W artykule na temat niebezpieczeństw związanych z jogą

Zawartość

Biedne, biedne gimnastyka Yogi. Okazuje się, że jest ona szkodliwa … a kolana niektóre latać w prochu, a perspektywa ulega pogorszeniu. I jogi – wszyscy sekciarze, a ty nałożyć masy krishnaitstvo, Białe Braterstwo, anastasiystvo i nauczanie o konieczności przesiedlenia w chacie leśnej. Od jogi nie schudnąć, to nie pomaga zachować figurę, i ogólnie, wszystkie te yogini wieku są niewielkie ze względu na liposukcji. Śmiali? A teraz pozwól nam znacznie. Mam tak wiele ciekawych rzeczy słyszał o szkodliwości praktyków jogi nie są ludzie, że nadszedł czas, aby zrobić listę-rating. Że są one zamiar zrobić

load...

[Powrót do spisu treści]

Joga – to strata czasu, no odchudzanie

Tak, autorzy niniejszego oświadczenia i zgadzają Madonnę, Miranda Kerr i Tara Stiles. Zdjęcia trwać zdecydowanie radzimy szukać. To naprawdę tylko grubsze niż można sobie wyobrazić. Nawiasem mówiąc, Tara w ogóle nic oprócz jogi nie jest włączony.

Rozprzestrzenianie się takich pomysłów nie ogranicza się do brytyjskich naukowców, udowadniając, że joga spowalnia metabolizm mózgu i przełącza się w stan alfa, ale nie najbardziej udanych przybyszów z jogi. Ktoś po prostu nie było szczęście w szkole i nauczyciel, ktoś miał szansę na bardzo zaawansowanym klasy … W ogóle, idąc do jogi, nie wiedzieli, że: utrata

  • Waga nie promuje tak dużo na siłowni, jako szczególnego spojrzenia na życie. Tak, obżarstwo, przymusowo zapihivanie łyżki do matki, ojca i szefa działu księgowości w świecie jogi nie jest mile widziane. Jak również jedzenie nie jest mile widziany i że straszne, po prostu szybko i tanio. A zwłaszcza nie zaleca się żyć w takim stresie, który wymaga ciągłego używania alkoholu i uspokajającego plyushechnogo uspokajający. Nie można sobie z nimi poradzić? Zmień swój styl życia. Nie możesz? Zmień swoje nastawienie do życia, zatrzymać wziąć nieszczęśliwy diety i jego w ogóle jest to typowa praca biura jako jedynego globalnego problemu. To, jeśli przesadzone. A w ogóle – spokojny, zamyślony, naturalnie i bez przemocy – przykładową listę zasad jogi diety;
  • Jogi jest inny, a jeśli celem jest po prostu zwiększyć spożycie kalorii, nie należy wybierać style medytacyjne oraz głębokie praktyki, co zwykle robią statyczne. Chociaż w rzeczywistości, joga jest jedna, tylko cicho praktyka ta nie jest odpowiednia dla początkujących ze względu na fakt, że nie dowiedział się o jedną pozycję z tej listy, a żyć z ideą „wypracować – Mogę jeść więcej”;
  • Dodatek do jogi powinny być przynajmniej sama aktywność ruchowa wzrost w życiu codziennym, ale lepiej – spacery, jogging lub pływanie.

Wnioski: podejście zintegrowane. Jeśli nie chcą angażować się w filozofii jogi – tego przydatności jogi. Mniej 300-400 kcal na godzinę, plus badanie wszystkich głównych grup mięśni. Tak, wybrać klasę, gdzie przybysze pełzanie precz z czerwonymi, ale szczęśliwe twarze, ale nie jeden z której oświeceni twarzy, szczupła pani w zupełnie suche spodnie od Lulu Lemon

load...

[Powrót do spisu treści]

Joga jest bardzo traumatyczne

Tak, niektórzy ludzie uważają, że sam fakt slezaniya ze swoim ulubionym kanapie nierealne poprawia ich formę fizyczną. Po dotarciu do pierwszej klasy yogak życia są one zabawne, aby przejść do góry dnem, aktywny rozprostowanie nóg i ramion robić wiele innych rzeczy, na które pokazał przyzwoity guru mają długi bambusowy kij.

Rzeczywistość zajęcia jogi jest taka, że ​​instruktor nie ma czasu, aby uruchomić się kiedyś gorliwi dla wszystkich joginów i zniechęcić ich do skoków w asan i innych gwałtownych ruchów. Tu i rannych ludzi, a następnie rozprzestrzenił plotki na temat zagrożeń związanych z jogą.

Rozwiązanie: Nie idź na zajęcia dla zaawansowanych, aż „będzie wpisać doświadczenie.” Wybierz dobrą lekcję dla początkujących, które deklarują pracę w asan i rozstrojenie. Nie dowiesz się, aby nie zranić.

[Powrót do spisu treści]

Joga – Takie sekciarze

Tak, oczywiście. Problemem tutaj nie leży w asan i pranajamy nie jest parzysta, a słowo „joga” w polskiej prowincji zrozumieć cokolwiek. Oto, na przykład, siedząc niejasne grupę ludzi w okręgu DC, śpiewają mantry, i mówić o wewnętrzne światło zostaje przelana od trzeciego oka. To jest joga? Albo przychodzą kontrkultury typ młodego mężczyzny z brodą i białe spodnie, aby powiedzieć delikatne filologicznych dziewice o kundalini energii, a jednocześnie poprawić swoje życie osobiste. Jest to również jogę?

Ty, myślę, dorosła kobieta, i wiecie co, jeśli chcesz zrobić gimnastykę w celu poprawy zdrowia, to nie jest konieczne, aby wlać dowolny okrąg śpiewanie mantr lub w wielu wielbicieli młody człowiek z obiecującej życiu osobistym. Aby nie być w obliczu sekciarstwa i spróbować jogi na smak, przejdź do siłowni w klubie fitness. Tam na pewno będą śpiewać tylko magnetofon, a ty – czy rzuca, przysiady, rozciąga się, stać, a nawet trzymać prasę.

Sekciarstwo i nałożenie jakichkolwiek ideologii nie jest w normalnych szkołach jogi. Mam sporo podróżują w ciągu ostatniego roku, a przeszkolony w 8 różnych szkół. Więc wszędzie, nikt nigdy nie rozmawiał ze mną na temat religii, duchowości i innych rzeczy. Ale od położenia ciała w przestrzeni – więcej niż wystarczająco.

Tak jest sekciarstwo, a pół godziny nauczyciel ma czas, być może, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące zamków i rotacji miednicy i pokazać niezbędnej sekwencji asan. Dlatego dbanie o czystość duszy, również mogą ćwiczyć jogę. W sali gimnastycznej, nie boją się chodzić? Więc to jest prawie taka sama.

W ogóle, jeśli nie podoba ci tyle jogę, to dlaczego nie patrzeć na innych obszarach „Inteligentna ciała”? Pilates, Callanetics, Kinesis, stretching – są w rzeczywistości dużo. Ale prawie wszędzie spełniać podstawowe asany. Więc rozumiesz, prawda? Lepiej jest spróbować jeszcze raz, niż czytać 100 artykułów o zagrożeniach związanych z jogą, a coraz bardziej pewny, że to nie jest twoja

load...