Wargi sromowe plastikowy

Niektóre kobiety są w stanie naprawdę cierpią z powodu faktu, że ich ciało nie pasuje lekko obciążony z kanonów piękna. Ponadto wadą, która jest nawiedzany przez kobietę może być z dala od wścibskich oczu, ale jego istnienie mógłby ją powstrzymać ustanowienie prywatności. Jeśli kopać głębiej w problem, możemy dowiedzieć się, jaki rodzaj kobiety do jej narządów płciowych jest często nie mniej ważne niż dla mężczyzn. Więc nie było wiele intymnej tatuaż, piercing, różne intymne fryzury, a potem nadszedł czas na kameralnym zabiegu.

load...

Że chirurdzy plastyczni mogą pomóc zmniejszyć lub powiększyć wargi sromowe, ponieważ jest to wielkość fałdy skóry zależy nie tylko od swoich estetyki ciała, ale również zdrowie. Jeśli kwestia ta ma znaczenie dla ciebie, ale ty wciąż nie zdecydowali się na operację, zobacz zdjęcia z dziewczynami przed i po zabiegu.

Najważniejszą funkcją warg sromowych, które znajdują się na brzegach szczeliny płciowych, kontroli zakażeń pochwy lub jakiegoś uszkodzenia. Ponadto, wargi sromowe pomagają utrzymać tę samą temperaturę i trzymać specjalny nawilżający tajemnicy.

Zbyt mało lub, wręcz przeciwnie, duża wartość warg sromowych może znacznie zakłócać normalnego funkcjonowania organizmu. W związku z tym, może okazać się niewygodne, a czasami nawet choroby układu rozrodczego. Kameralny tworzyw sztucznych – nie jest to trudna operacja, ale oczywiście wymaga precyzji i wyśmienitą poczucie profesjonalnego chirurga, więc zapytaj przed podjęciem decyzji o operacji, takich jak plastikowe opinii sromowymi pacjentów, którzy już eksploatowanych na tym lekarza. Zalecenia wdzięcznych kobiet i dziewcząt pomoże Ci podjąć decyzję w sprawie tej niezwykłej operacji. Jest mało prawdopodobne, że nie będzie niezadowolony pacjenta, obok tej operacji.

Podobnie jak każda inna operacja, istnieje szereg przeciwwskazań Plastyka. Operacja ta nie może być przeprowadzona w obecności chorób zapalnych układu rozrodczego kobiety. Niedopuszczalne jest, aby przeprowadzić operację, jeśli nie jest chorobą przenoszoną drogą płciową lub jeśli pacjentka jest w ciąży. Wszystkie te okoliczności, konieczne jest, aby poinformować lekarza na badania wstępnego.

load...

Przed intymnej warg sromowych plastycznej w dowolnej przychodni będzie musiał przejść szereg badań. Obejmują one analizę moczu, badania krwi na HIV i chorobami przenoszonymi drogą płciową, zapalenie wątroby, etc. Domu, przed udaniem się do operacji, konieczne jest, aby golić włosy łonowe w obszarze warg sromowych. Operacja będzie wykonywana w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym, w zależności od chęci.

Przed zabiegiem, lekarz będzie zrobić migawkę do warg sromowych po zabiegu, gdy obrzęk ustępuje, można porównać przed i po zdjęcia i ocenić wynik. Po chirurgii plastycznej warg sromowych intymnych zdjęć na pewno będziesz zadowolony.

Plastikowe sromowe minora

Posiada chirurgów plastycznych kobiety uciekają się do wcześniej wyłącznie w celach medycznych oraz w związku ze zmianami związanymi z wiekiem. Dziś chirurgia plastyczna nie jest już elitarna środki, aby zachować i przywrócić piękno, a kobiety zaczęły go używać nawet w celu zwiększenia atrakcyjności seksualnej.

Najczęściej kobiety nie są zadowoleni z wyglądu warg sromowych mniejszych. Ci, którzy odważyli się intymnej Plastyka warg sromowych mniejszych są zazwyczaj dobre opinie.

Przyrody, wargi sromowe są rzadko symetryczne, ale z wiekiem, z gwałtownej aktywności seksualnej, jest tzw wydłużenie lub wydłużenie warg sromowych mniejszych. Chirurgia plastyczna do warg sromowych mniejszych osiągnie prawie doskonały anatomiczny symetrię.

Pragnienie, aby mieć schludny wargi sromowe, które byłyby całkowicie ukryty za duże, pojawia się w wielu kobiet, a w tym przypadku chodzi o akcji ratunkowej, aby je zmniejszyć. W niektórych przypadkach problem może być rozwiązany poprzez zwiększenie wargami sromowymi specjalnym żelem biopolimerową. Tak więc, nie jest wzrost bezbolesny wargi sromowe, a ich wielkość będzie utrzymywany przez 2-3 lata. Potem manipulacji musi być powtórzony. Jednak coraz częściej, aby osiągnąć rezultat, musimy zrobić operację warg sromowymi. Wykwalifikowani chirurdzy usunięto nadmiar materiału, tworząc małe wargi kształtu i rozmiaru, który odpowiada estetycznym idei pacjenta. Nadmiar tkanki obcięty w kształcie litery V lub liniowy, z naturalnym krotnie na krawędziach warg sromowych znikają lub zachowania naturalnej składającego.

Pomimo faktu, że większość klientów są skłonni do wykonania zabiegu w celu zmniejszenia warg sromowych, w niektórych przypadkach, na życzenie klienta może przeprowadzić procedurę mającą na celu zwiększenie warg sromowych mniejszych. Takie operacje są przeprowadzane bardzo często, ze względu na estetyczny rezultat można argumentować, ale ilu ludzi – tyle opinii. Niektóre kobiety lubią go tak wygląd swoich narządów płciowych. W tym przypadku, najlepszym sposobem – aby wejść do dołu żelu wargi sromowe biopolimerów, które zwiększają fałdy skóry.

Operacja zmniejszenia warg sromowych mniejszych, jest dość prosta i może być przeprowadzona nawet w znieczuleniu miejscowym. Zatem rozwiązanie znieczulający należy wprowadzić bezpośrednio do tkanki warg sromowych. Ale można wybrać w znieczuleniu ogólnym, które wybierze konkretny typ samego lekarza, w zależności od stanu zdrowia, preferencji i cech. Ponadto, wybór znieczulenia zależy od tego, jak ciężka będzie operacja. Gdy plastikowy z warg sromowych mniejszych, warg sromowych w szwach strefy pokrywają bioresorbowalnych wątki, aby uniknąć nieprzyjemnego procedurę w celu usunięcia szwów. Lekarz może przepisać antybiotyki w celu zapobiegania zapaleniu i zapobiec infekcji. W okresie pooperacyjnym, po kameralne plastiku mniejszych warg sromowych, trzeba stale wykonywać przetwarzanie stawów polowych. Po raz pierwszy to lepiej dać go do specjalistów w placówce medycznej, a następnie skontaktować się z pielęgniarką wszystkie instrukcje obsługi szwy i obszary działania, możliwe jest przeprowadzenie postępowania w domu na własną rękę. Po zabiegu, plastikowe zdjęcia warg sromowych mniejszych warg, które sprawią, że lekarz będzie wykazać, jak bardzo zmieni wygląd warg sromowych. Będzie to wystarczy porównać ją z fotografii wykonanej przed operacją.

Oczywiście po raz pierwszy poczujesz się trochę bólu, ale, jak również obrzęk w większości przypadków znikają pod koniec pierwszego tygodnia po zabiegu. Wraz ze wzrostem ilości operacji, obrzęk może być silniejszy i będzie utrzymywać się przez około dwa tygodnie po zabiegu.

Najlepiej jest przeprowadzić operację natychmiast po menstruacji. W ciągu pierwszych 6-7 dni po zabiegu korzystnie mniej siedzieć na proces gojenia odbyła się szybciej.

Plastikowe wargi sromowe

Czasami trzeba trzymać plastyczna warg sromowych. Operacja ta jest zazwyczaj bezpośrednio związane z bezpośredniego powołania warg sromowych. Ich celem jest pokrycie wargi, w celu utrzymania niezbędnej reżim temperaturowy zakażeń narządów płciowych i zapobieżenia penetracji pochwy. Istnieje szereg wskazań medycznych do plastikowej warg sromowych, na przykład nadmierne rozluźnienie ich wartości lub spowodowane porodem lub po prostu ze względu na zmiany związane z wiekiem. W rejonie wargami sromowymi możliwe jest również wykonywanie wzrost lub spadek w fałdach skórnych, w zależności od życzenia klienta.

Aby zwiększyć wargi używa własnej tkanki tłuszczowej lub niewielką ilość żelu biopolimerową. Jeśli wielkość warg sromowych więcej niż pacjent chce, sytuacja jest nieco bardziej skomplikowana. Nadmiar wargi tkanki tłuszczowej pobranej od liposukcji – za pomocą dużej igły, chirurg robi małe nakłucia w skórę, przez które, za pomocą specjalnych urządzeń, lekarz usuwa tłuszcz. Spójrz przed warg sromowych Majora zdjęć Plastyka dziewcząt przed i po zabiegu należy myśleć o wyniku operacji.

Jeżeli po porodzie, lub ze względu na starzenie się warg sromowych ugięcie to jest konieczne w celu usunięcia nadmiaru skóry, a nawet wtedy dostosować kształt. Warga pomoże Ci zdobyć zaufanie własnej atrakcyjności.

Okres pooperacyjny i skutki operacji

Każda z tych procedur (operacja zmniejszenie wargi lub ich zwiększoną) wymaga około 40 minut, nie ma. Może być zwolniony ze szpitala w pierwszym dniu po operacji, ale w ciągu kilku dni będzie musiał pozostać w szpitalu. W ciągu 4-5 dni trzeba będzie wziąć antybiotyki, możliwy niewielki dyskomfort, obrzęk, ból podczas ruchu lub małych krwotoków. Tydzień później, trzeba pojawić się na zaplanowanego skanowania do lekarza. Przez następne 2-3 tygodnie, trzeba będzie zrezygnować z sauny, baseny, siłownie i obiektów sportowych, a także aktywności seksualnej. Blizny po operacji, aby leczyć dość szybko, dzięki dobrej cyrkulacji krwi w tym obszarze.
Całkowicie rany zagoją się w ciągu 3-4 tygodni, a ostateczny wygląd warg sromowych, można docenić ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ale jak wiadomo, nawet najprostsza operacja niesie ze sobą ryzyko powikłań, choć zdarza się to bardzo rzadko. Jednym z możliwych powikłaniem jest obrzęk tkanek miękkich w obszarze warg sromowych, mały krwiak lub po prostu dyskomfort.

Wśród możliwych powikłań po plastikowej warg sromowych, można zauważyć, dyspareunia – bolesny stosunek płciowy ze względu na zwężenie pochwy, niewielki asymetria warg sromowych, jest stale otwarte wejście do pochwy. Powikłania te są rzadkie i mogą być usunięte.

Wybierając metodę wargowej bardzo ważne indywidualne podejście do pacjenta jak najbliżej estetycznych idei pięknego ciała. Czasami powodem leczenia u lekarza może być dyskomfort podczas noszenia ubrania lub sportu. To staje się obecnie coraz więcej kobiet, które sprawiają, że plastyczna warg sromowych i byli zadowoleni z rezultatów. Nie wstydź się, aby zająć się tym problemem do lekarza. Pamiętaj, aby pomóc Ci poczuć się bardziej seksowne i bardziej atrakcyjnym kosztem prostego i stosunkowo niedrogi operacji. Ponadto, będzie można znacznie poprawić jakość życia seksualnego, ponieważ znikają problemy mechaniczne, ze względu na nadmierną długość warg sromowych mniejszych.

load...