W sposób zawiera naturalne paznokcie

Zawartość:

Z doświadczenia wynika, że ​​to szalony postęp technologiczny świat postanowił ponownie zaprzyjaźnić się z przodka Natury. Naturalność triumfalnym powrocie do mody oklaski projektantów, stylistów i innych guru kosmetycznych. Jasny koloryt i makijaż (zbliżona do indyjskiego barwy wojenne), tak ukochany przez koniec ubiegłego wieku ustąpiła naturalne. Z okien zniknęły błyszczące zasłony syntetycznych, a najbardziej popularnym materiałem staje len. Hymn naturalność jak powiew wiosennego, dźwięki we wszystkich sferach życia. Wpływ tej tendencji i drobny połowa ludzkości ciekawych tematów, takich jak manicure. Dziewczyny po raz kolejny chcą zdrowych paznokci naturalnych.

load...

Trend nadchodzącego sezonu – Niedługo paznokcie, lakierowany biały lub różowy kolor i kurtki. Na każdy dzień, na przykład, do pracy w biurze, lepiej jest użyć neutralny kolor lakierów. Przyjaznej osobie, korzystne lakiery z różnych elementów. Przy różnych okazjach trzeba specjalnego manicure.

Sztuczne paznokcie

Niedawno był gwóźdź duma osobista wiele piękności. Sztuczny mógł popisać monumentalny sztukaterie, kwitną kwiaty, a nawet w samym grubość paznokcia może „pływać” jest całkiem prawdopodobne ryb akwariowych. Jak wygodnie stale, bez prawa do dnia wolnego, aby nosić na własnych palcach dzieło sztuki – punkt sporny.

Fani entuzjastycznie zapewnił mnie, że olbrzymia paznokci – nie przeszkodą albo pranie lub prasowanie, i kąpać dziecko lub zmienić pieluchę więc jeszcze bardziej wygodne. Fora są te same opinie podziwiali niemowlęta i innych bohaterów zaszczyt być delikatna szczotka pieszczota kobiet z Tipsy – lepiej jest je zadać. To tylko dla właścicieli tego kosmetyczny manicure jak w przysłowiu, naprawdę warto okrutne ofiary.

Akryl

Popularnym materiałem do budowy – akryl. On twardnieje z prędkością światła, a tym samym wyrównanie jest zawsze w pośpiechu. W sprawie substancji chemicznych, które są zawarte w głośnych, nie pokazuje kwiatowy zapach. I na zewnątrz silnego sztucznego włókna, postępowanie takie ukrywanie ukąszony cierpiących gwoździe własnych. Głównym problemem, grożąc pani zdecyduje się budować – to alergia.

load...

Z biegiem czasu, żółty akryl. Ofiary początkujących manicure sprawa nieprzyjemna niespodzianka może otworzyć – warstwy akrylowej z dołów i wybojów, jeśli czas nie wyrównać. Po przejściu na emeryturę, substancja ta opuści rzeczywiste cienkie i łamliwe paznokcie, ponieważ cały czas utrzymywane narosłych manicure, on niewidoczny „dusi” ich, nie będąc oddychająca pancerz.

Żel

Żel manicure „Smile” panie z broszury salonach obłudny uśmiech. Dlaczego hipokryzja? Bo wygląda bardzo elegancki. Salon klient, aby zapewnić, że żel nawet sobie pozwolić na paznokcie oddychać. To jest tylko na taki kompromis zdrowia kobiet nie stać się lepszy. Rzeczywiście, na początku, gdy warstwy żelowe tylko narzucić swoją wolę przez długi czas do wyschnięcia pod lampą, okaleczania natywną paznokci UV. Kiedy przychodzi czas, aby pozbyć się łuszcząca arcydzieło, proces będzie ponownie traumatyczne – warstwy nie mogą być usuwane natychmiast, tak długo będzie musiał dzierżyć pilnik.

Konsekwencje sobie sztuczne paznokcie

Smutną konsekwencją zdolności – uszkodzony nieprofesjonalne korzeń matowy paznokci. Kiedy panie unguis odtłuszczona mechanicznie, ważne jest, aby nie usunąć dodatkową warstwę. Ranny korzeń wpływa na produkcję nowych komórek. Jeśli kreator podniósł pogorszeniu, pilnik do paznokci lub zbyt agresywny Klientowi blizna pod warunkiem. I zamiast dopuszczalnych trzech do pięciu warstw, można pożegnać się z trzydziestu pięciu. W wyniku tych manipulacji chemicznych znajdujących się w materiale, o budowie połączyć z gąbczastą komórek – wtedy świąd i palenie – najmniejsza negatywnych skutków procedury.

Dlaczego panie zwracają się do wydajności? Jedyna odpowiedź – ze względów estetycznych. W rzeczywistości, ich prawdziwe paznokcie mogą wyglądać tak samo bardzo atrakcyjna, tylko dla tego, dla nich, jak i całego ciała, będzie musiał zająć.

Jak leczyć naturalne paznokcie?

Reanimować ofiarę paznokci pomogą zbudować indywidualnie zaprojektowanych taktyki. Po pierwsze, nie powinniśmy marzyć otraschennyh naturalnych paznokci, ale znowu nie odzyskać całą płytę (tuż po usunięciu sztucznej warstwy jest cienki, może się rozwodem i plamki). Aby złożyć swój naturalny manicure teraz do środka – wtedy prawdopodobieństwo, że paznokci nie stratyfikowany w czasie znacznie zmniejszyć. Cuticle także lepiej na razie pozostaje w miejscu.

Dla wszystkich typów, w tym zdrowe paznokcie, użyteczną maskę. Berry lato – wspaniały pretekst do karmienia truskawka zmęczony dla nagietki roku. Procedura jest elementarny – roztarte na bzdurny rodzaj jagód jest wcierać paznokcia. Dziesięć minut – i dzięki właściwości zawartych w kwasie maski ujędrniające, paznokcie czuć się znacznie szczęśliwsi.

Ogólny stan zdrowia paznokci

Wzmocnienia paznokci potrzebne, począwszy od całego organizmu. Wszakże, jak skóra – Życie lustro w ludzkiej choroby. Odpowiednie spożycie płynów – czysta woda i świeże soki nie spowolni wpływa na paznokcie. Pozytywnie oczywiście. Mokre paznokcie (po kąpieli i mycia rąk) podatne na sucho. Dlatego trzeba zacząć manicure z suchymi rękami. Garby wskazują niedobór białka i witaminy C.

Poprawione menu – Aibolit dobry lekarz, który wygra szkodliwych zadziory. Morele, marchew, ser, oraz żywność z wapniem – dobrymi przyjaciółmi zdrowe paznokcie naturalne. I, oczywiście, w każdym przypadku, nie należy zapominać o produkty mleczne – mleko, jogurt, śmietana, jogurt.

Innym adiutant – sól. Kąpać się tylko w jej ręce nie muszą raz w roku, a na bieżąco. Ponadto takie kąpiele powinny być wykonane co najmniej dwa razy w tygodniu. Aby to zrobić, trzeba tylko gorącą wodę i sól. Rozpuszczenia soli w wodzie w oparciu trzy łyżki soli w litrze. Woda powinna być tak gorący, jak tylko można stać. Czas trwania kąpieli – co najmniej 30 minut. Po tym, osuszyć ręce i zastosować dowolny balsam.

Wreszcie, można zapamiętać głupi nawyk – gryząc paznokcie. Coraz częściej – w wyniku niezrównoważonego stan umysłu. Jeśli kobieta została skazana się w podobnej, lepiej poszukać innego sposobu na stres. Takie działanie (często korzenie jego powstanie z dzieciństwa), jeśli to stale, o wiele bardziej w stanie uszkodzić płytkę paznokcia niż nawet przedłużenia czasu. Nie jest konieczne, aby zranić swoje paznokcie, a następnie będą one reagować odwzajemnić opieki – zdrowie i przyjemny połysk.

load...