W jaki sposób człowiek zakochany w pani swego serca?

Zawartość:

Na pewnym etapie stosunków każda kobieta lubi wiedzieć, czy został on wybrany w „sieci”, czy nie jeszcze czas na bardziej pewni ofensywy. Ale to, niestety, nie jest tak prosta. Każdy przedstawiciel płci pięknej, prędzej czy później zastanawiasz się, jak zachowuje się w miłości z człowiekiem, są pewne oznaki miłości iw ogóle – czy jest to możliwe w jakiś sposób do zrozumienia?

load...

Być bardzo ostrożnym, można przeczytać w jego oczach, w celu oceny działania lub wypowiadane słowa. Chociaż kochający człowiek może zachowywać się bardzo niezwykłe, mimo wszystko, jest on osobą fizyczną z ich uczuć i poglądów na temat relacji. W każdym razie wszyscy miłośnicy ludzi można podzielić na tych, którzy kochają i tych, którzy starają się ukryć swoje uczucia do kobiety.

Znaki miłości dla mężczyzn

 1. Zwróć uwagę na jego zachowanie, i można zauważyć pewne niezręczności i nieporozumień. Oczywiście, człowiek nie miał czasu, aby przyzwyczaić się do pierwszych przejawów emocji szalejących w nim, więc stracił. Wszyscy mężczyźni są dumni, aby móc poradzić sobie z nimi i ukryć swoje emocje, a wszystko okazuje się odwrotnie. Tylko silny człowiek może przyznać swoje uczucia. Z biegiem czasu, będzie to zrobić, ale najpierw rozpocznie się usprawiedliwiać, że jest zaślepiony swoim uroku i elegancji, z błyskiem w oczach, a on może być trudno myśleć o takiej urodzie. Tak czy owak, zachowanie nadal go zdradzi, i że nie można go pominąć, jeśli naprawdę interesujące.
 2. Czasami twój partner może wydawać się dość arogancki i nawet narcystyczne, a jego zachowanie jest podobna do tej z grubej skórze nosorożca. Ale pewny, to zachowanie jest dość logiczne, bo w swojej obecności, nie pozostawia niepewność i napady nieśmiałości. I taki „Maska” – to tylko próba ukryć przed swoimi prawdziwymi uczuciami. Mężczyzna próbuje zachowywać się najbardziej swobodnie, aby pokazać, że ma całkowicie wolny i pewny siebie. Jest on nie może nic zrobić, to jest natura ludzi.
 3. Innym ważnym znakiem miłości człowiek może być uznane za nadmierne upór. On zaczyna zwracać uwagę na osobowość. A dzieje się tak dlatego, że instynktownie mieć chęć podbicia ciebie. Wytrwałość można wyrazić na różne sposoby: może być zaproszenie do restauracji lub kawiarni, na spacer lub do kina z przyjaciółmi na imprezę. Możesz mieć pewność, że każda taka niespodzianka „ukryte” głębokie i subtelne planowanie strategii, a co najważniejsze – strach przed odrzuceniem. Jeśli naprawdę chcesz być z tym człowiekiem, i starają się zbudować prawdziwą więź z nim, można bezpiecznie przyjąć jego wytrwałość.
 4. Mężczyźni, którzy są przyzwyczajeni do ukrywania swoich uczuć, wytrwałość może być w postaci agresji, czyli jego zachowanie będzie nosić czasami agresywny ton. Powód – niezdolność do radzenia sobie z własnymi emocjami, więc idź na całość, będzie starał się pokazać, że jesteś niegodny tego, co on przeżywa. Czasami zdarzają się przypadki, kiedy można przed ukochanym „odkurzone” żrące dowcipy i „żarty”. Ale nie rozumiem je jako coś gniewnie reagują – Jesteś zainteresowany w nim bardzo głęboko i poważnie.
 5. Dlaczego on zawsze jest ok i można poczuć na sobie jego wzrok? On towarzyszy Ci wszędzie, zapytana, kiedy i gdzie się udać, zainteresowany w planach? Tak, jesteś w pełni podboju swego serca! I nie ignorować faktu, że jest on zawsze w tym samym czasie osoba twierdzi, że nie jest zainteresowany w tym w ogóle – to tylko sposób na ochronę.
 6. Znaki męskiej miłości można przypisać i autoprezentacji. On zawsze mówi się dużo o sobie, mówi o „wyczynach” popełnionych w ich życiu zawodowym i osobistym, ich osiągnięć w sporcie, pracy i tak dalej. Bo to jest istotne, że myślisz o tym. I chce go mieć najlepszy widok. On chce być w twoich oczach „cool charakter” i „Superman”.
 7. Bardzo ładny wyświetlacz miłości przez człowieka jest lęk, pragnienie, aby pomóc. To wiele mówi o nim jako o osobie, jego wartości i koncepcje życia. Będzie starał się być pomocny, zarabiać dużo wysiłku, po prostu zrobić coś fajnego, „fit” w żadnej ze swoich problemów i ich rozwiązywania. Dla niego jest to sprawa honoru. I nawet wtedy, gdy odnosi się do typu ludzi, którzy starają się ukryć swoje emocje, będzie on nadal istnieje i będzie ci pomóc, tylko z ironią w jego działaniach.
 8. Aby zrozumieć zachowanie kochającego człowieka, wystarczy zwrócić uwagę na to nie jest obojętny na ciebie, że zaczynają pojawiać się zazdrość. Gdzie człowiek w miłości, a bez zazdrości? On nie toleruje rywali które krążą wokół damy swego serca. Manifest gorliwość w asertywności i agresji. Zazdrość destrukcyjne, jeśli zjada duszę od środka, więc facet może nawet podczas uniknąć. Robi to w celu zmniejszenia lęku i niepokoju. Są ludzie, którzy wiedzieli, jak ukryć zazdrości, będąc blisko, ale za plecami czeka na upadek rywalami. A najciekawsze jest to, że nawet nie zauważy. Pamiętaj, że zazdrość u mężczyzn jest odzwierciedleniem jego słabości i luki, tak inteligentny człowiek nie pokazać.
 9. Ważne jest również, że chłopak w tobie zakochany i jest zawsze zainteresowany swoimi myślami, więc ostrożnie podnosi każde słowo, nawet fakt, że nie dały dużą wagę. Próbuje poznać lepiej określić, co daje radość, a od tego, co jesteś zdenerwowany. Może czasami zapytać dość głupie pytania, ale w głowie miał już w kolejce całą strukturę jak wygrasz i co zrobić.
 10. Człowiek w miłości, bez względu na to, jak zachowywał dama jego serca, zawsze patrząc na jej działań z podziwem, zajmuje swoje wady, przeniesiony przez gafy i niezręczności. Oznacza to, że docenia wszelkie aspekty swoich wybranych.
 11. Jeśli jesteś szaleńczo zakochana w człowieku, będzie starał się uczynić pierwszy krok na drodze do intymności jest intymność. Nie będzie żadnych wulgarne aluzje – w każdym przypadku. Będzie starał się dyskretnie cię dotknąć, poczuć swój zapach. A jeśli dać mu buzi, to będzie prawdziwa przyjemność dla niego. Człowiek inicjuje tego rodzaju czułości.
 12. I wreszcie, aby odpowiedzieć na pytanie, jak należy zachowywać się w miłości z człowiekiem, tylko słuchać słowa, które wypowiada, należy zwrócić uwagę na ton głosu. I prędzej czy później jesteś zobowiązany usłyszeć deklarację miłości. To może wydawać się nawet w najbardziej niezwykły sposób, aby być trochę szokujące, ale zawsze traktować go spokojnie, to jest tak miło być kochane, cenione. Poza tym, facet dość trudne ze względu na ruch. Szczere wyznanie miłości – jest to duży krok dla człowieka, ponieważ mężczyźni kochają trochę różni się od samicy. Niech wyrazić ją najlepiej, jak potrafi, a jeśli czujesz to samo, pokochasz mężczyznę bez problemów. Nie łamać je, a nie śmiać, po prostu być sobą, a on cię nosić na rękach.

load...

Jak rozpoznać zimne serce?

Ile wspaniałe uczucia mogą widzimy na co dzień, ludzie się zakochują i cieszyć się emocje, uczucia, ale są ludzie z różnych poglądów na życie. Człowiek może wątpić w swoje uczucia, ale gorzej, jeśli nie ma żadnych uczuć, a on o tym wie. Wtedy kobieta powinna być bardzo ostrożnym, konieczne jest, aby rozpoznać fałszywość.

 1. Między kochankami powinno być żadnych tajemnic i sekretów, ale jeśli ktoś próbuje coś ukryć, warto pomyśleć dwa razy, to w czym problem. Nie bez wyjątków, oczywiście, ale w większości przypadków ten sposób. Po tym wszystkim, tajemnice są oparte na starych grzechów, które człowiek może ukrywać lat. Niewątpliwie istnieją ukryte ludzie, ale jeśli chcą, to prędzej czy później, musi być znana do obu. Ta rada zawsze należy stosować ostrożnie, nie jest konieczne, niezwłocznie po spowiedzi pocierać i przesłuchać ulubionym.
 2. Love „Kolejne kroki” nie tylko z ufnością i opieki, ale także z zapałem, jeśli nie czystej relacji z manifestacji zazdrości przynajmniej czasami, to można powiedzieć, że nie ma miłości. Wyjaśnienie jest proste: jeśli wszystkie kobiety, które otaczają człowieka, nie obchodzi mnie, że nie dba o nich, a nie zazdrosny.
 3. Surowa krytyka jego pani, a czasami tyrania, dają zimne obojętny osoby. Tutaj, oczywiście, nie mam uczucia. Człowiek może nawet nie obchodzi pani do jej życzeń. Wszystkie najważniejsze decyzje – tylko dla niego, a jej słowa będą oznaczać nic. Ona może działać jako poręczne zabawki, ale nie powracają. A także pamiętać, że krytyka, dowcipny i ostry jak żądło osy – znak nie tylko zimne serca, ale także aktor kłamcą.
 4. Nadmierna ilość komplementów, że prawda nie ma nic wspólnego – to tylko „rozmycia” uszy. Doświadczony uwodziciel wie, że kobiety kochają uszami, więc ramionami – jest to pochlebne słowa. Musimy być bardzo ostrożni z tych osób, które są już na pierwszej randce są rozproszone w komplementy i płakać, że spadł jak malchishka.Ob szczerych uczuć mówią od razu, ale tylko wtedy, kiedy milczeć o nich nie więcej siły!

load...