W drodze do szczupłej sylwetki: dzień na czczo molokochae

Zawartość:

Nie ma kobiety, która będzie spokojnie patrzył w lustro na moje dodatkowych 10 kilogramów, obojętny na zakupie dżinsy dwa rozmiary większe, iz uśmiechem wziął odzywki innych o jej kompletności. Wszystko to – nie więcej niż maską. W rzeczywistości jest ona do czynienia z problemem nadwagi, pierwszej panice, a potem zaczyna odczuwać urok kompleksu niższości, a potem gorączkowo Lekarze przepisujący lek diety i siłownie zająć. Czy zmaterializować w rzeczywistość szlachetne plany, aby rzucić kilka kilogramów? To zależy od kobiety. Wiele osób woli zamiast zdecydowanych działań w celu pielęgnowania problem i przystosowania do życia „w organizmie.” I tylko niektóre walce z podstępnymi genów własnej atrakcyjności.

load...

Zgadzam się, druga kategoria dziewcząt jest godna pochwały. Ponieważ sobie na kawałek ciasta na kieliszek świeżo wyciśniętego soku i wstawać wcześnie rano na jogging zamiast dodatkową godzinę leżał w łóżku – rodzaj feat. Chociaż można rzucać waga znacznie łatwiejsze. Wystarczy, aby zastąpić sok owocowy z herbaty i mleka. Tak, zrozumiałem. Jest to dzień na czczo molokochae, których skuteczność już dawno zostało udowodnione. Dlaczego głodzić tygodniami i czołgać wyczerpany do uruchomienia, jeśli można tak zorganizować dzień na czczo i przynieść postać wraca do normy jak najszybciej? Zwłaszcza, że ​​molokochay dobre dla zdrowia.

Korzyści molokochaya

Ci, którzy są nadal sceptyczne spojrzenia w kierunku molokochaya, autorytatywnie deklarują, że napój ten pomoże Ci rzucić od 700 gramów do 2 kilogramów utrata masy ciała dziennie. Ponadto molokochay łagodzą zepsuty układ nerwowy (w trudnych czasach żyjemy!), Stabilizuje nerki, wątroby, serca. Przeciwwskazania to metoda praktycznie żaden. Schudnąć na molokochae nie może z wyjątkiem tego, którzy są „szczęście” urodzić się z nietolerancją mleka i produktów mlecznych. Nawet niechęć do zielonej herbaty można przezwyciężyć poprzez zastąpienie czystej liści herbaty z mieszanki czarnej i zielonej herbaty w stosunku 1: 1. Dlatego możemy śmiało powiedzieć, że ten dzień na czczo jest uniwersalna. Oczywiście, pełnia napoju poczujesz nie będzie jednak umiejętnie mleko eliminuje uczucie głodu, który jest stałym towarzyszem odchudzanie.

load...

Nawiasem mówiąc, należy zauważyć, że po tym dniu postu kobieta widzi, że jej włosy przestały wypadnięciem, paznokcie stają się mocniejsze, a całe ciało było niezwykłą lekkość. Innymi słowy – chcesz motyle w brzuchu? Pij molokochay i schudnąć w tym samym czasie! Oczywiście, musi to być zrobione z umiejętności, więc następny punkt tego artykułu jest przegląd obchodzenia dnia.

Czczo dni na molokochae

Co jest molokochay? Regularne herbata z mlekiem, nie więcej. W związku z tym, może to zrobić absolutnie każdą kobietę. Oczywiście, wielu z nas wielka przyjemność picia tabletki i herbatki granicą w kolorowych opakowaniach z nieznanych zawartości. I na próżno! Nie ma nic lepszego niż zwykłe mleko i herbatę. Spawanie eliminuje toksyny z organizmu, obniża poziom mleka kofeiny i zmiękcza smak napoju. Rzeczywiście, mleko i herbata – idealną parą. Ale niektóre herbata jednocześnie lepiej? Dietetycy wolą zieloną herbatę, chociaż molokochay konwencjonalne spawanie z indyjskiego słonia ma prawo do istnienia. Tym bardziej, że są ludzie, którzy po prostu nie lubię zieloną herbatę. Co teraz? Nie przeprowadzać rozładunek? Na pewno nie! Wystarczy, aby dostosować się do rozładowania dzień molokochae dla siebie, a będziesz mógł cieszyć się bardzo oczekiwanego spadku masy ciała. My (za zgodą użytkownika), bierzemy za podstawę klasycznych receptur za pomocą zielonej herbaty.

Istnieje kilka opcji piwowarskie molokochaya:

  1. Najprostszym sposobem jest mieszalny 1 litr świeżo zielonej herbaty i mleka o niskiej zawartości tłuszczu. Dokładnie wymieszać. Dodać cukier jest surowo zabronione! Po pierwsze, jest to rozładować, zamiast tradycyjnej herbaty. Po drugie, cukier dulls niektóre właściwości zielonej herbaty zmniejsza skuteczność napoju.
  2. Poniższy przepis jest nie tylko trudniejsze, ale również bardziej szczegółowe. Tutaj, dietetycy nie opierają się na kobiecej świadomości parzenia herbaty i dają wyraźne instrukcje. Więc bierzemy za podstawę 3 łyżki zielonej herbaty ze zjeżdżalnią. Gotować 2 litry wody, zaparzonej herbaty. Po spawaniu całkowicie rozpuszczają się w wodzie, wylano do 1 litra herbaty gotowano mleko. Zastrzegamy sobie pić przez 20 minut, a następnie starannie filtrowane. Molokochay gotowy do użycia.
  3. Ta ostatnia metoda jest najbardziej skuteczna wszystkich. Tu także wymierzać 3 łyżki zielonej herbaty, ale herbata parzona z wrzącym mlekiem, a nie czystej wody, jak to czynili. Ilość mleka może się wahać od 1,5 do 2 litrów, ale dietetycy zalecają przyjmowanie tylko pić niskiej zawartości tłuszczu, zamiast odchudzania długo oczekiwana nie jesteś złapany z tych dodatkowych kilogramów, które podjęły nigdzie.

Subtelności rozładunku na molokochae

Zgadzam się, że każda dieta i obsługa dzień ma swoje tajemnice i subtelności. Nie bez nich, a w przypadku molokochaem. Pierwsze ostrzeżenie, że chciałbym dać dziewczynom utraty wagi – prowadzenie domu rozładowania. Fakt, że molokochay – moczopędne, więc toaleta powinna być oszczędność blisko, w przeciwnym razie nie można uniknąć zakłopotania. Plus, można doświadczyć uczucia głodu, a wraz z nią i osłabienie. Zgadzam się, że łatwiej jest leżeć w domu niż w biurze, gdzie szef obserwując każdy Twój ruch!

Poniższa reguła płynnie wynika z poprzedniego. Gdybyśmy wydali płynu z organizmu, to musi być coś nadrobić, lub na czczo dni przekształcić tygodni w szpitalnym łóżku. Ale tu nie chodzi o nas. Będziemy schudnąć prawidłowo i oprócz molokochaya pić 2 litry wody mineralnej dziennie. A potem nasz bilans wodny, a także ciężar być normalne. Tylko woda mineralna warto dobrego i bez gazu. Pojęcie „dobra” osadza się poczucie, że woda mineralna było dostać go z otworu, zamiast z konwencjonalnego kranu w domu obok. Nie bój przepłacać za wodę, jeśli chodzi o zdrowie.

Natychmiast śpieszę rozczarować fanów smaczny posiłek. Tam podczas rozładunku jest zabronione. Absolutnie. Więc proszę o cierpliwość i molokochaem. Picia mieszanki zielonej herbaty z mlekiem jest konieczna zgodnie z przepisami – szkło molokochaya 1 raz na 2 godziny. Na wodzie mineralnej ograniczenie to nie ma zastosowania. Może być stosowany co najmniej raz na 5 minut. Tylko nie zapomnij, że jesteś przeznaczono łącznie 2 litry wody mineralnej, więc rozpowszechniać tę kwotę mądrze. Nawiasem mówiąc, molokochay może być pijany albo gorący (wyobrażając sobie, że jest odżywczy rosół) i zimne (jeśli ciepło na ulicy). Najważniejsze – nie błądzą i nie złapać zamiast szkła z molokochaem kanapkę lub kawałek mięsa.

Ci, którzy już udało się zakochać się w ten sposób utraty wagi, na pewno chcesz, aby powtórzyć ten wyczyn i usiąść na kilka dni na molokochae. Nie warto! Mimo to, herbata mleko – to nie tylko sposób, aby ugasić pragnienie i skuteczne działanie moczopędne, więc nie ma potrzeby, aby żartować z niego. Dietetycy mogą wydać tylko 1 dzień w tygodniu przez molokochae, i to tylko pod warunkiem, że – zupełnie zdrowa osoba. Jak na tę porę roku, to najlepiej zacząć schudnąć na wiosnę, gdy witaminy są już wypełnione nie tylko stół i lodówkę, ale długie zimowe wieczory wyczerpania organizmu; kiedy głód jest nie tyle chęć schudnąć przerywa nawet najsilniejsze żołądek pragnie odwołać się do swojego miłosierdzia i żebrać o jedzenie. Jednym słowem, cieplejsze na zewnątrz, tym więcej korzyści będą molokochay.

Ostatnia rekomendacja jest poczucie umiaru, który jest tak jasno czasami zaniedbania nasze dziewczyny. Tylko oni mogą trzymać molokochae noc do następnego ranka, aby zachęcić siebie do góry oporu gorących kanapek. I tylko Polki mogą wykonywać przed rozładunku korporacyjnych dostać się do ulubionego stroju, ale wieczorem ugniatać grillowanym kurczakiem, popijając wino mięsa kalorii. I dobrze, jeśli rozpaczliwy strój uszyty z elastycznej tkaniny. A jeśli robi się dzieje obfitości pulchnej talii żywności w środku wakacji? Oczywiście, mamy straszak. Ale w każdym żart jest trochę prawdy. Dlatego zorganizowanie dnia rozładowania, daj instalacja schudnąć i więcej. A następnie molokochay tylko będzie napój, a nie skutecznym sposobem, aby schudnąć szybko.

load...