W jaki sposób można znaleźć rozmiar stanika?

Aby dowiedzieć się, jak znaleźć rozmiar stanika, każda kobieta powinna mieć świadomość. Właściwie dobrana bielizna umiejętnie podkreśla urody ciała kobiety i zapobiega różnych chorób. Wiele z płci przy zakupie preferencji dla produktów, które nie pasują do ich parametrów. Ale ten problem można łatwo rozwiązać, jeśli wiesz dokładnie swój rozmiar.

load...

Dlaczego tak ważne jest, aby poznać rozmiar?

Przy zakupie bielizny trudno znaleźć idealne rzeczy, więc trzeba najdokładniejszą odpowiedź na pytanie sprzedającemu. I jak się uczyć rozmiar miseczki stanika? Pierwszą rzeczą, jaką powinien być zorientowany w notacji określonego w modelu. Obwód poniżej piersi jest wskazany cyfrowo. Kompletność kubka jest przedstawiony w łacińskich liter.

Niewłaściwy rozmiar zakłóca nie tylko piękna, ale również niekorzystnie wpływa na kondycję organizmu dziewczynki. Wszelkie wizualnie atrakcyjne filiżanki biustonosz z niewłaściwych lub nieodpowiednich Długość Ilość pasów powoduje dyskomfort. W rejonie szyjki macicy i ręce mogą być wywołane przez rozwój choroby zwyrodnieniowej stawów, ból może wystąpić na ramionach.

Jeśli busty kobieta będzie nosić biustonosz z małych filiżanek, taki wybór będzie pogorszyć krążenie krwi. Niewłaściwe modelu ściska pierś. Z tego względu, błędy występujące w procesie wymiany, po czym są łagodne lub złośliwe guzy piersi. Dlatego potrzeba, aby wybrać odpowiedni rozmiar, by wątpić produkt nie jest konieczne. Tylko w odpowiednim biustonoszu mogą czuć się komfortowo, pięknie podkreślając naturalny kształt piersi i umiejętnie utrzymując ją.

load...

Co brać pod uwagę przy zakupie?

Wybierając biustonosz, należy kierować się takimi zasadami. Model ten jest wybierany na podstawie obwodu piersi. Pożądana opcja będzie skutecznie wspierać piersi. Próbuje na ubrania, konieczne jest, aby zwrócić uwagę z powrotem i przednie boki biustonosza został umieszczony na płaskiej linii. Podnieść tylną część dowodów małym obwodzie.

Kości w staniku kubki powinny być optymalnie ustawione. Na odpowiednim modelu, kończy się w połowie pachy. Produkt Meryaya powinni zwrócić uwagę na pasek na ramię. Jeśli one silnie kopać w głąb skóry, wybrać model dużego rozmiaru, trzeba zacisnąć pasy. Każdy pasek powinien leżeć płasko. Kiedy idą bokiem, więc wybrała mały stanik.

Sobie biustonosz i guziki, ona powinna trzymać palec w miejscu, gdzie kubki są połączone ze sobą: jeśli jest wolny, zmiana pościeli rozmiar mniejszy. Opcja z dużych kubków trzeba zapytać sprzedawcę, gdy pas tkaniny szczelnie w kontakcie z ciałem. Jeśli ścisnąć piersi kubki na zakup takiego produktu jest zabronione.

Doskonale dopasowana bielizna kobieta może swobodnie oddychać powietrzem. Nie ma problemu, ponieważ krążenie krwi nie jest uszkodzony, nie ma żadnego ucisku w klatce piersiowej.

Pierwszeństwo powinny mieć kopie, które są wykonane z wysokiej jakości materiału. Organizm potrzebuje oddychać wolnego powietrza przechodzącego przez produkt. Najbardziej odpowiednim surowcem do produkcji biustonoszy znaleźć bawełny i wiskozy. Na produkty pianki nie lepiej skupić uwagę. Ta bielizna w klatce piersiowej, zwłaszcza w gorącym sezonie, szybko pocić.

A nawet prawo biustonosz powinny zostać usunięte przed pójściem do łóżka, aby zapobiec deformacji i dać odpocząć do biustu.

Nowoczesny pomiar

Skąd wiesz, że rozmiar stanika? Aby to zrobić, trzeba wykonać szereg Wymiary: obwód klatki piersiowej i obwodu pod spodem. Przed wykonaniem manipulacje trzeba nosić bieliznę, w której kobieta czuje się najbardziej komfortowo. Nie powinien zawierać pianki i innych materiałów do tworzenia dodatkowej objętości. Pomiary mogą być wykonywane samodzielnie lub z pomocą przyjaciela, za pomocą taśmy mierniczej.

Podczas pomiarów powinny działać na takiej algorytmu do oznaczania objętości klatki piersiowej. Natomiast w pozycji pionowej z ramionami w dół, pomiar centymetrem pod objętości piersi. Po otrzymaniu nieparzystej liczby przymierzyć biustonosze trzeba zarówno dużych jak i mniejszych.

Na przykład, jeżeli rozmiar kobiety – 79 cm, może pochodzić w biustonoszu 80 i 75 wielkości. Parzysta liczba równa objętości kobiet niemal doskonały. Ale w zależności od budowy ciała, może on ulec zmianie.

Miseczka biustonosz – względną miarą. Aby zdefiniować, trzeba pochylić się do przodu tak, że jego klatka piersiowa jest równoległa do podłogi. Będąc w tym miejscu, nie jest łatwo zmierzyć całą tkankę piersi. W pozycji stojącej wyniki będą niedokładne.

Pomiar jest wykonywany na całym ciele w środku biustu. Pomiar taśmy powinny być możliwe do ściśle dopasowane do ciała, ale nie można wycisnąć. Gdy manipulacja jest konieczne w celu zapewnienia, że ​​centymetr na plecach nie zsunął. Więc uniknąć zniekształcenia wyników. Jeżeli pomiar odbywa się bez pomocy, to lepiej się przed lustrem.

Aby zrozumieć, jaki rozmiar biustonosza do wyboru, należy odjąć od pomiaru wynikający postać kubka (The obwodowego klatki piersiowej). Różnica – odpowiedni rozmiar miseczki.

Alternatywny sposób

Rozmiar biustonosz, który jest idealny, można dowiedzieć się w tradycyjny sposób. Do pomiaru objętości piersi powinny być mocno przywiązują centymetrem pod biustem wokół klatki piersiowej. Centymetr nie powinien nacisnąć. Wyniki procedury należy uśredniane. Jeśli ilość jest, na przykład, od 73 do 77 cm, to jest zaokrąglona do 75 cm, a więc działają na wszelkie niedokładności pomiarów. Jeśli objętość piersi było, na przykład, 90 cm, powinny być spisane.

Właścicieli obfity biust biustonosz powinien kupić większy rozmiar. Średnia wartość oznaczoną na zasadzie przedstawionej powyżej, liczba jest zaokrąglana.

Obwód biustu może być mierzona przez najbardziej wystającej jego miejsce. Zakres pomiarowy muszą być przechowywane w pozycji pionowej tak, że nie powróciły. Na ostatnim etapie powinna być różnica między wartością obwód klatki piersiowej pod biustem i jego obwodu klatki piersiowej. W zależności od wielkości tabeli biustonosz jest łatwo określić odpowiedni rozmiar:

  • Gdy różnica wynosi od 10 do 12 cm, o rozmiarze 0 lub AA;
  • Jeśli 12-13 cm, lub 1;
  • 13-15 cm – 2 (b);
  • 15-17 cm – 3 (C);
  • 18-20 cm – 4 (d);
  • 20-22 cm – 5 (dd);
  • 23-25 ​​cm – 6 (e);
  • 26-28 cm – 6 + (C).

Jak sprawdzić rozmiar biustonosza, który jest wykonany w jednym z krajów europejskich? Dziewczynka należy kierować się kilkoma innymi zasadami. Jeżeli biustonosz produkcji włoskiej lub francuskiej, pomiary zgadzają się z powyższych metod. Jednak objętość klatki piersiowej pod biustem w górę lub w dół zaokrąglenie nie powinno. Reszta pomiarów wymaganych do przeprowadzenia tradycyjna i nowoczesny sposób. Powstała różnica jest dzielona przez liczbę 6. Które ostatecznie dopasować wielkość kobiety.

Należy zauważyć, że istnieją specjalne tabele z wymiarami. Zapewniają one różnorodne wskaźniki. Są łatwe w użyciu, porównując skuteczność różnych krajach.

Pomocnych wskazówek

Aby biustonosz siedzi na kobietę jest idealny, trzeba zadbać nie tylko o odpowiednim rozmiarze. Niebagatelne znaczenie dla urody i komfortu są wszystkie elementy bielizny.

Ustalając szerokość ramiączka biustonosza trzeba wiedzieć, że ich szerokość powinna odpowiadać wielkości biustu. Im jest on wyższy, tym większa musi być struny. Dziewczyna powinna odłączyć lub usunąć je. Jeśli klamra pasa pozostaje stała, a następnie klientowi dobry produkt o odpowiedniej wielkości. Niewłaściwy biustonosz nie będzie trzymać.

Sznureczek długość dokładnie określane, czy z tyłu do prania znajduje się w pozycji poziomej. Przy długotrwałym stosowaniu z ramiączkami produktów są rozciągnięte. W związku z tym muszą być okresowo aktualizowana.

Kiedy widzisz kubki fałdy biustonosz można stwierdzić, że pościel źle obsługiwane piersi. Brzydkie, kiedy piersi wypadnięciem z małych filiżanek. Jądra na takiej pozycji może powodować dyskomfort. Kiedy kopać w głąb skóry, biustonosz nie pasuje dokładnie. Model wybrany jest prawidłowy, nawet jeśli gęste kubki piersi spoczywa wygodnie.

Podczas próby na nowe ubrania na ten składnik jako taśma-rzep ma obowiązek uważnie. Błędem wielu kobiet jest to, że oni kupić model, który zbyt duże pod piersią. Biust we wszystkich ruchach może wypaść z miseczek. Na jazdę w górę suwak na plecach, a łańcuchy spadnie z barku lub odpięty.

Po wybraniu małych rozmiarów ubrań z-mocowania taśmy na ciele będzie wgniecenia, i to nie tylko przynosi dyskomfort, ale także rani skórę.

Sprawdź rozmiar odpowiedni biustonosz niezależnie w każdym przypadku jest prosta. Najważniejsze – aby dokonać pomiarów przed udaniem się do sklepu. Tak więc, nie trzeba tracić czasu na zamontowanie większej liczby modeli i może być mierzone bezpośrednio zastosować.

load...