W jaki sposób można wpływać na dotychczasowe doświadczenia próbując schudnąć z ZOZhem

Zawartość

Niech nie przebierał w słowach. Osobiście nie sądzę, by ktokolwiek ZOZhem pić sok zielony zamiast jedzenia, brak ćwiczeń, które nie jest obsługiwane przez odpowiednią zasilania. A ekstremalne typ transformacji „, więc wczoraj leżał na kanapie, a teraz skoczyć na dzień 1000 Burpee za” również nie wierzą. Co to jest zdrowy styl życia, w postaci utraty wagi? To jest szacowana kategorii. Określić to może być tylko w dość mgliste pojęcie. Musisz trenować, rozwijać się nie tylko wytrzymałość, ale siła, elastyczność i koordynację i zwinność. Musisz być karmione zgodnie z potrzebami organizmu. I, jeśli to możliwe, nie posiadają niczego, co mogłoby być zabronione ze względów medycznych. Ale mamy pewne doświadczenie. Na przykład, ja siedziałem na dietę i kardio błogo robi, że twój królik. Jak to wpływa? Tak źle wpływa moja moc rośnie dwa razy wolniej niż człowiek bez skłonności do „uparyvaniyu” oraz konkretnych problemów. Ilekroć błądzić trochę i przestać liczyć tonaż i K-skaleń, i szybko przenieść na pograniczu zaczyna „szkodliwe” objętość. W ogóle, wszystko jak w ogóle.

load...

Utrata masy ciała? To wciąż jest ogromny problem z suchym mniej niż 18% tłuszczu, i trzeba wykonywać „tańczy z tamburyn”. Ale ja nie narzekam, a następnie w lewo i, by tak rzec, aby ostrzec o pewnych osobliwości postrzegania ZOZha kolegów diety ścieżki.

[Powrót do spisu treści]

Jeśli tylko schudnąć, dieta …

Najprawdopodobniej na początku postrzegasz sprawności i wszystko inne tak absurdalnego wniosku do kolejnej diety. I dość silnie uzależniona od gotowej menu, różne AP-obrazów i tych samych receptur. Ty i bożki, na pewno nie. Dopiero teraz ZOZhnye zamiast mistrzem Protasov diety.

Tutaj lepiej nie robić, co następuje:

  • Wiążące do konkretnego menu. Wiem, teraz zostawiam pomidory są tacy, którzy w menu jest, ale … Nie ma nic zdrowego w tym człowieka, zwykłego człowieka, a nie przygotowanie do licznych kulturystyki „kategorie i nominacje” sportowiec nie można po prostu zjeść w kawiarni. I nie jest w stanie wybrać przekąski od zwykłego magazynu. I to nie może poruszać się z dala od domu, po prostu dlatego, że wciąż pomalowane na zegarze. A na wakacjach nie wychodzi ze strachu, przejadanie się na all inclusive;
  • Oślepić bezmyślnego fanatyzmu. Każdy z nas w szkole mają tendencję do wyboru własnego wzoru do naśladowania. Na przykład, lubię dużo ludzi z branży fitness. Ale jeśli wezmę „powtarzać tego w domu”, to oprócz reakcji alergicznej na pęczek witamin, białek i konkretnym krokiem powodu nadużywania trakcji w sumo niczym. Zdarza się, i chcę, aby wspierać ich ulubioną gwiazdę biznesowe, ale to nie jest osobisty przykład kopiowania. Wiem sporo dorosłych kobiet, którzy musieli przekwalifikować trenować z „Katie Usmanova planu”, który został pokazany na kanale znany wszystkim. Co się stało z planem? Tak, wszystko w porządku, jeśli jesteś w ostatniej podnośnika, to podstawa i tyle masy mięśniowej. I to nie jest tak, jeśli są – pracownik biurowy siedzi pierwsze 40 lat swojego życia bez kondycji;
  • Sztywna peg do systemów takich jak „nie jeść 2 godziny przed treningiem, 2 godziny później, nie jem węglowodanów po 16 i nie jeść po sześciu.” Nie jest tajemnicą, wielu fanów dietach tendencję, aby zapewnić, że absolutnie nie jeść. I tak powinni nauczyć się jeść, zamiast robić to, co zawsze przyzwyczajeni. Pamiętasz, gdzie to wszystko doprowadziło, prawda?

Tak, z punktu widzenia psychologii liczenia kalorii lub przechowywanie żywności w porcji – to samo „więzienna dieta”, że „harmonogram”. Ale jest o wiele zdrowsze tempo niż kopiowanie cudzych diety.

load...

[Powrót do spisu treści]

„Darmowa aplikacja”

Tutaj znowu, bądźmy szczerzy. Niektórzy ludzie chcą kopać się z vzashey hali. Ponieważ pochodzą one „z twarzą”. Na który brzmi „Jestem znudzony, zainteresowany, a ja od razu przyszedł, aby służyć, a możesz mi powiedzieć wszystko, pracownicy są zobowiązani do stworzenia nastroju, a do tego, że nie przypadkowo przepracowany.” Ponownie, równowaga, przepraszam, „uparyvaniem” dobra i ciężka praca nauczyć tylko w miarę upływu czasu. Ale dwa podejścia i 22 autoportretów w pokoju technologii – daleko od szkoleń, w każdym razie.

Wielu, którzy schudł na diecie, przyzwyczaiłem się do jednej rzeczy – gdy starasz się schudnąć, poczuć zazwyczaj brzydkie. Nie, nie tylko źle lub niewystarczająco dobre. Ten nieustannie krąży głową, powtarzające się próby położyć i spać na równinie, gdzie, jak, i do tego jest niezaakceptowanej … Co tak naprawdę jest siłownia, nie będzie musiał pracować jego indeksowanie w transporcie publicznym. I cicho ukrywa się za największych folderów, aż dzień się skończył.

Więc bardzo polecam „okienko” pomiędzy pierwszą podwyżkę w pokoju, a ostatnia głodówka na sałacie pozostawia z jogurtem. Daj sobie na odzyskanie przynajmniej kilka tygodni po prostu zdrowy zysk na odpowiedniej diecie. Poczuj wreszcie dreszcz przekazać swoje dwa przystanki na piechotę, zamiast dostać się do zatłoczonego transportu publicznego. A dopiero potem go „zrezygnować z pokoju.”

Ponownie, nie słuchają nikogo o tym, jak „prawo”. Nie będzie zrobić dobry trening siłowy, jeśli po prostu nienawidzę być w hali. Ilu z nich, niestety, patrząc na ekranie smartfonów dziewcząt w jasnych rajstopach? Być może nie mógł liczyć nikogo. Zacznij od tego, że miłość, a nie z tym, co jest „w porządku”, a następnie przyzwyczaić.

[Powrót do spisu treści]

Były dietchiki i

Mocy

Istnieją dwie rzeczy, które mogą na zawsze oddalają hudevshego „na wadze na diecie” przez cały ten sport. Pierwszym z nich jest bardzo proste – najpierw wpisze około 1-1, 5 kg wagi. To zatrzymanie płynów, to jest nieuniknione. I nie podoba mi się. I odbędzie się w tygodniu po 3-4

Moment sekund – poczujesz się jak można umieścić urządzenia, które nie modyfikują. W porównaniu z jakimkolwiek ćwiczenia aerobowe, takie wydają się „hack”. Tak, po pierwszych 2-3 sesji może się wydawać, że mięśnie boli, ale potem można dostosować i przestają odczuwać ból i dyskomfort. I nie, to nie znaczy, że nie otrzymasz wynik. Wręcz przeciwnie, z ciałem, wolne od opóźnionej bolesności mięśni początek to dopiero początek. Amplituda i pożądane, a osławiony „głębokość”, a przyjemność z treningu.

[Powrót do spisu treści]

Były dietchiki i cardio

Jest tylko „balony serca.” Wiele nauczono od dzieciństwa – schudnąć powinien zrobić cardio i nic więcej. I będziesz robił dużo cardio, pozostawiając żadnej siły do ​​odzyskania. Jeśli trening jest coś takiego jak 30 minut cardio na sile, a po upływie 30 minut cardio oraz wytrzymałości żałosnych próbach pojawiają się na wszystkich symulatorów, które są i triceps pompowych w izolacji, lepiej pomyśleć o parę treningów personalnych. Ale nie z tym, który daje wszystkim klientom bez wyjątku „Bardzo spalanie tłuszczu pie”, ale człowiek, w stanie wyjaśnić, w przystępnym językiem, jak trzeba trenować dla zdrowia i kondycji. Ponadto, nie płacz, rozstanie z nadmiarem cardio. Najprawdopodobniej kilka dni po opuszczeniu, że czujesz się lepiej.

Elena Selivanova

load...