Wampiry energetyczne którzy pasza lub nasze emocje

Zawartość:

Wampiry energetyczne – poprawia potomków standardowe ghule, którzy pili nasi przodkowie krovushku żyć i rozwijać się. W przeciwieństwie do mitycznych potworów z dużymi zębami i czerwone oczy, wygląd jest zazwyczaj niczym nadzwyczajnym, a nawet nic. A oni nie boją się czosnku, spokojnie iść do kościoła, spanie w nocy w regularnych łóżka i nie spożywać krwi, a energia ludzka. A co najważniejsze – nie mogą być uznane w tłumie, w pracy iw domu.

load...

Osoby te nie różnią się od nas. Jednak po spotkaniu z wampirem energetycznym czujesz się wyczerpany, zirytowany lub pobrane problemy innych ludzi. A to – główną cechą trzeba naładować człowieka. Ale kim są wampiry energetyczne? Skąd wiesz sąsiada Masha zjada swoje uczucia i emocje? Wszystko to omówimy w tym artykule.

Kim są wampiry energetyczne i emocjonalne

Emocjonalne wampiry – ludzie, którzy potrzebują naładować energię cudzego. Jeśli taka osoba nie przynosi pewne siebie, nie robią zły, niepokój, płacz, że nie będzie mógł normalnie żyć. Pierwszą rzeczą, jaką ci ludzie sprawiają, kontakty, wejść w siebie. Dopiero po obejrzeniu, że cel zostaje schwytany, a ofiara traci czujność, zaatakują.

Najciekawsze jest to, że wampiry emocjonalne są bardzo zazdrosny. Zwabienie ofiary w ich sieci, będą posiadać źródło energii tak długo, jak to możliwe. Dbają, opiekuna, więc nie miał czasu, aby odzyskać i uciec, póki możesz.

load...

Emocjonalne wampiry otaczają cię stale. Jednak nie może nawet podejrzewać, że karmić zmysły. Właściwie to jest bardzo trudne, aby dowiedzieć się, kto jest kim. Można rozmawiać, nawiązywać przyjaźnie, odwiedź nawzajem swoje domy, nie wiedząc nawet, że twój ukochany teściowa, dziewczyny, męża, kolegi wysysają energię z tobą. Tak, że w przyszłości nie paść ofiarą takich osób, należy zapoznać się z tym, co różnych rodzajów wampirów energetycznych. Dopiero wtedy będziesz wiedzieć, jak walczyć, bronić, a do komunikowania się z taką osobą? Wszystko zależy od tego, co wchodzi kategoria sprawcę swojego złego nastroju i samopoczucia.

Klasyfikacja wampirów energetycznych

  • Krótki opis wampirem słonecznej

Stałe agresja, złość, apatia, nerwowość – to główne cechy energii i emocjonalnego wampiryzmu. W celu naładowania obcego mocarstwa, osoba ta była do skandalu, zwłaszcza ludzką powodując podrażnienia i oburzenie. To, co żyje. Nie obchodzi go, że energia, która zużywa – Niekorzystny (i co może nadal produkować ludzi ze skandalem). Wampiry energetyczne i brakuje go.

Jednak ten rodzaj wampira nie bójki z każdym, wybiera ktoś słabszy, którzy nie mogą się bronić. Gdzie istnieją takie utalentowane osoby? Typ Solar najczęściej postrzegane w tych porywczy przełożonych wybredna matka-Tesch złym humorze, kłótliwy sąsiedzi.

W skrócie, wampiry energetyczne słoneczne pewno trzeba zdominować ofiarę. Wielu powie w odpowiedzi na podwładnego, obawiając się utraty dobrej pracy? Córka, zaślepiony mąż? Jest to ślepa impotencja i generuje przypływ energii, który jest następnie zużywana z wampirami przyjemność. I ustępują aż do następnego razu.

Nie ma nic dziwnego w tym, że taka osoba lubi iść na pogrzeb, oglądać za wypadki, oglądanie kronik kryminalnych, reklamówki z katastrof naturalnych. Problemy cudze spowodować słonecznej wampira energetycznego w tajnym uniesienia.

Jak radzić sobie z takimi ludźmi, a to jest możliwe, aby pozbyć się ich agresji? Przerwanie wszystkim kontakt z taką osobą nie jest możliwe (ważną pracę, rodzinę i opinii męża), musisz nauczyć się do niego przystosować. W tym badaniu wszyscy nitpicking, który jest używany w skandale wampirów energetycznych. W pracy, przyczyny mogą być następujące: a niewolnik ponownie zrobić błędów w sprawozdaniach, zawsze późno, twierdzi. Matka w domu prawo mówi, że córka nie wiem, jak gotować, długi sen, rano nie jest dokładnie umyte rogach.

Więc, co jest do zrobienia, jeśli byli w stanie zidentyfikować emocjonalne krwiopijcę? Kiedy widzisz, że wampir (a energia emocjonalna) zaczyna „skończyć”, niewinnie wymienić wszystkie wady, które atrybuty. To musi być zrobione przed drugą stroną konfliktu.

Niewinnie klepiąc oczy, powiedzieć szef następującą frazę: „Nie wiem, jak ty Stepan S. Pracować ze mną, bo ja ciągle popełnia błędy w sprawozdawczości, późno i mogę zrobić każdy Wystarczy dotknąć …….” I tak dalej w tym samym duchu. Teściowa może odpowiedzieć: „Och, moja matka, jak i Piotra ze mną nadal mieszka Przygotowanie złe, brudne narożniki i ja, zamiast poprawić sytuację, śpię do obiadu …”. Cóż, w ogóle, to zrozumiesz.

Początkowo wampir energetyczny będzie zastanawiać się, po czym grać razem. W rezultacie, on sam zaczyna cię chronić. Para takich technik, a wampir pójdzie szukać nowej ofiary. Walka agresywnych ataków, wskazując na wady innych, to nie jest konieczne. To jest tylko sprowokować wampira.

Niemożliwe jest pokonanie wampira słonecznej energii w ten sposób? Jest też inny sposób. I nazwał rozłączenie. Gdy zauważysz, że zaczynasz sprowokować konflikt, wymyślić tysiąc powodów, aby wyjść z pokoju i pozbyć wampira energetycznego. W żadnym wypadku nie zaczynaj brawling. Nie zauważysz jak doprowadzi (takich ludzi – wyjście mistrz otaczający siebie).

  • Krótki opis księżycowego wampira

Ten wieczny mazgaj kto narzeka ciągle o życiu. Coś w rodzaju przegrany, nie udało się ani w miłości lub rodzinnych relacjach. Zewnętrznie, absolutnie przyjazny, można go nawet nazwać cię najlepszym przyjacielem. Ale kiedy spotkanie rozpoczyna pobrać kilka problemów, które zostawiają cię na księżycowym wampira energetycznego jest kompletnie załamany. W tym przypadku nie można odmówić komunikować się, jak w tym przypadku, czuć egoistyczne.

Istnieją podobne osobowość wszędzie. Taki wampir energetyczny bardzo dobrze ułożone życie. Ze względu na jego zwyczaju zawsze narzekają oni oddają iw pracy iw domu. Bardzo często ludzie, w celu zatrzymania niekończący się strumień marudzenie, oferują wyjście. Na przykład, jeśli wampir energetyczny narzeka na brak pieniędzy i głodu, dawca przynosi mu jedzenie, nadaje pewną kwotę. Skarży się na brak osoby w pracy? Znalazł odpowiednią pozycję.

Lunar wampir pomoc w wychowywaniu dzieci, naprawa samochodów (prawie za darmo, bo biedny człowiek zawsze ma pieniędzy) i wyposażenie mieszkania. Jak chronić się przed wampirem, którego oczy są łzy? Ludzie nawet nie odnoszą się do niego tego terminu.

To przekłada się na znajomą twarz i osób cierpiących na wszelkie sposoby stara się pomóc, nie wiedząc, że wsparcie nie tylko fizycznie (finansowo), ale także energię. Jednak ta osoba byłaby wystarczająco dziwny energia. Reszta korzyści on odbiera jako bonus. Zwróć uwagę, aby lepiej, ta osoba nawet nie próbuje żyć!

Wampiry energetyczne często ukrywa się pod elementarnej nieodpowiedzialności. Może to być sąsiad, który bez nie można gotować każdy z garnka z barszczu. Buraki nie robi, to ziemniaki. Ona może nawet próbować pożyczyć w maszynce do mięsa, twierdząc, że kupił kawałek wątroby i teraz chce zrobić placki. Ciekawe, co myślała w sklepie przy wyborze żywności na obiad?

Lunar wampir energetyczny może pożyczyć pieniądze na miesiąc, a następnie co drugi dzień, aby zadzwonić i powiedzieć, że jest świadomy długu, i że on (ona) jest bardzo niewygodne z sytuacją. Tak więc energia wampir nawet więcej czasu i może być bardziej dokładnie odżywiane przez emocji.

Wielu członków płci pięknej są zainteresowani, jak radzić sobie z irytujących ludzi? Jak chronić się od wampira energetycznego, który nie chce, aby cię skrzywdzić, a pozornie absolutnie pozytywny? Co dziwne, wiele osób nawet nie starają się pozbyć lub do ochrony przed nimi, bo nie widzą problemu poszkodowany. I te objawy, takie jak ból głowy i osłabienie, ofiar obwiniać burz magnetycznych.

Jeśli jednak uda się znaleźć księżycowy wampira energetycznego, można go pokonać, co dziwne, taką samą broń. To jest zwykle nudne i irytujące marudzenie. Kobieta zaczyna skarżyć się na dziecko, które jest niegrzeczny do niej? Perebeyte nieszczęśliwie i powiedzieć, że nie ma problemu, a nawet kwiaty. Podczas swojego dziecka (mąż, teściowa, matka-in-law) jest wstać. Kilka minut później człowiek będzie starał się ciebie pozbyć, aby znaleźć inny, bardziej łagodny poświęcenia.

Ale nigdy wprowadzić skarg i nie iść na ten temat. Otzerkalivayte wampir energetyczny zachowanie. Pyta stale o pomoc? Zadzwoń do podobnych wniosków. Ładunki szczere rozmowy? Zrobić wampira w czasie najlepszego przyjaciela i mówić szczegółowo o wszystkim, co dzieje się z tobą. W tym przypadku, nie pozwól, aby inna osoba wstawić przynajmniej jedno słowo.

Rozłączenie produkuje również wyniki. Odcinając komunikację z księżycowego wampira energii do minimum. I nie będzie miał wyboru, jak tylko szukać nowej ofiary. Nie martw się o tej osobie nikt rozmawiać. Czujesz się dobrze i bez konieczności wylać komuś wiadro do duszy swoich problemów?

A tu w wampira energetycznego zawsze może znaleźć godne zastępstwo dla ładowania. W przeciwnym razie nigdy nie pozbyć się problemu osoby. Martwić się o siebie, a inni niech się zajmuje stałych trudności i kłopotów. I dowiedzieć się, co stało się z nowego wampira, można od stron trzecich. Wierz mi, że na pewno powie Ci o tym.

Kto nadaje się do roli ofiary i czy wampiry są winni?

Wiele z nich jest zainteresowany w pytaniu: jak wampir energetyczny wybrać ofiarę? Jest mało prawdopodobne, że będą one pochodzić z pierwszym rogu, aby doprowadzić go do emocjonalnego meczu. Dlaczego oni komunikować się z niektórymi chętnie i innych celowo unikać? Czy panie są testowane pod kątem zgodności z ofiarą?

Zacznijmy od tego, że nie wszyscy ludzie wiedzą, co – wampiry, które żerują na energii nawzajem. Twoi przyjaciele, koledzy, krewni są mało prawdopodobne, aby życzyć, aby przynieść wam krzywdy. Wszystko dzieje się na poziomie podświadomości. Tylko jedna osoba jest dobra, gdy drugi zły (energia słoneczna wampir). Niestety, jego nastrój wzrasta wprost proporcjonalnie do cierpienia innych. A on automatycznie zaczyna szukać powtórzenia sytuacji. Znowu i znowu przyjść do kawiarni obsługujących kawy boskości. Każda osoba stara się sprostać ich potrzebom. Ktoś kubek aromatyzowane napoje, a ktoś – łzy czyjeś.

Lunar wampir energetyczny jest jeszcze bardziej ignorantami. Po tym wszystkim, jego zachowanie jest nawet mniej różni się od sposobu życia innych ludzi. Oraz fakt, że był coraz lepszy, kiedy wypowiedział, nie jest czymś nadprzyrodzonym. I ktoś z tego jest gorsze? Każdy stara się uspokoić komunikacji. Pamiętaj, że to, co dzieje się w twoim umyśle, zanim rozmawiać z jej najlepszą przyjaciółką. I zaledwie pięć minut można pozbyć się bolesne wspomnienia, opowiadając o tym, co się stało.

Wystarczy mu, księżycowy wampir energetyczny, więcej problemów, to znaczy bardzo często. Nawiasem mówiąc, ci ludzie szczerze wierzą we wszystkich swoich kłopotach. Są one również pogarsza oczywistych lub ukryte uczucia zazdrości. Tacy ludzie zawsze wpaść do ogrodzeń cudzych. Tam, a trawa jest bardziej zielona, ​​a dom jest lepszy i bogatszy mąż.

Kiedy – emocjonalny wampir

W sprawiedliwości należy zauważyć, że wampiry energetyczne żyje w każdym z nas. Pytanie tylko, wiemy jak ją kontrolować, czy nie. Wszyscy są teraz w stanie przypomnieć sobie czas, kiedy skrobanie kota na sercu. Wzięliśmy ciasto i poszedł odwiedzić przyjaciela. Po dwóch godzinach (czas zależy od wielkości problemu nastignuvshey) KOMUNIKAT staliśmy wyraźnie jaśniejsze. A w jaki inny sposób można pozbyć się nagromadzonych emocji? Wtedy będziemy mieć spokój wrócił do domu, wierząc, że zmiana scenerii, podjęte na mieszkańca lub skonsultować z mądrym człowiekiem.

W rzeczywistości, karmiono obcego mocarstwa, zrzucając ciężar problemów na barki kogoś innego. Jako prawdziwego wampira energetycznego. I to nie jest źle. Jako przyjaciel, też miałem czas, aby powiedzieć o wszystkich swoich problemach. Nie wiesz przypadkiem, że łotr oprawione jej kolega w pracy, przegrany chłopak nie kupił kwiaty, a na podeście sąsiad otworzył dziesiątą kota. Nastąpiła wzajemna wymiana uczuć.

Wymawiane jako wampirów energetycznych zwanych ludzi, którzy mają tego rodzaju komunikacji konsument staje się nawykiem i uzależniają. Nie dają drugą stronę, nic w zamian, a więc człowiek (ofiarę) i czuje się wyczerpana.

A jeśli zobaczysz wampira zasilania, należy rozważyć: można ją kontrolować? Czy stać się zbyt zależna od innych? Czy wszystko jest normalne? Spróbuj pozbyć się tego złego nawyku. Nie narzekaj, nie Odzyskaj utracone, nie krzycz, nie kłóć się z innymi. I wtedy życie stanie się o wiele łatwiejsze.

load...