W Karlowych Warach

Karlowe Wary słusznie można nazwać prawdziwym czeskie bajki, który łączy w sobie cechy królewskiego rekreacji, uzdatnianie wody z unikalnych źródeł luksusowej architektury i wielu atrakcji. I produkcji przemysłowej romantyczne małe miasteczko, malownicza Bohemian wiadomo mniej niż lecznicze źródła mineralne. Dlatego najlepiej pamiątkami Ośrodek uznane za wyroby kryształowe z marką „Moser”, słynny napój „Becherovka”, luksusowego szkła „Mottl Glace”, Firma China „Thun”, wyposażony w różowawy kolor.

load...

Zacznij swoją obserwację miasta Karlowe Wary i atrakcje dla których każda cieszą się wielkim zainteresowaniem, jest możliwe na spacer wzdłuż romantycznej promenadzie rzeki Ciepłej, gdzie Wielki kolumnady. Architektoniczny cud pojawił się na mapie ośrodku Czeskiej w 1871 roku, a projekt kolumnada opracowała wybitnego architekta Józefa Zítek. Zbudowany w neorenesansowym wygląda atrakcyjnie, nawet z daleka, a turyści mogą korzystać z wielu kolumn, które wspierają dachu grand i wykonanych z tworzyw sztucznych kolumn na elewacji.

Zainteresowania i kolumnady na rynku, który został zbudowany w 1883 roku z drewna, ale teraz po kilku rekonstrukcji jego wygląd znacznie się zmienił. Goście mogą docenić wspaniały budynek w stylu szwajcarskim, który jest w środku pijalni z wodą ze źródła Karola IV. Na terenie romantycznego uzdrowiska przeżył trzy kolumnady z XIX wieku – zamek ogród i Mineralna, a każdy z nich jest rodzaj schronienia dla pijalni z leczniczą wodą, a dzięki wspaniałych budynków, turyści mogą znaleźć się ran źródeł łatwo.

Aby zanurzyć się w historii wpół zapomniana Republiki Czeskiej, można wziąć w zabytków w Carlsbad, zbudowany w XVII wieku, w samym środku nieprzeniknionych lasów. Te pomniki architektoniczne to stary zamek na majestatyczne wzgórze, co wydawało się zdominować ulice luksusowy ośrodek pokryte budynki renesansowe. Nawet w średniowieczu na wzgórzu był cesarz Karol IV romantycznej myśliwski, aw 1608 roku zdecydowano się zbudować to miejsce niezdobytą fortyfikacji.

load...

Jeśli chcesz cieszyć się niezapomniany widok na panoramę tego wspaniałego miasta, jakby ukrywał się wśród zalesionych wzgórz, można wybrać jedną z popularnych platform widokowych turystycznym. Stara wieża widokowa znajduje się w lasach otaczających ośrodek ze wszystkich stron, a także znaleźć sposób, aby pomóc mu wiele wskaźników. Na wzgórzu zamkowym jest wieża, Karol IV, z platformą widokową, które są 79 stopnie, a budynek w stylu pseudo-gotyckim widać z prawie każdego punktu ośrodka.

To jest położony na dwóch piętrach widokowych fortyfikacji uzyskanych najbardziej atrakcyjne widoki na kurortu. Przez luksusowy hotel „Pupp” wieże zbudowany w 1914. Wieża Diany, z platformą widokową, gdzie można wspiąć się nawet na stacji kolejki linowej. Od tego malowniczego miejsca w dobrej pogody przed turystami z widokiem nie tylko Karlowych Warów i historycznej postroiky, ale także okolic.

Studiowanie Karlovy Vary atrakcji, należy zwrócić uwagę na wiele świątyń i kościołów, z których większość została zbudowana w XIX wieku w momencie przekształcenia małej królewskiej rezydencji myśliwskiej w prestiżowym europejskim uzdrowisko. Od XVI wieku zachowały się jedynie kościół św Andrzeja, w dawnych czasach, przeprowadzanie rolę kościoła cmentarnego, a teraz odbudować starożytnego cmentarza w Mozart Park. Ale na jego terytorium jest nadal zachowane groby znanych osób, w tym lekarzy D. Becher i Jean de Caro.

Nad Mineralna kolumnadą stoi kościół Marii Magdaleny – oszałamiające budynek, wzniesiony w luksusowym baroku. Świątynia, wybudowana w 1737 roku, jest nadal w mocy, a turyści mogą łatwo wejść do środka, nawet w czasach, gdy usługa nie jest wykonywana. Ale szczególnie interesujące są publicznie dostępne w piwnicy pomieszczeń kościelnych, gdzie można zwiedzić ciekawe wnętrza podziemnej kaplicy.

To miasto jest naprawdę warte odwiedzenia! Po tym wszystkim, tutaj można odpocząć nie tylko ciało, ale również duszę!

load...