W nowym roku, aby zrealizować marzenie

W celu przeprowadzenia jego marzeniem jest łatwiejsze niż się wydaje. To prawda, ale chęć trzeba woli, nerwy ze stali i łatwych krokach. Dla tych, którzy dojrzała, aby zrealizować swoje marzenie w życiu, proponujemy sekwencję pięciu todo-krokach.

load...

Krok 1: podnieść samoocenę

Prawo myślenia – to połowa sukcesu. Przed rozpoczęciem będzie dla swoich marzeń, stworzyć grupę wsparcia wirtualnego. Jest to konieczne, aby znalazły się cztery osoby. Ponadto, można użyć wszystkich swoich ludzi i używać wyobraźni Franka Sinatrę i Jurija Gagarina i Alberta Einsteina. Wybierz te, których pozycja życia przemawia do Ciebie. Oczywiście, może to być prawdziwy żyjący ludzie.

Wybrał? Teraz twoja rodzina. Następnie należy napisać, co każda z tych osób może powiedzieć, inspirować. Na przykład, Jurij Gagarin może powiedzieć: „.. Światło jest bardzo celowe Jest szybki i błyskawice jak rakieta Czy to wszystko okazuje.” Zrób to samo z wszystkimi członkami wirtualnego rodziny. Zapisz tekst i przeprowadzenia przez motywacyjnego opłat.

Krok 2: Określenie mocnych

Kolejny krok – aby zrozumieć, co udało się zrobić dobrze. Zrób listę dwudziestu lekcji, które oglądasz które śpiewa z twojej duszy. Teraz trzeba znaleźć wzorce w tej liście i pokroić go na trzy sesje. Najprawdopodobniej pojawi się dość jasny obraz tego, co naprawdę jesteś silny.

Powiedzmy, że masz takie wnioski: Lubisz podróżować, komunikować się z ludźmi i chronić środowisko. Pomyśl o tym, jak to może być połączone? Może zorganizować podróż dookoła świata z podtekstem ekologicznym?

load...

Krok 3. Utwórz prawdziwą grupę wsparcia

Radzimy wybrać dowolny człowieka od środowiska, które będzie można przenieść się do snu razem. Przesunąć w kierunku jego bramki, a on – do niego. To jest po prostu to zrobić równolegle, wspierając się nawzajem.

Zgadzam się z tym człowiekiem na cotygodniowych spotkaniach. Powinien sprawdzić listę kontrolną, a ty – go. Jeśli ktoś z was „wolne” i nie spełnia obowiązku, należy wprowadzić kary.

Krok 4. Spróbuj swoich sił

Zaczynamy poruszać się w kierunku swojego snu. Większość ludzi obawia się, że zrobili złego wyboru, ale to nie ma znaczenia, ponieważ istnieje wiele sposobów, aby sprawdzić swoją hipotezę. Trzeba spróbować czegoś, które zostały wybrane. Na przykład, jest to sen, który został ogłoszony w №2 kroku. Masz kilka opcji, „Touchstone”. A najprostszym z nich – zostań wolontariuszem lub intern.

Można uzyskać wolontariusz lub stażysta w prawie każdej organizacji o zasięgu międzynarodowym. Niech to będzie nawet WWF lub Greanpeace. Potrzebne są przedsiębiorczy ludzie wszędzie i zawsze.

Krok 5: Wstań na nogi

W końcu okazuje się, że jesteś w podróży i pomóc przyrodzie – to jest dokładnie to, co chcesz. Teraz musimy narysować schemat, który pokazuje gdzie się ruszyć dalej.

Trzeba malować wszelkiego rodzaju opcje dotyczące sposobu, aby twój sen staje się sprawą swojego życia. Na przykład, można wziąć organizacji ekologicznej „pływający” seminarium na statkach lub rozwijać eko-tour dla lokalnych agencji turystycznych i stać się jego przewodnikiem; lub przyjść do organizacji ekologicznej z ideą opłynięcia na poparcie wszelkich ekoprogrammy.

Opcje dla snu zawsze dziesiątki i setki! Najważniejsze jest to, aby podjąć działania!

Na podstawie książki w wydawnictwie „Mann Iwanow i Ferber” „Dream On”.

load...