Wanny do paznokci w domu

Bath – jest to bardzo prosta i przyjemna procedura, która pozwala na dźwięk i poprawiają ukrwienie skóry rąk i zrobić mocniejsze paznokcie. Wskazane jest, aby przeprowadzić tę procedurę raz w tygodniu. Jeśli jest to konieczne, aby złagodzić szorstką skórę wokół paznokci, konieczne jest, aby wziąć ciepłą kąpiel z pianką. Optymalna temperatura wody – 40 stopni.

load...

W celu zapobiegania złuszczanie skóry, należy użyć wywaru z rumianku lub kory dębu. Jeśli chcesz, aby paznokcie gładkie, trzeba podjąć regularne kąpiele wykonane z solą i olejem roślinnym. Dla dziewczyn, które złuszczają paznokcie najlepszym rozwiązaniem – to kąpieli olejowej. Do wzmocnienia paznokci, można dodać wodę mineralną i użyć kąpiele solne. Jeśli paznokcie są rozwarstwione i złamany, to będzie użyteczne ekstrakty jodu z olejków eterycznych.

Najlepsze przepisy kulinarne z podajników

 1. Bardzo użyteczne kąpiele kontrastowe do paznokci. Po pierwsze, trzeba wybrać ciepłą wodę i trzymać go w dłoniach przez 30 sekund. Następnie pół minuty – w zimnej wodzie. Powtórzyć postępowanie powinno być 10-20 razy. Można trzymać się za ręce minutę w gorącej wodzie, a następnie taką samą kwotę – w zimnej wodzie. W tym przypadku wystarczy ją powtórzyć dwa lub trzy razy. Koniec ramienia powinna być płukane w zimnej wodzie.
 2. Nawilżająca kąpiel. Należy wziąć seler i gotować przez pół godziny. Następnie, otrzymany bulion dodaje się do wody.
 3. Kąpiel przed pocenie się rąk. Znak 1 filiżanka ocet i jeden litr wody, łyżeczka soli litr wody i łyżka bulionowej i kory dębu na litr wody. Optymalny czas trwania leczenia – od pięciu do dziesięciu minut.
 4. Co jeśli skóra jest bardzo sucha i nieczuły? Oczywiście, powinno być kąpiel domu na paznokcie i dłonie, łokcie. Za procedurę, należy podjąć wysokiej jakości olej roślinny i podgrzać. Następnie skóry delikatnie wysuszenia mokrego ręcznika, ale ważne jest, aby nie wytrzeć. Czas trwania leczenia – około dziesięciu minut. Kąpiele te powinny być prowadzone codziennie.
 5. Co należy zrobić, jeśli skóra nie jest już piękna, miękka, jedwabista i elastyczna? Można przygotować tace naparów ziołowych. Należy wziąć dwie łyżki rumianku, wapna, szałwia, koper i mięty. Zioła te wypełnienie jednego litra wrzącej wody. Teraz następuje nalegać Otrzymany bulion około piętnaście minut. Pod koniec procedury trzeba wytrzeć ręce i zastosować specjalną maskę lub krem.
 6. Jeśli skóra staje się szorstka i łuszcząca się, może pomóc wanien, które są przygotowywane z sokiem z kiszonej kapusty lub surowicy. Pożądane jest, aby przeprowadzić procedury te dwa razy w tygodniu. Pod koniec skórę należy smarować specjalny krem ​​wysokiej zawartości tłuszczu. Konieczne jest, aby pójść do łóżka, założyć bawełniane rękawiczki. Działania te przyczynią się do zapewnienia, że ​​skóra szybko staną się miękkie i jedwabiste.
 7. Co można zrobić, jeśli skóra rąk były liczne drobne pęknięcia, a nawet zboże? Oczywiście, do przygotowania szczególną kąpieli. Powinno się do jednego litra wody z jedną łyżkę roztworu skrobi. Czas trwania leczenia – piętnaście minut. Następnie trzeba przemyć ręce dokładnie wodą w temperaturze pokojowej i zrobić specjalne pakiety, stosując kremy, które zawierają witaminę A.
 8. Wiadomym jest, że każda dziewczyna marzy o dobrych i długie paznokcie, ale często mogą być miękkie, a ich wzrost jest bardzo powolny. Aby tego uniknąć, wystarczy, aby kąpiel do paznokci w domu i jeść żywności, które zawierają wapń. Pożądane jest, aby wziąć glukonian wapniowy w stężeniu 0,5 mg dwa razy dziennie po posiłku (leczenie wynosi jeden miesiąc).
 9. Jest to przydatne do kąpieli solnej. W tym celu musi być rozpuszczony w wodzie, małą ilość soli. Procedury te powinny być wykonywane dwa razy w tygodniu przez dziesięć minut. Przybliżony czas trwania kursu – miesiąc. Eksperci radzą, aby przełączać pomiędzy solą i ziołowych kąpieli. Na przykład, we wtorek powinna być przeprowadzona pierwsza, aw czwartek – drugi.
 10. Jeśli paznokcie – kruche, konieczne jest w celu ich wzmocnienia. Aby to zrobić, należy wziąć jedną łyżkę soli morskiej i jedną filiżankę ciepłej wody, kilka kropli olejku. Kąpiel powinna być podjęta przez dwadzieścia minut.
 11. Jednym z najbardziej przydatnych tac – z oliwy z oliwek. Pamiętaj, aby wybrać oliwę z oliwek, która została użyta do przygotowania tłoczony na zimno. W przypadku wanien powinny pół szklanki oliwy z oliwek, i ogrzewanie w łaźni wodnej. Czas trwania zabiegów – piętnaście minut.

Co trzeba zrobić, aby mieć piękne paznokcie?

Ważne jest, aby regularnie zrobić kąpiel. Aby osiągnąć pożądany efekt rękę po ich dopuszczenie należy delikatnie przetrzeć chusteczką, a następnie moczyć około 2 chasa.Imenno dlaczego kosmetyczki polecam do przeprowadzenia takich procedur przed pójściem do łóżka.

Ważne jest, aby pamiętać, że stan paznokci zależy od stanu zdrowia, dlatego należy skontaktować się z lekarzem, jeśli masz problemy. Na przykład, paznokci może być kruchy, jeśli jest to choroba tarczycy, jelit. W celu wzmocnienia paznokci, trzeba prawidłowo uzupełnić swoją dietę. Pamiętaj, aby jeść produkty mleczne, owoce, orzechy i ziarna, ryby, a w czasie gotowania dodać olej roślinny. Zapewni to, że organizm otrzymuje odpowiednią ilość białka i wapnia, różne witaminy i minerały.

Twoje paznokcie będą silne tylko wtedy, gdy nie masz poważne choroby, dieta wykonane prawidłowo i regularnie odbywają kąpieli.

load...