Uzdolnione dziewczęta i niekorzystnej sytuacji: sztuka coraz prezenty od kochana

„Jeśli chcesz śledzić uciekłeś – uciekaj” – złote słowa, przypisywane kobiecie który potrafił oczarować całą rzeszę fanów. Zasada „przeciwieństwo” biegają. Im więcej będziesz krzyczeć, że są niezbędne, tym mniej wierzę w to, tym bardziej prosić o coś, tym trudniej jest się dostać. Mężczyźni oskarżeni o miłości dziewczyny do życia w luksusie, dziewczyny facetów – chciwość. I pierwszy i drugi w prawo, gdy pragnienie, aby żyć dobrze i nadmierna oszczędność przekształcić skrajności. W umiarkowanej samo jak wszystkie zawarte w granicach przyzwoitości iw tym zakresie będziemy „działać” dzisiaj.

load...

Zawartość:

Men-hoarders trzymane kobiet i dziewcząt, teraz sama, ponieważ są skrajności, które zostały wymienione powyżej. Chodzi o drugiej stronie medalu: dlaczego zwyczajny człowiek może wypełnić doroguschy prezentuje jedną dziewczynę i inne umilyat maksymalną lodów w lecie, kiedy jest nieznośnie gorąco rzucanie okiem na powierzchni problemu, to nasuwa się oczywiste odpowiedzi, jeden lubi, drugi – mniej?, Logicznie rzecz biorąc, wydaje się, ale nie – trzeba szukać głębiej.

Dziewczyna – ona jest zarówno przyczyną, jak i skutkiem

W rzeczywistości, odpowiedź leży głębiej i istota leży w samym dziewczynki. Tak, fakt, jak dziewczyna, czy nie i ile, odgrywa ważną rolę w stosunku do niej przez faceta. Jeśli jednak sympatia można zmierzyć, okazało się, że nawet przy tym samym poziomie, z tym, różne dziewczęta mogą być inne podejście. Co jest najbardziej uderzające wyrazem tej postawy? Być może więc, jak często iw jaki sposób facet sprawia miłą dziewczynę. Czy nie?

load...

Przypomnijmy, okres buketno-kwiat, kiedy wszystko dopiero się zaczyna, a stopień romansu osiągnie maksymalną wartość. Czy uważasz, że dla przeciętnego faceta dać bukiety kwiatów na każdy dzień nie jest drogie? Jednak, jak, ale nie myślę o tym, że ważne jest, aby zobaczyć radość na twarzy dziewczyny i dzielić się nią. Kwiaty, drobne upominki, niespodzianki i przyjemne słowa – to wszystko jest tak typowe dla pierwszych etapach, kiedy związek jest związane tylko. Ale gdzie to wszystko znika wtedy? Facet mówi, że nie może być tak rozrzutny? Wcale nie. Cóż, nie zawsze. To zależy od dziewczyny, a być może większość z nich.

Dziadek Freud zawsze rację

Pamiętaj dziadek Freud … Każdy z nas w duszy pozostają dzieci, kierując się wzorami życia, które zostały ustanowione w naszej podświadomości jako dziecko. Człowiek, mimo swojego wieku, jest w istocie chłopiec, który kocha swoją matkę i chce ją zadowolić. Pamiętam, jak wszyscy są zachwyceni 8 marca matki dawać prezenty wykonane własnymi rękami. Jaka jest reakcja większości matek – bardzo szczery, ale to jest bardzo dyskretny. Ona kocha swoje dziecko i chce ponownie i ponownie zadowolić swojego ojczystego oszołomienie.

Więc dorośnie, on ma dziewczynę czy żonę. Prezenty są coraz bardziej poważna. A czy częściej? Ale to jest – w zależności od tego, kto jest obok niego, a raczej są postrzegane jako dary, że obok niego. Widząc neskolkodnevnoe neskolkonedelnoe a nawet podziw dla pary otrzymał dar, miał wrażenie, że jego żona usatysfakcjonowany oooochennadolgo. Miesiące mijają aż do przełomu na kolejną „niespodziankę”. Czy to coś złego? Chyba nie, jeśli są spełnione. Ale niektóre prezenty dziewczyny, nawet najmniejsze, są uważane za oznakę uwagi i potwierdzić, że pod względem sensorycznym Man wszystko OK.

Przyjmowanie prezentów od mężczyzny, którego kochała – to jest sztuka. I nie mówimy tu o biżuterii, drogich ubrań, samochodów. Bukiet polnych kwiatów nie mniej przyjemne niż 33 róż, prawda? Najważniejsze jest to, że niektóre kobiety są w stanie podjąć kwiaty polne, jak bukiet najdroższych na świecie, a najdroższy bukiet – jako wspólnego pola fiołków. Te kobiety i dziewczęta są bardziej niż szczęśliwi, aby zrelaksować się z wami w domku we wsi zatkane niż na Lazurowym Wybrzeżu. Takie dziewczyny łatwość przyciągają większą uwagę, niż te, które są ciągle pytając. Człowiek nie chce być zadawane. On będzie się robić wszystko. Dla szczere, ale trochę obojętny na wartościach materialnych reakcji oddałby wszystko i zrobi tak zawsze. Należy o tym pamiętać i być skromne: ktoś nieustannie prosi, otrzymuje znacznie mniej, kto zachowuje się tak, jakby wszystko.

Ivan Sopiga

load...