Wakacje na Kubie: ekstrawagancja uczuć i feerią barw!

Zawartość:

Aby przejść, tu i teraz – od zimy do lata! Pozostawiając życiu codziennym zgiełku metrze rano i metali ciężkich bogatej atmosfery wielkiego miasta. Jest to zrozumiałe pragnienie okresowo uczestniczy każdą osobę. Jak wiemy, nawet krótki urlop za granicą zaczyna się obbivaniya próg paszportowych i wizowych usługi, a wszystko to żmudne zamieszania „zabija” połowa zabawy z nadchodzących świąt. Ale nie jest krajem, by odkryć, że trzeba mieć dobrze zaprojektowany paszport i lot tam iz powrotem. Trzydzieści dni bezchmurnego gorące lato w środku zimy będą do Państwa dyspozycji w dowolnym momencie. Zorganizować swoje wakacje na Kubie, co może być łatwiejsze? Wszystko, czego potrzebujesz – aby wybrać najlepszą drogę do podróży, pobyt w hotelu, i – śmiało! Dla Państwa wymarzone wakacje!

load...

Perłą Karaibów

Wyrzucić całą wiedzę, że nauczyłeś się w Internecie, nauczyliśmy się lekcji geografii lub otrzymane od znajomych i przyjaciół, którzy już przyjechali na Kubę. Cokolwiek historie ludzi w tym kraju, wakacje na Kubie każdy ma własną. Ktoś ma zamiar podziwiać domy w stylu kolonialnym, ktoś – spróbować prawdziwe kubańskie cygara i rum, ktoś – aby przejść do nurkowania, dobrze, ktoś – oddychać powietrzem prawdziwej wolności i wędrować przez śnieżnobiałych plaż. Ale dlaczego chcesz jechać na Kubę, wierz mi – masz to wszystko, a nawet trochę więcej.

Nieodgadniona i tajemnicza Havana

Magnetyzm Havana, w oparciu o jego naturalne i jest w powietrzu radosne, zachwyci Państwa od pierwszej chwili pobytu w stolicy Kuby. Zamki i pałace, luksusowe zbudowane przez hiszpańskiego w momencie, w harmonii z dzielnicach Vedado, gdzie nie ma śladu blasku starego miasta. Ale tutaj można zaspokoić głód egzotyki w całości, okazał się być świadkiem rytuału voodoo czy taniec na ulicy pod prymitywnych rytmach muzyki kubańskiej-Afrykańskiej. Miłośnicy sztuki z pewnością przyciągnie Narodowe Muzeum Sztuk Pięknych, która prezentuje w internecie jest nie tylko malarzy epoki kolonialnej, ale także namoczone w prawdziwej miłości Kuby obrazów wolności przez współczesnych artystów.

Jeśli jednak, to na pewno chcesz kupić coś „sztukę”, że Havana „Arbat” – kał Obisla – będzie to miejsce, gdzie można łatwo wykonywać swoje pragnienie. Wakacje na Kubie, aw szczególności, w Hawanie, jest bogaty nie tylko wycieczki, ale również zamiatanie jego otwartość, naturalność i pasję prawdziwie afrykańskim nocnym. Tak szybko, jak słońce znika za horyzontem i zapada noc, w Hawanie zaczyna zupełnie inne życie.

load...

Muzyka house – rodzaj świątyni rozrywki, gdzie co noc Jesteśmy profesjonalnym tancerzom i DJ-ów, aż o świcie skręcają na ich „Gramofony” muzyki klubowej. Tropical – przykładem tego Hawanie, gdzie piękne dziewczęta i chłopcy nd vytantsovyvaetsya zapalającymi salsa, rumba, reggaeton i cha-cha-cha. Teatr w pięciogwiazdkowym hotelu „Nacional” – sfera muzyki karaibskiej i afrykańskiej perkusji. Dla tych, którzy wolą luksusowe rozrywki, a tam będzie bardziej wyrafinowane rozrywki i taniec. Kuba wypoczynkowy oferuje na każdy gust!

Dziesięć dni dwie osoby w hotelach Havana, w zależności od „Star” będzie kosztować wysokości siedmiuset do tysiąca pięciuset euro. Kochać Havana przyjąć z otwartymi ramionami każdego, kto będzie w stanie docenić jego wyjątkową naturalność i piękno.

Raj dla nurków – Varadero

Jeśli wakacje na Kubie jesteś związany z plaż, pijąc Pina Colada pod ciepłymi promieniami słońca i nurkowania, w Varadero – miejsce, gdzie trzeba iść. Jest to niemożliwe, aby wyobrazić sobie wakacje na Kubie bez wizyty w swoich białych plaż. A najlepsze plaże znajdują się dokładnie w Varadero. Istnieje sześć Varadero naprawdę kultowych miejsc, bez konieczności odwiedzania że żaden turysta będzie mógł wziąć urlop na plażach półwyspu Icacos posiadanych.

Park Hosono. Tutaj gromadzone najbardziej kompletną kolekcję roślin rosnących na Kubie. Palmy, egzotyczne kwiaty i kaktusy. A co najważniejsze, dlaczego turyści wydają się odwiedzić ten park – to kolorowe ary, imposingly przemknąć z gałęzi na gałąź w zenicie.

Centrum nurkowania Barracuda. Prawdziwy raj dla nurków. A jeśli dla Ciebie wakacje na Kubie – nurkowanie, to trafiłeś we właściwe miejsce trzeba. Jaskinie i Gorge, Barracuda stall, żeglarstwo przeszłości, łapczywie błyszczące oczy, morays dwa-metrowe, polubił niezwykłym krajobrazie dnie morza, kraby i homary. A obecny cmentarz zatopionych statków! Niezwykła „Motyw” dno przynęt zajrzeć do każdej naturalnej jaskini w poszukiwaniu nieodkrytych skarbów.

Jeśli nie masz wystarczająco dużo adrenaliny pobliżu tych barakudy, Międzynarodowe Centrum spadochroniarstwo uzupełnienia braku. To jest miejsce, gdzie naprawdę trzeba „shake”. AN-2 samoloty, wykonane w ścisłej zgodności z projektem drugiej wojny światowej, zabierze Cię do wysokości trzech i pół tysiąca metrów, a instruktorzy z uroczystym wyrazem twarzy spadnie na dół. Prawo w morzu. Spadochron otworzy się w czterdzieści sekund, ale te chwile wybrzeża jest więcej niż wystarczająco, aby adrenaliny we krwi poziomu dowolnej wysokim poziomie.

Miłośnicy jazzu nie przejdzie przez bar maloprimetnogo „Benny”, nazwany na cześć 50. Kubańskich gwiazd jazzu – Benny More. Jego aksamitny tenor jest słyszany z głośników systemu audio, przenikając do serca.

Więc, co jest reszta z kubańskim smaku bez wizyty w plantacje trzciny cukrowej w? Fabrycznie Centralnego Muzeum Azukareyro jesteś na możliwość uczenia się na temat technologii i historii produkcji trzciny cukrowej. Warto zaznaczyć, że jest to produkcja melasy odpadów i sprawił, że słynny kubański rum. Po trasie informacyjny będzie traktować sok z trzciny cukrowej i ewentualnie rum.

Zwiedzanie teatru „Pirates Cave” – ​​symbolicznego miejsca nocnego życia w Varadero – będzie to prawdziwa podróż w krainę tańcach latynoamerykańskich. Gorące rytmy, bez którego niemożliwe jest wyobrazić sobie Kuba, uwiedzie Cię na prezent pod łukami jaskini, gdzie teatr ma swoją siedzibę. I na koniec tradycyjnego pokazu będą mieli okazję do wypróbowania pas tylko widoczne na parkiecie.

Koszt pobytu dziesięć dni w hotelach Varadero jest dość wysoki. Na przykład, w pięciogwiazdkowym hotelu, jest on równy dwóch tysięcy euro dla dwóch osób, i wygodne – około tysiąca euro. I, oczywiście, koszt każdej wycieczki lub wynajem sprzętu do nurkowania należy rozpatrywać osobno. Ale proszę mi wierzyć – w porównaniu z innymi Karaiby ceny ośrodki Varadero raczej skromnej puli.

Jest to tylko niewielka część tego, co będzie na Liberty Island. Naprawdę wspaniałe wakacje na Kubie: opinie są pełne wykrzykników. Serce przez wiele miesięcy, będą walczyć w namiętnym rytmie, miłujących wolność, niepowtarzalne piękno Kubie.

load...