Wakacje we wrześniu: gdzie iść w środku „aksamitnej sezonu”

Lato się kończy szybko i nie udało się uciec od betonowej dżungli metropolii? Wszystko koniec świata, tylko jedno rozwiązanie: czekać na zimę, aby wypożyczyć narty i podbić szczyty górskie i stromych zboczach. Tak więc, być może, o tym myślisz? Nic z tych rzeczy. Załóżmy, wakacje letnie zostawić te, po pierwsze, nie można zapisać, a po drugie, którzy niedostatecznie Hot House. I po prostu miał szczęście, bo to jest jeszcze przed nami i trzeba spędzić wakacje we wrześniu.

load...

Nie żałuje o przeszłości lato! Mamy spotkać się z nim, a nie tylko dogonić, a wszystkie dziewczęta z jego charakterystycznym wdziękiem i urokiem, bez odchodzenia od zakresu gumy nie jest to budżet rodziny, a nie tracąc jednego grama postanowieniami naszej letniej zabawy. Jak, pytasz? To bardzo proste!

Tanie i efektowne

Nie ma dziewczyny, która by nie marzył o odpoczynku jak prawdziwe gwiazdy. Ale w lecie, w szczytowym okresie świątecznym, bilet do tzw gwiazdkowy ośrodek wart pieniędzy, które niestety muszą przejść ponownie do Turcji lub Egipcie. Zmęczony? Mam plany! Wrzesień – poza sezonem dla większości ośrodków. Gwiazdy nie są wykorzystywane, aby zaoszczędzić pieniądze i mieć resztę w lecie, a robimy to mądrzejszy, idąc do Saint-Tropez. Słynne plaże granitu i L’Escale, znajdujące się pod klify, morze, śnieżnobiałe jachtów i bez pielgrzymek turystycznej. Co może być lepszego?

Golden Mile w Hiszpanii. W sezonie plaża to miejsce zostało wybrane przez słynną dziewczynę partii. Marbella, Andaluzja, Costa del Sol – wspaniała muzyka w sercu reaguje na zwykłe wyliczenie tych kurortach. Białe domy, wąskie uliczki, pięciogwiazdkowych hoteli. A jeśli dla Ciebie najlepszy rodzaj plaży odpoczynku – wakacje we wrześniu daje ogromną przestrzeń dla marzeń do realizacji twoich najdzikszych fantazji. Brak ciepła, nie ma kłopotów, tylko ty i morze.

Costa Smeralda. To jest Lazurowe Wybrzeże, którym marzy każda dziewczyna, która wie dużo na temat miasta. Sardynia, o którym legendy, wszystkie u twoich stóp. SPA-procedury, dziewicze piękno, nurkowanie, a nawet śródziemnomorskiej opalenizny. Nic więc dziwnego, że Lazurowe Wybrzeże wybrać swoje miejsce odpoczynku, a nie tylko gwiazdy Hollywood, ale nawet arabskich szejków. Jednakże, jeśli masz zamiar poślubić szejk, wrzesień tego – nie najlepszy miesiąc. Jesień na Cote d’Azur jest przyjść do reszty, a nie polowanie na pana młodego.

load...

Nie muszę wybrzeże Sardynii

Odpoczynek nad brzegiem Morza Śródziemnego do deszcze i porywiste wiatry nie złapać z zaskoczenia i nie popsuć wakacje, najlepiej w pierwszej połowie września. Jeśli nie, to znów mieć alternatywę. Tour Bus Europy. Nawiasem mówiąc, we wrześniu ta trasa będzie kosztować jeden i pół razy tańsze. Głównym napływ turystów kończy się pod koniec sierpnia – początek września. Do Państwa dyspozycji wszystkie kraje starej Europy. Nawet deszczowy Londyn nie jest tak deszczowy w tym czasie, nie wspominając Praga, która jest zawsze piękne i Paryżu, gdzie miejscowi wolą pozostać poza miastem prawie do końca października. Starannie rozważyć nadchodzące wakacje we wrześniu – gdzie nie musi być problem z tylko jedna możliwa odpowiedź. W przeciwieństwie do tego, wczesna jesień daje takie perspektywy, której nie śmiał marzyć o lecie.

Marzenia o egzotycznych

Zawsze chciałem jechać do Maroka, ale latem nie ma nic do zrobienia. Niemniej jednak, Marokańska ciepła dla nas, mieszkańców szerokościach geograficznych z umiarkowanym klimacie – to też. A we wrześniu, można również przejść do swoich marzeń, bez ryzyka oplavitsya w palącym słońcu. Wybrzeże morskie, marokański ciemna noc, słońce i delikatny … obniżka ceny za trzydzieści – czterdzieści procent na wszystko od noclegowej dla wycieczek z przewodnikiem.

Jeśli Maroko jest dla ciebie zbyt egzotyczne, można przejść do Australii. Jednak oszczędności w tym przypadku można zapomnieć, ale na jesieni będzie można tam spaść na wiosnę. A co może być lepsze niż przejść przez kilka dodatkowych, nieplanowanych sprężyn. Ponadto Australia ma wiele do zobaczenia, jak i dla tych, którzy lubią sporty ekstremalne i egzotyczne wakacje zapewniono polowanie na aligatory.

Każdy bojownik …

Nawiasem mówiąc, w poszukiwaniu idealne miejsce do wypoczynku nie jest konieczne, aby przejść tysiące kilometrów. Przypomnijmy, że we wrześniu – tzw „aksamitny sezon” na wybrzeżu Morza Czarnego. Można również odpocząć w Soczi i regionu Krasnodar. Poziom usług w lokalnych hotelach, nie różni się zbytnio z zagranicy. Tym bardziej, że w tym przypadku już nie potrzebują wizy.

Jak widać, pomimo faktu, że zakładamy szefowie bezmyślnie mieć czas naszego urlopu, urlop we wrześniu – niekoniecznie jest zagrożeniem dla ponurych perspektyw dla reszty, gdzie praca, a nawet w domu, w ogrodzie i ogrodu warzywnego lub naprawy raju. Jest to okazja do przeprowadzenia długo przechowywane marzenie stosunkowo niewielkie pieniądze.

load...