Van i pickup Dziewczęta: jesteś ofiarą lub drapieżnika?

Mamy jakiś sposób dotknął tematu pickup może nawet nie raz. I doszli do wniosku, że tego zjawiska – takie sobie. Z punktu widzenia kobiet. Ale dlaczego? Ponieważ proces jest w liczbie mnogiej, to znaczy Jego głównym zadaniem – do klejenia i trzymają się im więcej, tym lepiej. A korona z klejem – łóżka. Prawdopodobnie nie warto wszystkim pogłębić i jednoznacznie powiedzieć, że ktoś, może czuć zainteresowany? Ale co my mówimy? Każdy, kto chce uczuć, pickup nie jest potrzebne. No, może trochę …

load...

Zawartość:

Ale po odbiór istnieje jako zjawisko, może warto, aby wyodrębnić z tego korzyści dla siebie? Każde działanie wywołało sprzeciw: im bardziej czegoś zakazać, tym bardziej chcesz. Czy to prawda? Ponadto pickup nie zabraniają. Następnie wystarczy spojrzeć na zalety i wady, prosandcons jak Yankees powiedzieć.

Oni Cons- same wady

Ty – dziewczynka i dlatego nieufność i ufając stworzeniem. Pielęgnowane od dzieciństwa chęć ożenić czasami prowadzi cię bardziej niż głos czystego rozumu. Piękne słowa, mimika, gesty – i pływał jak łódź papieru na potoku topi się śnieg w ciepły wiosenny dzień. Rozumiem, że to trudne, ale trzeba być zbierane. Przystojny facet z dobrą dykcją i niekonwencjonalnych wypowiedzi – to jest wspaniałe, ale bardzo niebezpieczne. Niebezpieczeństwo w przypadku czekasz na księcia i jego samego. Sensem pickupa – aby pokazać, że „tu jestem, tym samym księciem, bez białego konia i czarnego mercedesa, ale jestem taki książę zgadza się i idź!”.

load...

Stop! Gdzie? Dlaczego? Chill out! Już ze względu na liczbę i zgodził się spotkać? Obecnie maksymalna jutro? Im szybciej – tym lepiej, bo czar zawaleniem się bardzo szybko, szybciej niż w opowieści Charlesa Perraulta. Nie zgodzi się na następny tydzień, bo wtedy nie będą już potrzebne. Obiecał, ale nie zadzwonić. A jeśli rozmowy – tak bardzo lubił lub zdecydowanie coś innego. Ale nie ma to większego wpływu na istotę sprawy: jeśli celem – pomatrosil i rzucać, prawdopodobieństwo innym scenariuszu jest bardzo mała. Życie – nie melodramat Hollywood.

Nie ma problemu, jeśli jesteś z natury łatwo podnosić i nie przejmuj się, ucieknie po pierwszej randce (mimo wyników), czy też nie, zadzwoń lub wyrzucić do zignorowania. Inaczej antipikap społeczności – Twój temat. I należy go badać przed wyszukaniem zalet, które można wyodrębnić na spotkaniu z pick up artysty.

Zalety – plusy ponieważ

I tu jest ciekawe! Ale tylko wtedy, gdy nauczysz się panować nad sobą i nie topi się jak lody na letnim chodniku. To gdzie masz miejsca dla wyobraźni! Ale po pierwsze, poważne. Pikaper – także człowiekiem, chociaż człowiek śmiały i złośliwy, który nie boi się komunikować się z ludźmi, nie wiedząc, w jaki sposób będą reagować. Szczególnie dobre jeśli nie odebrać Artysta urodził, i stały. Oznacza to, że człowiek nie boi się spojrzeć na siebie krytycznie i być zmienione na lepsze. W każdym przypadku, przed wami pewnej siebie młodego człowieka, a teraz została ona pozwolić na pierwszy rzut oka, nieskomplikowana sprawa – Kobieta dotyka – to samo zaufanie może być wzięte pod uwagę jako coś poważnego.

Pewni ludzie są znacznie bardziej prawdopodobne, aby stać się dobrymi towarzyszami życia niż te, które są wykorzystywane na pobyt, jeśli nie dla spódnicy matki, na podłogach kurtkę ojca. Ale to nie jest konieczne, aby stopić: aby to norovlivogo mężczyzna w sankach rodziny potrzebują nerwy ze stali i ekspozycji neryadovoe. Zdobycia dziewczyny jak Kilimandżaro: tylko najbardziej śmiałe rosnąć. Niewielka kopiec pod żadnym władzy, nie wspominając o profesjonalną pick up artist …

0.

Przestałem, bo czuć opozycji: nie trzeba człowiekowi damskiej. Ok, a następnie przejść do obiecanego deser – „jak jeść pikapera na obiad.” Ponownie, zwykłe narzędzia takie jedzenie nie tnie się: cierpliwości i wytrzymałości żelaza – że usługa srebro, które jest normalnym snack zamieni się w niezapomnianą ucztę. I to święto powiemy wam następnym razem!

Ivan Sopiga

load...