W wakacje zimą? To nie ma znaczenia!

Uważa się, że to dobre wakacje może być tylko w okresie letnim. Przed oczami i robi zdjęcie – cudownie ciepłe morze, biała plaża, egzotyczny koktajl w parze, i muzyka, i ciepło …

load...

Ale jedno lato, w każdym przypadku, powinno działać. Co zrobić, jeśli na wakacje spadła w zimie?

Być może, że nie jest konieczne, aby rzucić łzy, żal za siebie, swoje ulubione – takie niefortunne i pecha. Nie obwiniaj kolegów w „brudnych”, intryg i głowic – niesprawiedliwości. Każde wakacje może być święto. Nie wierzysz mi? Po prostu trzeba się spotkać, usiąść i pomyśleć o tym, co chcesz w rzeczywistości.

Kuszące obraz z morskiej kipieli bezpiecznie złożony w świadomości i nie ma tam iść? No cóż!

Chodźmy do morza!

Wybór kraju zależy od ilości pieniędzy, które mogłyby zaoszczędzić nawet do tego punktu. Oh, a przez pozostały czas w rezerwie – w niektórych krajach jest to konieczne do uzyskania wizy.

load...

Egzotyczne Emiraty Arabskie, temperamentu Kuba, Goa kult podobny opowieść Tajlandia, Malediwy szacunku – kilka godzin lotu i zamrażania, matowa zimą można dostać w lecie. Zostaw zimę na morzu może dać niesamowite wrażenie – zwłaszcza, „ciepłe” myśli o tym kolegom, którzy pozostali gdzieś tam … pośród zasp.

Nie pochwalam bezmyślne „nic nie robi”? Po dwóch godzinach spędzonych na plaży, masz wrażenie, że musimy wstać i uruchomić gdzieś? Lub po prostu zdecydujesz się spędzić wakacje z legalnego wykorzystania i nauczyć się czegoś nowego? Następnie nadszedł czas na nartach.

Narciarstwo

To nie ma znaczenia, jeśli nigdy wcześniej nie ślizgały, a ty nawet nie mają niezbędnego sprzętu – niemal wszystkie ośrodki mają wypożyczalnia sprzętu.

Można zatrzymać się w Polsce – Elbrus, Dombay, Krasnaja Polana nadaje się zarówno dla początkujących jak i profesjonalistów. Tak, w rejonie Moskwy ma kilka ośrodków narciarskich o zupełnie poziomu usług „europejskiego”.

Wątpliwości? Dobrze, a następnie – do Europy. Stosunkowo niedrogie i bardzo ładne ośrodki znajdują się w Polsce, Czechach i na Słowacji. Prestiżową i szacunku – we Francji, Szwajcarii i Austrii.

Niezależnie od opcji nie wybrać – kilka dni na nartach z powodzeniem zastąpić wiele godzin treningu w siłowni. „Delicious” górskie powietrze, zimowe słońce i lśniąco białe śniegu – w godzinach popołudniowych, przytulne bary i kawiarnie – w godzinach wieczornych. I niech wszyscy koledzy zazdroszczą!

Nie chcesz, aby przejść w dowolnym miejscu? I nie będzie! Wakacje – idealny czas, aby uporać się z nimi. Po tym wszystkim, trzeba samemu – jedna!

SPA i inne przyjemności

Jeśli zdecydujesz się na pobyt w domu – nie mów o tym z kolegami. Pamiętaj, aby zacząć dzwonić. A w przypadku Abrahama i praca może powodować – trudno się oprzeć, gdy cenny pracownik jest w zasięgu ręki. Nie krępuj się wyłączyć telefon i zrobić to, czego od dawna chciał, ale zawsze odłożone „na później” – idź do spa.

W zimie, eksperci zalecają, relaksujące, systemy anty-stres. Na przykład, w połączeniu z hydroterapii masaż – gorącymi kamieniami, bambusa, płyt rogi bawole. Efekt jest po prostu niesamowite!

Nie bądź leniwy i skonsultować się z ekspertami – oni pomogą Ci znaleźć najbardziej odpowiedni program. Po tym wszystkim, nie wiadomo, że niektóre z tych procedur nie są kompatybilne.

Nie musisz się nudzić – day spa trwa około 8-9 godzin. Pośpiesz się – głównym wrogiem zabiegi spa. Jednak w pośpiechu do kabiny jest prawie niemożliwe – jakby zatrzymał się czas. Pikantne aromaty, łagodna muzyka, przerwy herbata i przyjemne uczucie odbyło nad wami „manipulacji”, aby pomóc zrelaksować się i pchania tętniącego życiem miasta ze wszystkimi jego problemami.

Niestety, jest zimno, a ty nie chcesz wychodzić z domu? Umów się na leniwe wakacje.

Leniwe wakacje

Pomyśl ile książek chcesz przeczytać – ale nie na tyle czasu. Ilu filmy odłożone „na później”. Myślę, że możliwość nadrobienia wszystkich.

Można dostać się do nogi na kanapie, owinąć się w ciepły koc, włącz lampę, położyć na stole kieliszek wina i talerz z czymś zakazanym-pyszne. I niech okno spadnie śnieg – będzie ciepłe, ciche i wygodne.

Jednakże, jeśli spędzasz cały swój urlop tak, to będzie miał dużo czasu, aby pozbyć się „Stuck” kilogram. W związku z tym zrezygnować leniwa dłużej niż 2-3 dni, mimo wszystko, nie powinno być.

Wyznacz spotkanie swoich przyjaciół, przejdź do lodowiska, ale po prostu przespacerować się ulicami swojego ulubionego miasta, a następnie zawiń go w małej kawiarni.

A kto powiedział, że aby pojechać na wakacje w zimie – to zły pomysł?

load...