Walizka bez uchwytu, lub w razie potrzeby zdrowego stylu życia na wakacje

Zawartość

Przyjaciele, wczoraj prawie usiadł na piątym miejscu w środku rodzimej trenazherka. A powodem nie było zbyt ciężkie sztangi lub zły skok na opakowaniu. Zaskoczyło mnie dziewica młoda, piękna, 15 kg postroynevshaya. Zapytała: „I co teraz, nawet na wakacjach nie można mieć wszystko, czego chcesz i pić Sambuca?” Podnoszenia szczękę i wyrównać pozycję ciała w przestrzeni, zaczęłam długą rozmowę na temat zdrowego stylu życia na wakacjach. Po drodze pojechałem wewnętrzny krytyk – to znaczy, gdzie zastój, nie może przekonać kogoś, że wszystkie dobre rzeczy mogą być bardzo zdrowy. Jednak, być może nawet nie muszą być uruchomione w dziczy mody ortoreksii. Jeśli jesteś 10 dni zwiększy spożycie kalorii do 20-30% notorycznie i usunąć swój trening siłowy, ale pozostawił spacery i pływanie, żaden dramat z postacią nie dzieje. Z drugiej strony, niektóre mogą „ważyć” przez czas destylacji metabolizmu tryb nietypowym. Co zrobić z pokusami?

load...

[Powrót do spisu treści]

Alkohol – jest naszym wrogiem, a wróg ignorujemy

Pytanie o napoju jako niezbędny atrybut szczerze, nie do mnie. Od stosy szkła lub robię coś do zabawy i gotowy do czynów, i bardzo skoncentrowany. I celowo szukają wygodnego siedziska, odchylane stow i iść spać. I sen jest, co mogę w domu i bez żadnych dodatkowych zastrzyków. W związku z tym, nie jest konieczne, aby kupić trasę.

Więc mój wybór jest prosty – zabytki, a nie bieganie na prętach. Jednak zazwyczaj wchodzi lub szkoły jogi lub lokalnego trenzal, ale jest jeden, że boli. Poniżej znajduje się informacja do rozpatrzenia.

Alan Aragon kiedyś napisał ciekawy artykuł o tym, jak jeden wina spowalnia regenerację mięśni. Jeśli pijesz, można bezpiecznie założyć, że na 3 dni przed nie jesteś wyszkolony, bez względu na to, co dzieje się w twoim życiu jest naprawdę.

load...

A teraz dygresja z mięśni i zdobyć w wyszukiwarce frazę „blog odchudzania, kaca”. Oczywiście, w przeważającej części op będą obecne również specyficzne określenie „wisi oblodzenia”. Alkohol zwalnia hamulce i można dobrze zjeść deser 3 zamiast 1, i zapomnieć o parze hot dogi, jedli przy wyjściu z klubu. Jednocześnie, picie robi coś dziwnego z poziomem cukru i insuliny – „zhironakopitelny” hormonem wymyka się spod kontroli, a po 12-20 godzin po wypiciu, zwiększa apetyt. A jednak niektórzy towarzysze jak „chwytając smak”, a więc, że pamiętasz o młodzieńczych eksperymentów z niskim alkoholu.

Konkluzja, jak sądzę, jest jasne. Jeśli pijesz do stanu kaca całego wakacje, twoje ciało tylko nie które eliminują toksyny i tłuszcz gromadzi się na „przekąski”. Ci, którzy nie mogą zrobić, można słuchać lekarzy, okazało się stosowanie norm dla kobiet.

Więc kieliszek wina lub 30 g alkoholi destylowanych na kolację, a nie więcej.

[Powrót do spisu treści]

O tym, jak nie może być wakacje

Tak więc, jeśli idą w „all-inclusive”, myślę, obedalovka nie tak istotne, jak to było w postsowieckiej przeszłości. Dzisiaj, w każdym dobrym supermarkecie w prowincjonalnym mieście, aby kupić samą cięcie / chleb / owoce, tak że zainspirowała naszych rodaków wcześniej.

Musisz że ser nie sprzedać dom czy nie piec ciasta? „Ogólne” domeny, co do zasady, naczynia rozpowszechnionych nam znane, a „rezerwy obciążenia” nie są tego warte, jeszcze żadne nowe doznania dostać. Oczywiście, jeśli nie biorą pod uwagę systematyczny „ciężar sgonki po wakacjach” szalenie cenne nowe doświadczenie.

Ogólnie mówiąc, im sterany radę, ale jednak – w „wszystko wliczone” obfitości wybrać 1 danie. I 1-2 porcji owoców lub sałatki. Drink. Wszystko. W końcu trzeba będzie więcej niż tydzień wypróbować wszystkie opcje na śniadanie, obiad, wziąć proces łatwy.

Jedzenie w mieście, wolą lokalnej sałatkę z owoców morza, można nawet jeść chleb w krajach nadmorskich prawie wszędzie zamiast chleba, można poprosić o chleb razowy. W skrajnym przypadku będzie pasować i makaron z sosem warzywnym. Najważniejsze – nie rozpocząć „puff” z tabeli sterty różnych sałatek, desertikov.

W ogóle, jeśli chodzi o to „jak jeść tak, że wysiadł z uszami, ale nie odzyskać po wakacjach?” Nadal istotne dla ciebie, nie nauczyli się podstawowych zasad ZOZha. Zdrowie – z umiarem. On nie jest w ścisłym dietach niskokalorycznych „białka i warzyw”, tak jak nie ma w nim, a trzydaniowy obiad z deserem, spożywane w 40-stopniowym upale po pół dnia na leżaku. I nie jest to w przypadku gdy urlop zamienia się w jeden wielki „spalanie tłuszczu trening”, a nie w 10 dni bez wstawania z kanapy w domu wielorodzinnym. Równowaga w rzeczywistości cała jego przydatności.

W końcu, można dojść do odpoczynku. Ciało i dusza. Ciało nie jest to odpoczynek, jeśli masz garść mezim i pić węgiel aktywowany po szczególnie gorliwy odżywiania.

[Powrót do spisu treści]

Skakovaya turystyki lub osobiste potrzeby

A najważniejsze radę na temat zdrowego stylu życia na wakacjach – to jest zdrowa jedynie w uzasadnionych przypadkach. Myślę, że jeśli nie możesz znieść gorąca, to nie ma sensu, aby przeciągnąć skontrolować Akropol w sezonie lub na spacer po ulicach Rzymu. Idąc nadal nie będzie działać, i sprawdzić na własne uroków turystycznego ubezpieczenia zdrowotnego, jak nie wszystkie. Świat ma wiele pięknych krajów o chłodnym klimacie, a Bajkał nikt jeszcze anulowane.

Dość zły pomysł – aby przejść do trudnej wędrówki z profesjonalistów z turystyki wspinaczki lub, jeśli są problemy z ciśnieniem, dystonii naczyniowych lub „Chronicle” ze strony nerek. Nie, na pewno schudnąć, ale pewność, że „zdrowie reszty” nie jest prosyadet jeden nie jest idealny moment nie daje nikomu. I jeszcze fani sportów ekstremalnych jest uważany za „po prostu” chorobowego przybysza do namiotu czekać na pomoc i iść dalej wzdłuż trasy. Ale to jest tak zauważył.

Czas Plan złagodzone – kłus konia w 10 wyjazdów dziennie, a starają się „wyjść z co zostało zjedzone bochenek chleba” nie oznacza przyjść wypoczęty. W końcu ktoś to wyjaśnić – robić to, co lubisz, jestem pewien, że nie jesteś tylko tequilę i „Margarita” miłość, ponieważ poprzednie sześć miesięcy wytrwale ciągnąc z powrotem do klubu fitness, a może być dumna ze swojego ciała w kostiumie kąpielowym.

load...