Walka z cellulitem w domu jako sposób na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy

Szpecące ciało koralików, zwany cellulitis, to jest – dla kobiet plagą naszych czasów. Dzisiejsze piękne – panie zajęte docenić każdą chwilę swojego życia, więc nie dziwi fakt, że nie wszyscy mogą sobie pozwolić na czas uczestniczenia w klasach kosmetologii. Ponadto, zawsze miła, bo zarobki zainwestować w nowe ciuchy, perfumy lub w podróż, zamiast dać za to, co można zrobić na własną rękę, prawda? Zatem walka z cellulitem w domu – jako sposób na oszczędność czasu i pieniędzy.

load...

Zawartość:

Czym jest cellulit

Skórka pomarańczowa – zwłaszcza kobiece kłopoty. Dlaczego? To wszystko o naturze, która łaskawie pozwolił panie mieć zapas tłuszczu podskórnego – rodzaj ubezpieczenia w przypadku wystąpienia siły wyższej. Szczęście jest albo karania? Jak sprawdzić, czy warstwa jest zbyt gruba – problem, ale jeśli ilość tłuszczu w normalnym zakresie – trzeba być szczęśliwym, nie smucić. Po tym wszystkim, zasoby te nie tworzą żeński atrakcyjny tyłek – apetyczny, hip – strome, ale biustu – bujne. Ponadto Matka Natura i przeszkadza o tym, co jeszcze, być może nigdy nie nastąpi – swoją przyszłość ciąża i karmienie piersią jest dobre. Część energii do wykonywania tych ważnych funkcji kobiet pochodzi z rezerw tłuszczu.

Ale wracając do złośliwej „skórki pomarańczowej”, że choroba w tych samych zasobów są zadowoleni z „działalności wywrotowej”, które osłabiają piękno kobiet. Cellulit – jest to najbardziej tkanki tłuszczowej, ale przekształcić w bryłach, granulkach, bryłek, które góruje nad skóry i stworzyć najbardziej osławiony efekt „skórki pomarańczowej”.

load...

Wprowadzenie do „skórka pomarańczowa”

Przyczyny skórka pomarańczowa

Teraz, że jesteś trochę lepiej poznać naturę choroby, a następnie przeniósł się do jednostki głównej, w jaki sposób pokonać cellulit w domu, nie będzie zbyteczne wiedzieć, dlaczego pojawia się atak.

Głównymi przyczynami tych nieznośnych wybojów:

 • Nadwagę;
 • Siedzący tryb życia;
 • Nadużywanie alkoholu lli_1;

  Palenia lli_1;

 • Złe jedzenie z menu pełne tłuszczu, cukru i fast food;
 • Siedzący tryb pracy;
 • Brak tlenu;
 • Noszenie obcisłej odzieży, elementów nienaturalnych tkanin;
 • Nadmiernego polegania na kawie i napojach, w których jest ona obecna.

To ważne, aby wiedzieć! Zdarza się, że cellulit jest wynikiem zaburzeń metabolicznych, wywołane przez zaburzenia hormonalne, więc nie leń się oddać analiz hormonów i udać się do lekarza, który uznał, że coś jest nie tak, wystarczy wysłać do endokrynologa.

Teraz, gdy są zaznajomieni z przyczyn pojawienia się tej choroby, nasuwają się same i sposoby walki z cellulitem, prawda? Tak, mam nadzieję, że walka z cellulitem nie ma wpływu na apetyt, uzależnienia, albo leniwi, głupi, oczywiście, jeśli chcesz mieć idealną figurę. Hack na śmierć sam na dziobie: szybko usunąć cellulit w domu jest możliwe tylko po starannie pracował. Czy jesteś gotowy, aby powiesić?

Właściwa żywności – numer 1 bronią przeciwko cellulit

Jak najłatwiej w domu, aby usunąć cellulit? Możesz być zaskoczony, ale najpewniejszym i gwarantowany sposób prowadzić do sukcesu – jest prawidłowe odżywianie. Co więcej, nie musisz głodować lub ograniczyć się w tomach żywności, oczywiście, jeśli nie są otyli. Wystarczy rozważyć dietę pod kątem obecności w nim szkodliwych produktów dla skóry. Zdrowe menu – gwarancja, że ​​atak będzie maleć.

Warunki

Mocy

Zatem skuteczna walka z cellulitem za pomocą żywności w oparciu o następujące postulaty:

 1. Jeść 5 razy, ale nie przejadać.
 2. Nie opuszczaj śniadania.
 3. Kolację nie później niż trzy godziny przed snem.
 4. Po posiłku, nie kłamią.
 5. Podczas posiłku, nie być rozproszony przez czytanie, oglądanie telewizji lub korzystania z internetu.
 6. Odmówić obfite uczty.
 7. Zapomnij o smażonego i wędzonego jedzenia.
 8. Upewnić się, że jest wystarczająco dużo błonnika w diecie.
 9. Pić co najmniej 2 litry, ale zdrowe napoje.
 10. Abandon szkodliwe, prowokując wygląd produktów „skórki pomarańczowej”.
 11. Lista zakazanych Foods

  Jakie produkty są wrogowie pięknej skóry, należy usunąć z diety?

  • alkoholu;
  • Cukru lli_1, w tym potraw z jego obecności;

  • Biała mąka i wszystkie produkty z niego (chleb, chleb, ciastka, ciasta, pierogi, ravioli, makarony, ciastka, ciasta, naleśniki);
  • Tłuszczu

  • I margaryny;
  • Żywności Półfabrykaty;
  • Fast food, w tym pizzę;
  • Mięs

  • Tłuszczowe;
  • Snack produkty (na przykład chipsy, krakersy);
  • Shoplifting soki;
  • Sody z cukrem;
  • Ochrony lli_1;

   Mięs lli_1, kiełbasy, parówki.

  Ruch – życie i piękno

  Inną skuteczną metodą zwalczania cellulitu – aktywności fizycznej. „Skórki pomarańczowej” nie lubi ruch i tlen. Zacznij po prostu żyć aktywnie, a plaga zostanie zakończona.

  Nie kochasz ten sport nie ma nic do zrobienia? Zrób coś pożytecznego i przyjemny, na przykład, dostać się ogród warzywny lub psa, albo zapisać się do tańca w organizacji wolontariuszy iść na nartach urlop lub pójść na lodowisko, jogi lub ćwiczeń szermierki. Z jej przyjaciół nie występują w restauracji, jedzenie ciasta, a na korcie tenisowym lub w basenie. Widzisz, zawsze można znaleźć kompromis ze swoim lenistwem, prawda?

  Zaledwie 3 treningi w tygodniu po 40 minut, a na pożegnanie cellulitu!

  Nie można wdrożyć wszystkie powyższe obowiązujące zatrudnienia? Nie ma problemu, przejdź kilka przystanków do pracy na piechotę, idź do swojej piętrze bez windy, Rolka obręcz podczas oglądania telewizji. Najlepsze ćwiczenia na celu zwalczanie cellulitu w domu – to w kucki na podłodze i poruszających się na pośladkach z nóg przedłużony. Oni też, można wykonać zadanie ulubiony film. Widzisz, bo można zrobić dwie rzeczy w tym samym czasie, jeśli chcesz.

  Zestaw video ćwiczeń z cellulitem

  Beauties

  Sojusznik – kosmetologii. Z uwagi na dużą wytwarzanego za pomocą walka z cellulitem w domu są dostępne dla wszystkich kobiet. Najważniejsze – aby wybrać najbardziej odpowiedni sposób i wziąć pełny kurs, nie jest zbyt leniwa i nie brakuje procedur.

  Masaż

  Mówi się, że najbardziej skuteczne metody walki z cellulitem są oparte na aktywnym oddziaływaniu na skórę – „skórki pomarańczowej”, po prostu trzeba „rozbić” ponownie w komórkach tłuszczowych, które zamieniają się w podskórnej płótnie poprawnej formie. Masaże – jeden z najlepszych sposobów na powrót ciała różnych technologii urody, wynaleziony przez kosmetologów.

  Można kupić specjalny masażer, zarówno elektryczna, drewno i użyj „devaysa” zgodnie z instrukcją lub masaż za pomocą dostępnych narzędzi. Jakie?

  Po pierwsze, gąbka. Im twardsza, tym lepiej. Tylko w czasie procedury natrzeć wodą obszarów dotkniętych cellulitem do zaczerwienienia. 5 minut w każdej strefie jest wystarczająca. Po sesji masażu, stosuje się specjalny krem. Do wymiernych rezultatów potrzebują sześciu tygodniach codziennego powtórzeń.

  Po drugie, banki są próżniowe, które dosłownie cuda. Tylko 15 do 10 minut każda procedura i „skórka pomarańczowa” zostanie wydalony z organizmu. Jak korzystać z banków? To proste: do pary skórę wytrzeć, stosować olej do banku i po prostu jeździć po skórze. Na stopach – od dołu do góry, na pośladkach i brzuchu – okręgu.

  To ważne, aby wiedzieć! Niestety, walka z cellulitem z żylakami korzystających masaż może pogłębić daną chorobę, więc wybrać inne sposoby na pozbycie się uderzeniami.

  Okłady

  Sprawdzone metody zwalczania cellulitu i okłady są brane pod uwagę. Mogą być wykonane z różnych składach: Glina, kawa, wodorosty, miodu i olejków.

  Algorytm jest:

  1. Oczyszcza skórę.
  2. Zastosować wybraną kompozycję.
  3. Połacie

  4. Przetworzonego filmu (co najmniej 3 warstwy).
  5. Wspina się pod kołdrą.
  6. Lay 40 minut.
  7. Zmywa pozostałości środków.
  8. Nawilżają skórę.

  Oczywiście – 15 sesje w odstępie kilku dni.

  Nowy – cellulit bielizna

  Wyobraźmy sobie skuteczną walkę z cellulitem w domu może się odbyć bez Twojego udziału. Wystarczy kupić specjalną bieliznę z niezwykłym splocie, zapewniając efekt masażu, nosić go zgodnie z instrukcjami, a „skórka pomarańczowa” stopi bez śladu. Jest, nawiasem mówiąc, jest już w sprzedaży i spodnie z podwójną mocą – masaże i saunę. Ta opcja jest idealna piękności, zmaga się nie tylko z nieprzyjemnych dołeczki, a także z dodatkowych funtów. Wybrać model i kolor bielizny antycellulitowy i powierzyć swoje ciało do wysokich technologii.

  Teraz, gdy wiesz, jak pokonać cellulit na własną rękę, w domu. Nadszedł czas, aby rozpocząć!

load...