Wady wrodzone, utrata dziecka

Nadzwyczajne i stosunkowo rzadkich przypadkach są wady wrodzone, poronienie, urazy porodowe. Bez specjalnych powodów nie powinien nawet myśleć o możliwości takiego wyniku, bólu i goryczy w tym przypadku jest to trudne do przekazania w słowach.

load...

Każda utrata dziecka jest matką popękane trudno wyrazić. Kobieta czeka na swojego dziecka prawie 9 miesięcy. Marzył o tym, poczułem jej drżenie, słuchała bicia jego serca, gdyż absorbuje łóżeczko, zamówił strój przygotowany swoich przyjaciół, rodzinę i życie do przyjęcia nowego człowieka, a teraz wraca do domu z pustymi rękami. Być może nie ma większego bólu niż to – z powodu utraty dziecka. A mimo to jest możliwe, aby skompensować utratę odczuwane przez kobiety, podczas przemieszczania się do przodu, problem staje się bardziej mobilny, depresja znika.

Aby poradzić sobie z pierwszych bolesnych dni trochę łatwiej, jeśli zdecydujesz się wcześniej, jak będziesz robić w podobnej sytuacji.

Jeśli dziecko umiera przed urodzeniem, można myśleć, co chcesz rodzić. Należy sztucznie wywołać pracy, a jeśli tak, to kiedy? Wszystko to można omówić z lekarzem i rodziną. Należy również zastanowić się, jak postępować w przypadku urodzenia martwego dziecka lub zgonu dziecka tuż po urodzeniu. Czy chcesz, aby przywrócić zasilanie w oddziale poporodowym, gdzie matka i dzieci w innym oddziale lub wolą wcześniejsze oświadczenie? Czy zgadzasz się z autopsji w celu ustalenia przyczyny śmierci dziecka?

Czego chcesz zostawić w pamięci dziecka? Wielu doradców zalecają rodzicom widział i używane ramionach martwe lub umierające dziecko. Daj dziecku imię, ochrzcić, aby fotografie, grafiki nogi, utrzymać kosmyk włosów – jako sposób hołd dziecka. Grzebanie i pogrzeb również dać rodziny i przyjaciół z okazji, aby przyjść i wyrazić swoje kondolencje i miłość do ciebie. Niektóre pomoc może komunikować się z rodzicami, które ponoszą taką stratę. Chociaż nic nie będzie zmniejszyć ból, wsparcie emocjonalne pomoże Ci w tym trudnym czasie.

load...

Jeśli dziecko rodzi się z wadą, przedwczesne lub bardzo chory, trzeba wykonać inne decyzje. Jeśli dziecko jest przenoszone do kliniki specjalizującej się w sprawie poważnych chorób dziecięcych, może zostać zwolniony wcześniej ze szpitala i odwiedzić dziecko. Można karmić swoje dziecko, albo dając piersi lub ssania mleka, a następnie przekazać go dziecku. Wszystko zależy od stanu pacjenta.

Lekarze i pielęgniarki można uzyskać niezbędne informacje o leczeniu dziecka, o czego się spodziewać w przyszłości, a także pokazać, jak najlepiej pomóc dziecku

Jeśli Twoje dziecko urodziło się martwe lub chore, że trochę czasu, aby przejść i pomyśleć o ich sytuacji. Po omówieniu incydencie z położną lub lekarza urodzenia operatora, można lepiej zrozumieć cały obraz. Rozmowy z psychologiem-konsultant, terapeuta, przewodnika duchowego, pomogą Ci poradzić sobie z emocjami. Rodzina i bliscy jak to samo może pomóc chronić przed nadmierną ciekawość innych, rozpraszają Cię z przyjemnymi obowiązkami i tak dalej. D.

Jeśli Twoje dziecko urodziło się martwe lub chore, trzeba czasu, żeby płakać. Opłakiwanie bolesne i wyniszczające, ale biada być doświadczony. W końcu, po wielu miesiącach, a nawet latach, pokorni siebie, ale żal pozostanie przez długi czas. Daj sobie czas, aby uzdrowić emocjonalnie i fizycznie.

load...