Uwodzenie mężczyzn: uczenie się oszałamiające

Zawartość:

Uwodzenie mężczyzn – to wielki dar, a panie, które posiadają, mogą mu tylko zazdrościć. Nie tylko te szczęście, otoczony przez tłumy fanów – dla każdego z nich, takie uwodzicielka można również łatwo przejść do małżeństwa! Ponadto, nie jest konieczne, aby wspaniałe właściwości przez to. Wystarczy zastosować swoją fatalną prezent i – w górę! Odpowiednim kandydatem na już w sieci męża. I przylgnęło do was jak pijawki, machając pudełko z pierścieniem wewnątrz pożądane.

load...

Tylko magia, i wiele więcej! Tak, sztuka uwodzenia singli – to świetnie, oczywiście … Ale co z tymi, którzy są w jego azah – każdej stopy zęba? Stać z boku i czekać na człowieka, będzie zwracać uwagę na ciebie? Tak, ale nie w ogóle! Po prostu trzeba zrobić cały zapał i opanować te same podstawy. Pod koniec tego wszystkiego nie jest boginią uwodzenia własnych środków! Dość konwencjonalny dziewczyna ziemi. Więc reszta A nauka ta jest dostępna dla rozwoju. No, gotowy do rozpoczęcia jego badań? Wtedy zaczynamy!

Jak przygotować się do oszukiwania ludzi

Więc jakie są pytania uwodzenia możemy rozważyć w pierwszej kolejności? Każda pani jest jasne – uwieść mężczyznę, musi stać się przedmiotem jego zainteresowania. Aby to zrobić, oczywiście, konieczne jest, aby postawić się w porządku. W jaki sposób? Przede wszystkim konieczne jest, aby wybrać odpowiedni strój. W tym samym czasie w dowolnym momencie nie powinno być umieszczone na odzieży szczerze-sexy! Wielu niedoświadczonych osób ciężko uwierzyć, że bez bezczelnie otwarte części ciała nie może być oszustwem. Jakże się mylili! W polu młodych ludzi pół-naga dziewczyna dostać się hitem, to tylko spowoduje to stowarzyszenie nie jest całkiem takie, które trzeba. No, dobrze, jeśli to, czego potrzebują, a potem, no …

Następnie kładziemy na pozór listek figowy – i wiele więcej! Tylko to będzie się nazywać nie jest uwodzenie i uwodzenia. Jaka jest różnica, pytamy? Przede wszystkim, że tylko przynęta, aby przeciągnąć kogoś do łóżka. Można schlebiać sobie z różnych celach: aby dana osoba coś osiągnąć, coś pomóc, gdzieś wydać, i tak dalej. A do tego potrzebujemy człowieka zainteresowani nie tylko form seksualnych.

load...

Dlatego staramy się nie ubierać prowokacyjnie. Najważniejsze – że strój musiał stawić czoła, i pozostał tak wygodne, jak to możliwe. W przeciwnym razie będziesz musiał poruszać się jak astronauta wylądował na Księżycu. Musimy również przemknąć łatwo, naturalnie i nie zamieni się w posąg Komandora Don Giovanni próbuje pokonać! Pomnik Don Juan można dostać poza tym uśmieszkiem. Ale niefrasobliwe, wolne od ruchu mogą powodować tworzenie nie tylko ich żywe zainteresowanie i nieskrywaną sympatią. Więc wybrać ubrania, w których można poczuć tak, jakby urodził. Następnie nałożyć makijaż. Sporo, jakby zaoszczędzić na kosmetyki! Nie ma potrzeby, aby o sobie przyszwą lub pani nie jest całkiem przyzwoite zachowanie. Pierwszy przestraszyć, przez sekundę myśli męskie nie są w bezpośrednim kanałem. Musimy również być słodkie, tajemniczy, intrygujący, a nie agresywnie seksualną.

Tak, rozmawialiśmy o wygląd. Wszystko podniósł, jak powinno – i makijaż i ubrania … Jak można wyjść na świat. Nic nie zapomniał? Ach, tak! Bez ruchów wdzięku i przenoszenie gładkich chodu wszystkie te zewnętrzne ulovochki bezwartościowe. Jeśli chodzić powoli kołyszący lub spaceru umieścić kolana jedną nogą w kierunku sufitu, któremu przyjrzymy? Zgadza się! W odejście od stada słoni lub oszalałego czapli. Chód powinna być gładka, wdzięku, jak to możliwe. Nie wiemy, w jaki sposób? Dobrze, idź nauczyć się tańczyć! Dowolne – balową, folk, taniec brzucha … Będą one pozwalają kontrolować ciało, sprawiają, że giętka i posłuszny. I wtedy nie będziemy poruszać kaczki i skakać polny. Będziemy żeglować pawica, latające jaskółki, motyle … W ogóle, to tempo prac na zewnątrz – zashib!

Tak. Suknia, make-up – jest. Chód – też. Co dalej? I pozwól nam gestów, walczyć z silniejszą płeć na miejscu. Język migowy, jeśli umiejętnie korzystać – wspaniały kawałek!

Gesty do uwodzenia mężczyzn

Mistrzowski posiadanie języka migowego w uwodzeniu eliminuje potrzebę posiadania dobrej gab. Tak, to prawda! Jest wystarczająco gdy ma do czynienia z człowiekiem zrobić wycierania dłoni, zginać prawidłowo, wyglądają trochę krzywo – i potrzeby w kwestii, w której nic nie wiedzą o lub etykietę dowcipna uwaga znika. Gesty mogą zrobić, aby mężczyzna straci głowę, nawet bez rozmowy z nim. Tylko trzeba wiedzieć, co fascynuje silniejsze seks w takim stopniu, że chodzi o łódkę mózgu. Cała gama sztuczek nie będziemy omawiać – jest dość szeroki. Mówmy tylko o najbardziej popularne z nich. Więc, co robi ten gest?

 • Wysztafirowanie się

  Jest to bardzo skuteczny gest z jego morderczego ciosu jak snajperskiego strzału. Tak szybko, jak jesteśmy w oczach, który zamierza wprowadzić w błąd, należy uruchomić potrząsając kosmyki włosów na wiatr flirty palec, odpowiedni strój, przypadkowym dotknięciem talia, biodra, piersi. Dotykowy powinny być lekkie, mimowolne, pozornie spontaniczne.

 • Przykładając nadgarstki

  Piękny nadgarstek – doskonała broń uwodzenia. Stawiamy im wdzięku zegarek lub bransoletkę i przekręcić je delikatnie, jakby po namyśle. Denude z nadgarstka jak najwięcej. Obracając dłoń z powrotem do siebie, pokazując, uroczy i bezbronni regionu wewnętrznej. Każdy facet taki gest oczaruje;

 • Widok

  Młodzi ludzie patrzą krzywo wspaniałych czynów. Coś w rodzaju przesuwne, rzucić ukradkiem „w kącie, na temat”. Wtedy oczy nieznacznie obniżona. O ile nie może pozostać obojętny wobec tego człowieka zauważyli, że szpiegostwo na niego? Jeśli młoda dama, a jednocześnie podnieść ramię i rzucił okiem spod niego, biedak z pewnością wpada w trans;

 • Skrzyżowanie nóg

  Wygląda to tak. Siada powoli rzuca jedną nogę nad drugim, lekko trzymając rękę na udzie, a potem zaczyna się trząść nogi. Jeśli pięty buta rzucać i bawić się z jej małym palcu – mężczyzna udaje się zapomnieć o własną nazwę. Aby nie wprowadzić go w osłupienie, wystarczy skrzyżować nogi, przyciskając ściśle do siebie. Wtedy stają się one bardziej elegancki wygląd i po prostu zaangażować poglądy silniejszej płci;

 • Głowa

  Głowa powinna być od czasu do czasu trochę uchylno-rozwierane nieco z boku, najpierw unosząc podbródek, a potem zwolnili go. Jeśli mamy piękny profil, wykazując je tak często, jak to możliwe. Może to być zrobione. Ledwo nachylając się ku człowiekowi, aby narysować twarz na prawo i lewo, tak jakbyśmy zaciekawieniem studiowania innych.

W procesie uwodzenia mężczyzny nie można zapomnieć o gest rękami. Może to być cokolwiek, tak długo, jak dłonie były zawsze otwarte. Sytuacja ta wskazuje na rękach szczerości i zaufania, a wygląda o wiele bardziej uroczy i zalotny niż pięści lub ręce zaciśnięte w ciasny zamka. Kamery na nieświadomie wywołać poczucie wojowniczości, zamek z rąk wrażenie zaburzenia wewnętrznej. I wtedy, i bardziej alarmujące, a nie bardzo ma swobodną komunikację. Konieczne jest dla nas, aby młody człowiek w rozmowie był spięty i zamknięty? No, oczywiście! Spróbuj tutaj uwodzić ten kamienny posążek … Nawet jeśli jego serce i drży z pewnością starają się trzymać z dala. Dlaczego on mieć dodatkowe problemy?

Do jednej mamy zamiar przylegają do siebie, nie daje łzę w pierwszy wieczór zbadania, zatrzymajcie się w całej swej fascynacji, starając się być tak bezpośredni i szczery. Nie należy jednak zapominać, że człowiek może poważnie ponieść pewną damę tylko wtedy, gdy jest sexy. Dyskusja – jest to oczywiście wielki. Ale jeśli nie obiecują coś więcej, wtedy znudzi szybko i przekształcić strata czasu. Aby tego uniknąć, konieczne jest jedynie, aby uspokoić seksualny instynkt rozmówcę, czasami trzymał język na ustach, głaszcząc ręką bioder, klatki piersiowej, lekko otwierając usta. To nie jest konieczne w tym przypadku z szerokimi ustami, trzymać się języka, a połowa w całości masując swoje pyszne formy! Rozmówca jest prawdopodobnie wystraszył na widok takiego potwora Muzzy pożądania. Delikatnie wszystko lekko, lekko …

Gdy mamy do czynienia z człowiekiem, z przyjaznym uśmiechem, leniwie padania od czasu do czasu spod rzęs, dotknął palcami do ramion, dłoni. Tempie, trochę kręcąc biodrami, pochyla się ku drogiej pal blisko wdziękiem usiąść, wstać. Jeśli to możliwe, zdobyć lustrem, patrząc na niego, malować usta. Wszystkie działania i gesty muszą być tak naturalny i szybki. Będzie to stale utrzymywać uwagę przedmiot uwodzenia i spowoduje w nim chęć utrzymania niespokojny stworzenie. A szansą na niego. Więc nawet spróbować! A my nadal latania.

Przed rozpoczęciem uwodzi mężczyzn, konieczne jest, aby znaleźć perfumy dziewczyna, zapach, który łączy się ze stanem wewnętrznym, i podkreślił jej osobowość. Zapach – potężne narzędzie w tej sprawie. Jeśli zostanie wybrana prawidłowo, tym silniejsza płeć jest przyciągany do młodej damy jak gwoździe do magnesu. Dlatego nie należy polegać na ozdobnym lub drogiego zapachowe perfum dziewczyną. Jest to konieczne, aby znaleźć prywatnego zapach i używać go do tego stopnia, że ​​w pamięci ludzi zostaliśmy związanego z subtelnym zapachem niż dusznym natrętne perfumy.

I ostatni. W celu oszukania silniejszą płeć, musimy zawsze pozostają nieco tajemnicza. Oznacza to, że aby znaleźć drogę pośrednią między naiwnego prostaczka i niedostępną pań. Czasami może to być tajemniczo milczy lub nie wyjaśniając niczego, zostaw. A potem znów pojawić się w męskim społeczeństwie i radzić sobie z nimi bardzo otwarcie pokazując sympatię i ogólny wygląd. Takie zachowanie przechwytuje kobiet i dostaje ją oglądać. W rezultacie ryba sama płynie w sieci łatwo uwodzicielki – młody człowiek zaczyna myśleć o młodej damy i jej marzenia o spotkaniach.

Głównym problemem w uwodzeniu silniejszej płci – pewności siebie, a to wszystko wyjdzie dobrze. Będzie to flirt lub poważne Romans – czas pokaże. W każdym razie będziemy zdobywać doświadczenie i stać się bardziej doskonały. Więc wszystko było zrobione świadomie.

load...