W jakim wieku można zacząć grać w konstruktorze?

Pierwsze lata życia dziecka – są to pierwsze kroki, pierwsze słowo, pierwsze osiągnięcia. I, oczywiście, od najmłodszych lat dziecko towarzyszy grę. Miała sposób wypowiedzi, oraz sposobu rozumienia rzeczywistości, a „próbę generalną” w stosunkach z ludźmi, a nieodzownym narzędziem w rozwoju.

load...

Gdy dziecko okazuje jeden i pół roku, będzie można wspólnie z nimi budować wieżyczki i zbudować ciekawe budowle z klocków, eksperymentując z różnymi kombinacjami kształtach i kolorach. Takie ćwiczenia nie tylko pomagają rozwijać umiejętności motorycznych, ale również do zapoznania się z otaczającym światem. Niektóre zestawy są zbudowane tak, że mają one różne postacie, zwierzęta i bardziej do pozycji dziecka. Początkowo dziecko w grze potrzebujemy Twojej pomocy, ale w końcu będzie w stanie zbudować swoje własne kostki.

W kwietniu 2017 masz możliwość otrzymania zestawu LEGO ® DUPLO ® za darmo poprzez zakup pieluch renomowanego producenta w sieci sklepów „Detský Mir”. Ten zestaw kostek doskonale pasuje w ręce swoich dzieci, więc to może być pierwszy dziecka projektant.

load...