Vitamin – dieta. Potężny cios nadwagę

Lato jest tuż za rogiem, a kobieta marzy o słońcu i upale, zacząć myśleć o konieczności pozbycia się nadwagi. Jak wiadomo, najbardziej niezawodny sposób, aby pożegnać się znienawidzonych kilogramów – to będzie na diecie. Jednak dieta to dieta niezgoda, a jeśli podejść do sprawy lekko, można stracić zdrowie zamiast dodatkowej wyściółki.

load...

Ostatnio szczególną miłością kobiety wygrał kilka rodzajów diet, w tym witaminy diety białkowej lider – Opinie o to najbardziej entuzjastyczny. Lekarze również uznane feedback bardzo pomocne, ponieważ dieta nie mieć poważne skutki uboczne.

Ogromna liczba kobiet z powodzeniem stosować dietę białkową witaminy – opinie powiedzieć, że udało im się osiągnąć niesamowite rezultaty w bardzo krótkim czasie. Białko witaminy dieta ma wiele zalet w stosunku do swoich rywali.

 • Kobieta prawie nie czuć głodu, więc to białko dieta witamina jest wyjątkowo nadaje się do nawet najbardziej zapalony miłośnik.
 • Głównym plusem, który ma białko witaminy diety – referencje ludzi, którzy próbowali go na moim doświadczeniu. Zwracają uwagę, że nie ma negatywnego wpływu na organizm człowieka.
 • Kolejną cechą, która ma białka diety witaminy – opinie mówią, że ludzie schudnąć około 7 kg miesięcznie.

Cechą diety witaminy białka jest to, że jedzenie może być stosowany bez ograniczeń objętościowych, ale tylko produkty witaminowe i białkowe. Te same produkty zawierające węglowodany i tłuszcze powinny być bezwzględnie unikać. Zabronione jest również (jeśli czy ketchup i majonez kwaśny), aby korzystać ze wszystkich rodzajów sosów. Przypraw dozwolone tylko minimalną ilość czerwonego pieprzu i soli.
Witaminy i odżywki białkowe powinny być spożywane w różnych dań, a to przyczynia się do dalszego odchudzania.

Ponadto, białko diety witaminy nakłada ograniczenie na pracujących i napojów. Jeśli obserwować białko witaminy diety, trzeba zrezygnować z korzystania z napojów gazowanych, soków w opakowaniach zawierających cukier, kawa, herbata, słodki i napojów alkoholowych. Jedyną rzeczą, którą można pić z białkiem witaminy diety – to niesłodzone czarna lub zielona herbata i woda mineralna.

load...

Odżywianie powinno być frakcja, która jest często, ale w małych ilościach. Z tego powodu utraty wagi osoby nie odczuwa głodu. Przybliżony przedział między posiłkami nie powinny być więcej niż dwie godziny.

  Przybliżony dieta dla tej diety:

 • 9,00 – trzy gotowane (nie smażone) jaja (białko);
 • 11.30. – jednym z owoców grejpfruta (witaminy);
 • 13.30 – 250 g chudego mięsa gotowanego mięsa (białko);
 • 16,30 – dwa jabłka o średniej wielkości (witamin);
 • 18.30 – 250 g gotowanej ryby morskiej (białko);
 • 20,30 – jeden pomarańczowy (witaminy);

Należy pamiętać, że jest to tylko jeden z możliwych diet dla tej diety. Ser można stosować jako chudego protein, niskotłuszczowego sera, drób i tym podobne. I jako witaminy żywności, można użyć warzywa – zarówno surowe i gotowane. Przy wyborze owoce pamiętać, że nie zaleca się pić zbyt słodkie, jak winogrona i banany, ponieważ zawierają bardzo dużą ilość węglowodanów.

Następny na popularności – jest to dieta witamin Madonny. Jest również uważany za nieszkodliwy dietę, która nie ma negatywnego wpływu na organizm człowieka.
Główną różnicą pomiędzy tą dietę od zwykłego jest to, że w normalnych warunkach organizm cierpi z powodu braku niezbędnych witamin i minerałów. W wyniku tego, że cierpi na stan włosów, paznokci i skóry.

Dieta Madonna witamina jest również całkowicie pozbawione tych niedociągnięć. Z lekką rękę popularnej gwiazdy pop dieta ta jest szybko rozproszone na całym świecie. Dieta Madonna witamina pomógł ogromną liczbę kobiet bliżej ich idealnego kształtu i poprawić swoją samoocenę. Oto kilka przepisów na witaminy diety Madonny.

Podstawą diety jest kolejnym Madonna witamina zupa. Na jego cebuli plastra przygotowania, smażyć w oliwie z oliwek, a następnie wlać do litra wody. Dodaj pre-cut seler i marchew, kapustę. Gotować zupę, aż warzywa będą miękkie.

Oprócz korzystania z tej zupy są dopuszczone następujące produkty:

 • Poniedziałek – absolutnie żadnych owoców, z wyjątkiem moreli, winogron i bananów;
 • Wtorek – wszelkie zielone warzywa (ogórek, papryka, itp …);
 • Środa – a owoce i warzywa w nieograniczonych ilościach;
 • Czwartek – dwa banany i 0, 5 litrów mleka odtłuszczonego;
 • Piątek – 200 g sałatki z kapusty świeżej;
 • Sobota – 100 gramów niskotłuszczowych jogurtów;
 • Niedziela – 150 gramów ugotowanego ryżu, warzyw;

Te kobiety, którzy próbowali diety Madonna witamin, zanotować stratę około 5 kg. Jednak, choć jest to lekka dieta, nadużywanie nadal nie warto. Ta dieta, jak każdy inny, powinien trwać około tygodnia.

Jeśli chcesz osiągnąć jeszcze większą utratę masy ciała, to dieta może być powtórzone po upływie co najmniej dwóch tygodni. Pamiętaj, że utrata wagi jest dopuszczalna 5 – 6 kg miesięcznie.
Jeśli spadek na wadze więcej, pojawia się ryzyko nieodwracalnej szkody dla ich zdrowia, a ponadto waga wraca gwarantowana.

Oraz w celu zapewnienia, że ​​wynik nie był krótkotrwały, a waga nie wróci, trzeba zawsze uważnie monitorować ich diety. Główną częścią menu powinny być świeże warzywa i zupy warzywne. Wszystkie posiłki muszą być poddane działaniu pary. Ciecz może być spożywany w nieograniczonych ilościach, powstrzymywanie się od słodkich napojów, herbaty, kawy i alkoholu.

Nie należy również zapominać, że dla osiągnięcia maksymalnego efektu wymaga regularnych ćwiczeń. Nie jest konieczne, aby spędzić długie godziny na siłowni lub klubu fitness. Po prostu chodzenie częściej, na przykład, wracając z pracy, wydostać się z pojazdu przez kilka przystanków wcześniej. To nie tylko pomaga schudnąć, ale również wspierać wszystkie mięśnie w dobrym tonie, który jest również ważnym elementem dobrej figury.

load...