauważyć, że nie każda fryzura, w których istnieje duża liczba warkocze można uzyskać definicję Afryki. Jeśli tylko warkocze są tkane z włosach – raczej uzbeckiej wersji tkania. Afrykańskiego wymaga użycia dodatkowych nitek tkanych na włosach, co daje grubość przewodu wielożyłowego i objętości, co oplot nie jest płaskie i zwarte i elastyczna. Dlatego, aby uzyskać dokładnie afrykańskie warkoczyki, jak je utkać – trzeba koniecznie wiedzieć.

Weave plecionki

Zastosowanie dodatkowych materiałów umożliwia splot warkocze z włosów o dowolnej długości, od 3 cm, przede wszystkim – do mocowania nici. Dłuższe włosy wplecione w oplocie z przędzy. Doświadczony mistrz musi koniecznie zbadać swoje włosy i ocena grubości nici, który jest lepszy w użyciu, ponieważ struktura i stopień wytrzymałości włosy w ogóle inaczej – cienki korzystne jest stosowanie drobne wątki, tak aby nie zwiększać obciążenia na korzeniach włosów.

Wiele z nich martwi się o wytrzymałości warkocze mocujących. To wszystko zależy od umiejętności osoby wykonującej żmudnej pracy. Odpowiednio przymocowane za pomocą specjalnych przędz węzłów nie są możliwe do poślizgu, ponieważ warkocz będzie trzymać i zachowują swój pierwotny wygląd. Wykwalifikowany personel techniczny jest zawsze gotów ręczyć za jakość tkania.

Wybierz kolor plecionki afrykańskich z różnych opcji, nie potrzeba wiele. Niektórzy wolą jeden kolor splot, splot innych kontrastujące kolory. Oczywiście, najbardziej naturalny i objętość są plecionki z kilkoma bliskich odcieni. Przy odpowiednim tkackich takich warkocze nie wygląda krzykliwe i stylowy. Ponadto, efekt miękkiego barwienia może nosić warkocze dłużej. Ponieważ włosy rosną korzenie stają się widoczne po kilku miesiącach, a jeśli różnią się one znacznie od koloru splecionych nici albo będzie trzeba usunąć warkocze w ogóle, albo warkocz nowy. Podobne kolory nie dają takiej uderzający kontrast.

load...

Warkocze pielęgnacji

Wiele z nich jest przerażona perspektywą szczególną opieką warkocze afrykańskie. Należy zauważyć, że nie ma specjalnych procedur, nie zapewniają. Umyj włosy mogą być zwykły sposób, a ze swoim zwykłym tempie (posiadacze wielu afrykańskich plecionki stwierdzić, że procedura ta jest wykonywana znacznie rzadziej. Uważamy, że sprawa czysto indywidualna). W pierwszych dniach po fryzura można zaobserwować bóle głowy i niezwykłe doznania w szyi, które można przypisać do zwiększonego obciążenia kręgosłupa. Kilka dni później ciało przyzwyczaja się do niego.

Niektóre pamiętać, że warkocze nawet pomóc im utrzymać prawidłową postawę. Rozwiewając obawy utraty włosów, mistrzowie twierdzą, że po usunięciu z Afryki warkocze liczba utraconych włosów nie przekracza co tracimy w procesie odnowienia naturalnego. Ze względu na fakt, że podczas noszenia włosy nie mają możliwości swobodnego upadku, utrata następuje natychmiast po usunięciu warkocze, ponieważ liczba straconych w momencie włosy mogłyby przestraszyć.

Jeśli nie możesz zdecydować, co dokładnie chcesz warkoczyki afrykańskie, zdjęcia znajdą wiele odmian tej fryzury. Kiedy już w końcu zdecydował, że zamierza warkocz warkocze, główne pytanie sprowadza się do wyboru wykwalifikowanego i doświadczonego specjalistę, który może pracować w salonie kosmetycznym, a także w domu. Lepiej zaufać zalecenia przyjaciół i znajomych, aby badać opinie w Internecie, tak dalece jak to możliwe, aby ocenić poprzednią pracę mistrza i zgodzić się na wcześniejsze konsultacje, podczas których kapitan będzie patrzeć na włosach i ocenić zakres prac.

Należy rozumieć, że siatki z plecionek afrykańskich – jest pracochłonne i dość długo. W zależności od długości i objętości, może to trwać od 5 do 15 godzin. Dlatego mistrz musi zapewnić, że klient i siebie do okresowego wypoczynku. Jeśli postawisz na warkocze – jak je tkać, powiedz panu. Kształt plecionki, a następnie w zależności od postaci, w której będzie można się po nosić włosy. Na przykład, może to być zbierane w wysokiej lub niskiej kucyk, pozostawić luźne lub wiązek.

Wśród niewątpliwych zalet Afryki warkocze można nazwać łatwy Stacking, znaczna ilość (jeśli twoje włosy – raczej cienki, aby pomóc w warkocze włosy żywy i objętość). Ponadto, warkocze – to świetny sposób na układanie gorące letnie wakacje.

Jeśli zdecydujesz się warkocz warkocze, eksperyment, ale nie zapomnieć o ważnych zasadach:

  • Zastaw piękno włosów – jest to dobry mistrz, więc udać się do ich wyboru odpowiedzialnie. Zgadzam opcji tkania i dobór materiałów. Omów sposoby stylizacji i pielęgnacji warkocze.
  • Chociaż plecionki i pozwolić, aby umyć włosy rzadziej niż zwykle, nie jest konieczne, aby doprowadzić do skrajności.
  • Jeśli praca lub styl życia nie pociąga za sobą takie eksperymenty powinny albo całkowicie porzucić ideę plecionki afrykańskich, albo ograniczyć je do wariantu najbardziej konserwatywnym (bez kontrastu barw).

Jeśli już umówiłem się do pana, należy pamiętać, że czas i miejsce na eksperymenty, zawsze jest najważniejsze, że pokrywają się one z perspektywami i sprawia, że ​​nie tylko znaczne i żywy, ale bardzo stylowy i harmonijny!

load...