Velvet piasku: Nail Art Design lakierem akrylowym żelu z proszkiem

Mieszane technologia paznokci sztuki – nie należą do rzadkości. Paznokcie akrylowe są z powodzeniem realizowane żele trójwymiarowych lub ligatur Światłoutwardzalny sygnatur i pokrywy naturalne dobry wygląd, w połączeniu z konstrukcją ulgi objętościowego „aksamitne piasku”. Na przykład, czerwone lustrzane żel lakier, który jest idealnym miejscem na spotkania, ogień Monkey rozważyć technikę akrylową projektowania pudroy.Oglavlenie:

load...

Powłoki lustrzane: Charakterystyka dwuwarstwowego materiału

Powłoki żelowe Lustro można nazwać przemysł nowość, z wyłączeniem długoterminowych eksperymentów mistrzów pokrywających materiałów przezroczystych na podstawie jasnych. Sprzęt otrzymał na imię podobieństwa z lustrem: mówimy o jasnym błyszczącej powierzchni, a na scenach warstwami. Zestaw do tej powłoki składa się z dwóch komponentów:

 • Chrom metaliczny;
 • Zabarwione, to jest przezroczyste żelu.

Sztuką w praktycznie nie ma: po wysuszeniu „chrome” jest stosowane na górze „witraże” przez jedną lub dwie warstwy, w zależności od pożądanego efektu. Ale chrom może przynieść niespodzianki: kompozycje różnych producentów różnią. Niestety, nawet te instrukcje nie zawsze wyjaśnić tę sytuację: niektóre powłoka chrom wysycha w kontakcie z tlenem, inni potrzebują polimeryzacji UV. Sprawdź może być empirycznie: po 2-3 minutach po zastosowaniu powierzchni dotknąć i obejrzeć go na sucho lub lepkie pozostałości. W drugim przypadku, chrom światła utwardzania.

Przed nałożeniem warstwy klejącej witraż z chromowane pokrywy pędu nie jest konieczne: usunie połysk metaliczny.

Proszek akrylowy w zewnętrznej konstrukcja

Aby pracować na lakierze żelu dopasowanie proszek akrylowy. Próbki konstrukcyjne są drobno zmielony Win – linie są bardziej subtelne. W przypadku braku proszku można użyć do budowania struktury technologii akrylowej. Spektakularny migotania światła uzyskuje się przez dodanie proszku drobnego brokatu, ale powinna być bardzo mała.

load...

Rozpylany proszek na lakierze żelu unseasoned bez warstwy klejącej, gdy lakier bazowy jest całkowicie gotowy. Po upieczeniu dekoracyjnego wykończenia nie obejmują: przezroczysty żel, żel paznokci zepsuć cały efekt aksamitu.

Motyw „Śnieg i płomień” krok po kroku: akryl malowanie proszkowe na lusterko

Przygotuj naturalnych paznokci przechodzi standardowe: podpilennye tych samych palców na wszystkich rodzajach paznokci szlifowanej zagruntowane podkładem. Po wyschnięciu rozpocząć proces wieloetapowy zdobienia.

 1. Jako podstawę bierzemy stałej lub naturalny różowy lakier żelowy. Jego zadaniem jest kamuflaż wizualny bok paznokcia. Proszę specyficzne zamówił był projekt, który wizualnie wydłużony to zupełnie płaskie paznokcie. Red rozszerza, nawet bardziej niż biały. Prosta metoda z zastosowaniem jasnych kolorów tylko na środkowej części – magicznej różdżki dla takich przypadków.

 1. Polimeryzację w lampie UV i usunąć lepką warstwę środka czyszczącego. Środek ten będzie miał zastosowanie Chrome szybko, bez konieczności martwienia się o delikatne smugi hodowane linie.
 2. Chrom podkreślają centralną rolę. Aby żelu do paznokci nie płynie pod naskórkiem, ale został wprowadzony jak najbardziej zbliżone do tego, za pomocą cienkiego pędzelka. Części boczne łatwiejsze do pokrycia ruchem nadgarstka z natywnym fiolki.

0.

5.

 1. Poczekać suchych pasków metalizowanych.
 2. Zastosuj żelu poplamione farbą Szkło: utwardzane światłem, więc każda warstwa musi polimeryzacji. W naszym przypadku, dwie warstwy: na wynik ma być intensywny rubinowy kolor z jasnym lustrem metallic shimmer tle.

1.

 1. Usunąć powłoki warstwy lepkiej, podziwiać blask i wykończenie pokrywy żelu, a następnie polimeryzację i jego.

Najciekawszy – do pracy z pudrem akrylowym.

 1. Cienki pędzel biały żel lakier bez lepkiej warstwy działki wzór: w przypadku granicznym „Lustra” i prosta ozdoba na nagietki bezimienne palców. Użyciu lakieru żelu z warstwą klejącą nie jest zalecane: usuwanie kleistości po polimeryzacji zgrubnego proszku trudne.

8.

 1. Rozpylany proszek za pomocą popychacza i zrzucić trochę, umieścić go w lampie. Pędzel lub szczotka do mycia powierzchni dopiero po proszku szelak wyschnięcia.

6.

Kropla oleju naskórka, aby zakończyć pracę.

Wystrój Akryl nieco szorstkie w dotyku, ale bardzo szybko przyzwyczaić. Połączenie efekt błyszczącej i matowej, można podziwiać cały okres „życia” powlekanie 3-4 tygodni. Dostępne opcje dla tego są niezliczone projektowania.

5.

Użyliśmy:

 • Lustrzany lakier żel z barwione №7, 136 i 107 Profi formule.
 • Podkład ProfiPrep i ProfiBond o wzorze Profi.
 • Remover warstwę dyspersji na Flugran.
 • Podstawowy i wykańczania żel z Shellac bluesky.
 • Akryl „Shimmering White” przez Kodi zawodowej.

Master: Urodenko Tatiana

load...