W mieście jak w ośrodku, jeśli są pozostawione bez wypoczynku

Lato zbliża się do końca, a ktoś nie miał czasu, aby mieć czas na święta. Jeśli wszyscy koledzy i przyjaciele rozproszone po morzach, a trzeba było zatrzymać się w mieście, nie rozpaczaj – nawet metropolii może być przekształcony w ośrodku.

load...

Dodaj egzotyczne w codziennej pracy

Nikt nie może zatrzymać przynajmniej wrócić do wieczora w dowolnym zakątku świata, z najbliższymi. Wybierz kraj i spędzić dzień w jej stylu. Wybierając na przykład, Meksyk, można skosztować tradycyjnych potraw w tradycyjnej restauracji (lub słuchać ulubionej domowej wykonanie), zobaczyć kilka meksykańskich filmach, i spędzić wieczór na koncert muzyki gitarowej. Dlaczego nie zanurzyć się w Ameryce Łacińskiej?

Wybierz naturę

Natura można znaleźć nawet w obszarach miejskich. Zapraszamy na spacer w parku przed pójściem spać lub umówić się na wieczorny jogging wzdłuż promenady. Spacery na świeżym powietrzu pomaga poprawić krążenie krwi, co będzie nasycenia komórek tlenem. Jeśli znajdziesz czas na weekend, można zorganizować wycieczkę do kebabów. Świeże jedzenie, gotowane na wolnym ogniu w otoczeniu malowniczych drzew, czasami może być bardziej egzotyczne homara na wybrzeżu.

Spójrz na twarze nowego rodzinnego

Z opowieści wielu budynków jest piersiach, a nawet jeśli zawsze mieszkali w tym samym mieście, zawsze można znaleźć na ulicach, na których jeszcze nie miał szansę przejść. Wyobraźmy sobie obcokrajowca: poszukaj muzeach, że nigdy nie odwiedził, przejdź do wystawy letnich, spędzić wieczór w teatrze. To jest zawsze ekscytujące – do zapoznania się z historią i kulturą miasta jakbyś był turystą.

Umów się na spa w domu

Jeśli głowica praca jest brzęczenie i bóle mięśni, to pilnie zorganizować relaksujący wieczór. Start z gorącej kąpieli z pachnącej soli lub miękkiej pianki, światła świec zapachowych i włącz uspokajającą muzyką. Jeżeli dusza nie chce być taki moment w poluskazochnoy kraju Indonezji po drugiej stronie świata, wziąć relaksującą prysznic z żel pod prysznic Bali kwiat i ropy z NIVEA. On zaskoczyć z delikatnym aromatem kwiatów frangipani i pozwalają zanurzyć się w atmosferze Bali.

load...

load...