W ciągu tygodnia, aby pozbyć się cellulitu – Krok po kroku instrukcje walczyć

„Skórki pomarańczowej” ukazał się w najbardziej nieoczekiwanym momencie – w przededniu ważnego wydarzenia w Twoim życiu? „Aby odrzucić plany narzekać wieku narzekać pecha” – takie myśli do was przede wszystkim przyjść do głowy? Wcześnie, aby zrezygnować. Jeśli guzki pojawiły się niedawno, ale tak jest, kiedy już znalazł je dopiero teraz, to masz szansę, aby pozbyć się z nich, bez uszczerbku dla planowanych wydarzeń i ich nerwy. Najlepsze kosmetyczki i dietetycy świat będzie z wami podzielić tajniki w tygodniu, aby pozbyć się cellulitu. Mota od stanu i przywrócić piękno ciała.

load...

Zawartość:

Detox Program

„materiały budowlane” dla znienawidzonego „skórki pomarańczowej” jest tłuszcz. Możecie być zaskoczeni tym, ale tkanki tłuszczowej jest w każdym z kobietami. Tak w starożytności nakazał naturę, w celu ochrony „gospodynie domowe” ze zmęczenia, bo nikt nie wiedział, jaki rodzaj produkcji przyniesie rozstrzygnięcia mężczyzn, a jeśli mają szczęście, co do zasady, na polowanie dziś. A kobiety muszą znaleźć w sobie siłę, aby zapewnić spokój w domu, komfort, wsparcie męża rozstrój, dbać o dzieci, w tym okruchy, które mogą rozwijać się w żołądku. Dlatego, że kobiety początkowo normą zawartości tłuszczu wyższej niż męskiej figury, a to będzie musiał zaakceptować.

Jednak, jak rozumiem, to w przeciwieństwie do swego rodzaju „bomby zegarowej”. Fakt, że legalne tkanki tłuszczowej wymaga specjalnego traktowania – nie może osłabnąć, „chemia”, należy pamiętać o „zablokowany” na kanapie, zapomnieć oddawać przydatnych procedur, czyli do tego rodzaju naturze kobiet „ubezpieczenie” pilnować. Więc jeśli nie utrzymują stałe monitorowanie ich prawowitego Zhirkov i organizmu jako całości traktować niedbale, to jesteś przygotowany na kłopoty, które mają „razrulivat” z doświadczonych dietetyków i kosmetyczek.

load...

Możesz być zaskoczony, ale tylko odrzucenie złych nawyków może pomóc pozbyć się cellulitu w 2 tygodnie, a jeśli dodać do tego minimalnego programu walki z „skórki pomarańczowej” diety, ćwiczeń i zabiegów, choroba może wycofać nawet po tygodniu.

Więc, co o szkodliwych namiętności należy zapominać, aby przywrócić piękno skóry?

 • Palenia;
 • Spożycie alkoholu lli_1;

  Nadużycie

 • Władzy;
 • Brak snu;
 • Kofeiny szał;
 • Niekontrolowane spożycie narkotyków, nie zgodził się z lekarzem.

Te złe nawyki są najeżone powstawania wolnych rodników w tkankach, wywołując powstawanie procesów oksydacyjnych, gromadzeniu w organizmie toksyn. Wszystko to niszczy organizm od wewnątrz, i pojawił się brzydkie guzki – na „latarnię”, aby zrozumieć, co dzieje się w organizmie. Czasami kobiety są tak głęboko „kopać”, i zatrzymują się na skargi dotyczące pogorszenia się stanu skóry. Cokolwiek to było, Twoje piękno jest w Twoich rękach. Stop „truciznę” ciała i tkanki tłuszczowej zatrzyma uzasadniony przekształcona w kulki i położył się płasko, bezpieczny dla warstwy podskórnej piękna, ponieważ jest to wrodzona natura.

Antycellulitowy dieta

Porzucić złe nawyki? Wielki czas, aby rozpocząć przegląd lodówki, oczywiście, jeśli chcesz, aby usunąć cellulit bez końca tygodnia.

Więc, jakie pokarmy powinny karmić peta, dać do znajomych, rzucać, jeśli mieszkasz sam, lub po prostu odłożyć daleko półkę traktować kogo-nie cierpi na „skórki pomarańczowej”, oczywiście, jeśli masz znakomitą wytrzymałość będzie?

Zabronione produkty

Poznaj czarną listę, zniekształca ciało: Mięso

 • Tłuszczowych;
 • Majonez lli_1;

  Ciasta

 • I ciastka;
 • pizzy;
 • Produkty

 • Z białego ciasta (pierogi, makarony, itp);
 • Produkty

 • Z McDonalda;
 • Innych półproduktów;
 • Wędzone;
 • Kiełbasa lli_1, hot dogi i inne swoich „braci”;

 • Słodkie napoje gazowane;
 • Sok

 • Cukrem;
 • Ochrony lli_1;

  Ciasta lli_1, babeczki i inne wypieki; chipy

  Lli_1, inne podobne przekąski;

 • Cukierki i inne smakołyki, które zawierają cukier.

Wydawałoby się, że lista jest duża, ale wierzcie mi, wszystkie te potrawy nie mają żadnego narzędzia dla ciała i zabić swoją urodę. Spróbuj zapomnieć o nich na kilka tygodni, a następnie będziesz zaskoczony, jak to „trucizna” może mieć fascynować.

Zalecane menu.

Food-lek, który pomoże Ci pozbyć się cellulitu w tygodniu:

 • rybne odmiany o niskiej zawartości tłuszczu;
 • Pieczone ziemniaki; zboża
 • Lli_1; Produkty

 • Nabiałowe (2% tłuszczu);
 • Czarnego chleba;
 • świeże owoce;
 • Dania

 • Warzyw, najlepiej surowe;
 • Oliwy z oliwek (w umiarkowanych ilościach);
 • Chude mięso;
 • Orzechy lli_1.

To ważne, aby wiedzieć! Do komórki tłuszczowe nie są włączone do skórki pomarańczowej, ważne jest nie tylko kompetentny do jedzenia, ale również prawidłowo pić. Dzienna stawka za śledzenie piękno ich ciał kobiet – 8 szklanek wody. Nie ma kawy, kakao, herbata z torbą lub soku sklepu – czyli woda, która jest doskonałym napojem spalanie tłuszczu, a ty nie wiesz?!

Przydatne przepisy nadal ważne, aby odpowiednio przygotować. Na smażenia, gotowania smażone, ciasto, tłuszczu w organizmie pamiętam nazwy urody. Istnieje wiele innych – zdrowy sposób przetwarzania żywności. Na przykład, do gotowania na ruszcie w piekarniku, podwójnej kotła, multivarka. Nowoczesna Kuchnia „zupy” są tak wygodne, że nie trzeba nawet być w kuchni podczas przygotowywania kolacji. Wystarczy tylko pobrać zestaw produktów do wybranego „maszyny” i może iść na urlop, sygnał dźwiękowy poinformuje Cię, że nadszedł czas, aby rozpocząć posiłek. Smaczne, szybkie, wygodne, beskhlopotno a co najważniejsze – użyteczne.

Ćwiczenia dla firmy

Skóry

To właśnie tak ma natura, organizm musi się poruszać, inaczej atrofii mięśni, tkanki utraciła elastyczność oraz tłuszcz zaczyna „zagięcia”, zamienia się w podskórnych granulek, zwane cellulitem.

Chcesz wyglądać olśniewająco i mają nieskazitelną skórę? Zejdź z kanapy, wstać z fotela „, powieść” z monitora i wyjść na ulicę – chodzić, oddychać i zapisać piękno. To jest – program minimum, ale w pierwszym lub drugim dniu będzie wystarczające i taki wolumen, jak pół godziny spacery po okolicznych terenach. Następnie musi aktywność zostać wzmocnione. Można biegać, grać w tenisa, jeździć na rowerze, taniec, wspinaczka. Jeśli jest zimno, jesteś wolny, aby zrobić to wszystko w pokoju lub opatrunku na pogodę. Najważniejsze – ruch, i nie zapominaj, że twoim celem – w tygodniu, aby pozbyć się cellulitu.

Nie można dowiedzieć się, co chcesz zrobić? Pobierz internetowej specjalny zestaw ćwiczeń na cellulit i być zaangażowany powtarzając trener ruchu.

Kosmetyki – sprzymierzeńcem urody

Ultra działania bloku w walce ze znienawidzonym guzków, które pomogą Ci poprawić wynik i przytrzymaj obcego „rekonstrukcji” skóry – to kosmetologii.

Najprostszym i najskuteczniejszym rzeczą jaką możesz zrobić: kupić antycellulitowy luffy i starannie natrzeć na tym terenie przez 15 minut w trakcie brania prysznica (rano i wieczorem), korzystnie kontrastujących i stosując specjalne żele.

Po tej sesji, zaleca się, aby wrap lub korpus maski, a przynajmniej spowodować cellulit krem. Mówi się, że tylko kilkanaście takich procedur może znacznie poprawić napięcie skóry.

Warto zwrócić uwagę! Najlepsze z okłady z cellulitem jest uważany miodu. Jak to zrobić? Ciepła 5 łyżek miodu (ale upewnij się, że nie gotować, inaczej Lecznicze właściwości produktu zostaną utracone). Dodać kilka kropli kompozycji olejek eukaliptusowy, wybór cytrusowych i jałowca. Wymieszać bazę i stosować na obszarach dotkniętych „skórka pomarańczowa” ciała. Zawinąć te miejsca folią spożywczą w 4-5 warstwach. Umieść w ciepłe piżamy lub nurkowania pod kocem przez 20 minut. Następnie wziąć prysznic i użyć środka antycellulitowy.

Ale jeśli nie są pewni swojej dyscyplinie lub talentów homebrew kosmetologa, i po prostu dobrze zabezpieczony finansowo, uważają, że każdy powinien myśl własną firmę lub uwielbiają udać się do salonów, to zapraszamy do profesjonalnego owczarni piękności – pomieszczeniu kosmetologii, korzyści te obecnie w każdym obszar całego depozytu. Mistrz zbada wady skóry i doradzi Ci najlepszy przebieg zabiegów piękności, wśród których liczba mezoterapii, LPG, odkurzaczem lub inny masaż drenaż limfatyczny, fonoforeza, Spa-procedur, Miostymulacja i wiele innych skutecznych metod, stojących na straży piękna ciała.

Sekrety wideo walki cellulit

Tak więc, krok po kroku pracy, w ciągu tygodnia lub dwóch, w przeciwnym razie można zapomnieć o cellulitu.

load...